Powrót Łukasza Podolskiego do Ekstraklasy to niewątpliwie ogromne i duże wydarzenie dla naszej ligi. Ta przecież słynie z niskiego poziomu, ale taki zawodnik, mistrz świata i Niemiec na pewno doda sporo jakości. W BETFAN jest bonus z tej okazji do zgarnięcia – zobacz, jakie ma zasady cała akcja!

15POLDIEGO – w Betfan jest bonus o wartości 20 000 PLN!

Łukasz Podolski wiele lat temu obiecał, że pewnego dnia wróci na koniec kariery do Górnika Zabrze. Wydawało się to jednak nierealne, bowiem sam zawodnik po zakończeniu profesjonalnej kariery na najwyższym stopniu wybrał Vissel Kobe i Antalyaspor. Czyli dość średnio piłkarskie kierunki. Do tego zdążył otworzyć swojego kebaba i zostać jury w niemieckim Mam Talent. Przez to również samo przyjście do Górnika stało się obiektem memów, drwin i żartów.

Jednak sam zawodnik dotrzymał danego słowa i w sezonie 2021/2022 będzie występował w Górniku Zabrze. Jakby tego było mało, to przecież zespół ze Śląska ma duże braki akurat na pozycji napastnika, więc Podolski idealnie może je wypełnić. Oczekiwania z nim związane są duże, więc zobaczymy, jak pójdzie mu gra.

BETFAN bonus → zobacz, jak odebrać pakiet benefitów na start!

betfan 15 poldiego

W BETFAN dostępne są bonusy z tej okazji, a mowa tutaj o puli nagród wynoszącą dokładnie 20 000 PLN. Aby wziąć udział w jej podziale należy zagrać dokładnie za 89 PLN na specjalną ofertę (znajdziecie ją na stronie BETFAN). Liczą się zakłady z kursem co najmniej 3.00. Jeżeli Podolski strzeli co najmniej 15 goli w sezonie, to wśród wszystkich graczy spełniających warunki zostanie rozdzielone te 20 000 w formie bonusu.

Pieniądze trafią do laureatów w postaci bonusu, który wymaga zaledwie jednokrotnego obrotu po kursie 3.80 lub większym na kuponach, z co najmniej trzema zdarzeniami. Obstawiać można jeszcze do 7 sierpnia do godziny 18:00.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN bonus dostaniesz też za założenie konta z kodem promocyjnym 1650PLN. Ten zapewni Ci takie rzeczy, jak:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 50 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze