W przerwie od ważnych wydarzeń w świecie sportu bardzo popularne są symulowane gry karciane. Wszystko przez to, że można je obstawiać 24/7, partie są krótkie i dostępne live. Dlatego też w STS z kodem promocyjnym nie dość, że możesz sprawdzić tę rozrywkę, to jeszcze wziąć udział w specjalnym rankingu, gdzie pula nagród to 15 000 PLN!

Symulowane gry karciane z bonusem w STS z kodem promocyjnym

Sezon 2020/2021 w piłce nożnej i wielu sportach dopiero co się zakończył, a kolejny dopiero przed nami, chociaż część lig już gra swoje pierwsze mecze (np. eliminacje do europejskich pucharów). W oczekiwaniu na start poważnych zmagań, czy Igrzysk Olimpijskich w Tokio, warto sprawdzić symulowane gry karciane, bowiem to ciekawa rozrywka, która nie wymaga wiele od użytkowników. Trudno jednak tutaj liczyć na jakieś dokładne analizy, czy właśnie doszukiwanie się schematów.

Głównie dlatego, że to przede wszystkim symulacja komputerowa. Wyniki nie zależą od ludzi, ale to nie przeszkadza w tym, żeby się dobrze bawić. Z takiego założenia wyszedł też STS, który przygotował ciekawą akcję dla swoich klientów, a niżej znajdziesz więcej szczegółów. W STS kod promocyjny da Ci też dostęp do bonusów na start, wystarczy założyć konto z naszego linku i z kodem ZAGRANIE. 

sts baner gry

Aby wziąć udział w akcji należy do niej dołączyć na stronie STS, a następnie obstawiać gry karciane. Promocja trwa do 25.07.2021 do godziny 23:59. Wystarczy obstawiać kupony SOLO na gry karciane i za każdy wygrany zdobędziesz punkty. Te są liczone ze wzoru: stawka razy 0,88. 200 najlepszych graczy dostanie bonusy od STS, a łączna pula nagród to aż 15 000 PLN.

Dla zwycięzcy przewidziano aż 2 000 PLN, za drugie miejsce jest 1 000 PLN, a za trzecie to aż 750 PLN. Przed wypłatą trzeba jeszcze obrócić bonusem trzykrotnie po kursie 1.91 lub większym. Liczą się tylko wygrane kupony, o czym należy pamiętać. To różnica względem bukmacherów, ale warunki i tak są dość przyjazne graczom.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego za założenie konta w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE (z naszego linku) dostaniesz także:

  • 1200 PLN od depozytu
  • 230 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze