Wszyscy doskonale wiemy jaka sytuacja panuje teraz na świecie. Koronawirus spowodował, że praktycznie wszystkie sportowe wydarzenia zostały odwołane. Z tego powodu bukmacher forBET przygotował bonus, który możesz otrzymać w zamian za obstawianie sportów wirtualnych. Sprawdź szczegóły akcji na sporty wirtualne i kliknij forBET bonus, żeby dowiedzieć się więcej o promocjach u bukmachera. Serdecznie zapraszam!

ForBET bonus to szansa na dodatkowe środki grę, których z naszym kodem promocyjnym: 2120PLN może być aż… 2120 PLN! W skład promocji od bukmachera wchodzą: 2050 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka w wysokości 50 PLN oraz freebet w wysokości 20 PLN. Nie czekaj, odbierz forBET bonus i wygrywaj więcej!

Typuj sporty wirtualne i wygrywaj więcej!

Sporty wirtualne w ostatnich latach rozwijają się bardzo dynamicznie. Coraz większa liczba graczy interesuje się tym rodzajem zakładów, a niewykluczone, że obecna sytuacja wywołana przez koronawirusa przyśpieszy ten rozwój. Bukmacherzy dostarczają nam promocje na sporty wirtualne. Podobnie uczynił forBET, którzy przygotował bardzo atrakcyjny bonus.

Od 16 marca do 5 kwietnia możesz zbierać punkty w zamian za obstawianie sportów wirtualnych. Nagrody pieniężne o łącznej wartości trafiają do rąk trzech najlepszych zawodników. Z kolei dodatkowy forBET bonus odbierze aż 27 kolejnych graczy. To jak, włączysz się do gry o główną nagrodę, którą jest 5000 PLN?

forbet bonus na sporty wirtualne

Jeśli szukasz informacji odnośnie tego czym są virtuale i jak je typować, to koniecznie sprawdź artykuł -> Sporty wirtualne jak obstawiać, żeby wygrać?

Szczegóły promocji:

  • Akcja trwa od 16 marca do 5 kwietnia.
  • Za każdą postawioną złotówkę na sporty wirtualne otrzymasz 1 punkt w rankingu.
  • W promocji biorą udział kupony z co najmniej 3 zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.30.
  • Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty WIRTUALNE I.
  • W promocji nie biorą udziału zakłady systemowe i zawarte z środków bonusowych.
  • Maksymalna liczba punktów na jeden kupon to 1500 punktów.
  • Osoba, która zakończy ranking na 1. miejscu otrzyma 5000 pln na saldo główne, 2. miejsce oznacza 3000 pln, a 3. to 2000 pln.
  • Miejsca od 4. do 30. oznaczają doładowania o różnej wartości na konto bonusowe, które wymagają obrotu.
  • Więcej szczegółów na stronie bukmachera.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze