Dzisiaj Lech Poznań obchodzi 100 urodziny klubu. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji dla kibiców. Jednym z partnerów zespołu jest STS, który z tej okazji ma do rozdania 100 koszulek klubu, a także specjalne bonusy. Aby zdobyć te nagrody musisz spełnić warunki, jakie stawia bukmacher – więcej o tym piszemy niżej, bo do wykonania zostanie kilka zadań.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

100 na 100 Lecha Poznań w STS

W sobotę Lech Poznań rozegra swoje kolejne spotkanie w Ekstraklasie, a tym razem rywalem Kolejorza będzie Jagiellonia Białystok. Nie jest to być może najprostszy przeciwnik, ale Lech i tak jest ogromnym faworytem. Warto podkreślić, że dodatkowo dzisiaj klub obchodzi 100-lecie założenia, a to oznacza wielkie święto na trybunach i szereg atrakcji, które zostały przygotowane dla kibiców. Ci mogą więc liczyć na świetną zabawę.

Jednym z partnerów Lecha Poznań jest STS. Największy, polski bukmacher wspiera klub od wielu lat i z okazji historycznego święta przygotował specjalną promocję. Operator ma zamiar rozdać 100 koszulek na 100 lecie klubu. Specjalna promocja obowiązuje w najbliższych dniach, kiedy to można wykonywać specjalne zadania na stronie operatora. Jak zgarnąć w STS bonus? O tym piszemy niżej!

lech, 100 x 100, sts
fot. sts

Akcja od STS z okazji 100 urodzin klubu wygląda bardzo ciekawie. Aby wziąć w niej udział musisz spełnić pewne warunki, o których więcej piszemy niżej:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Wykonuj zadania, które są dostępne na stronie bukmachera

Łącznie będzie do zrobienia sześć zadań. Im więcej trafionych rezultatów, tym więcej punktów i szansa na znalezienie się w TOP 100 oraz otrzymanie specjalnej koszulki. Jeżeli wykonasz wszystkie sześć zadań, to dodatkowo dostaniesz bonus w STS w wysokości 19,22 PLN. Wszystkie zadania można wykonać przed startem pierwszego meczu w ramach 27. kolejki Ekstraklasy. Po rozpoczęciu pierwszego spotkania akcja zostanie zakończona.

Pierwsze dwa zadania dotyczą wpłacenia depozytu w wysokości co najmniej 25 PLN oraz obstawienia dowolnego kuponu w aplikacji mobilnej. Kolejne będą odkrywane w dniach:

  • 21.03
  • 23.03
  • 26.03
  • 28.03

Wtedy będziesz mógł je wykonać. Pamiętaj, że 100 koszulek trafi do TOP 100, a bonusem z kolei możesz grać, jak chcesz!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze