Powoli zmierzamy do końca sezonu zasadniczego w Ekstraklasie. Dzisiaj wieczorem kolejne mecze i chyba każdy chciałby z tego powodu zgarnąć dodatkową kasę na obstawianie. Warto zatem dzisiaj wpłacać w Totolotku, ponieważ jeszcze tylko dzisiaj za pierwszą wpłatę otrzymasz 100% dodatkowych środków na grę do 200 PLN! W poniższym artykule poznasz wszystkie szczegóły promocji i dowiesz się, co gwarantuje Ci nasz Totolotek bonus!

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Reload bonus – zgarnij dwa razy więcej!

Akcja o nazwie reload bonus jest bardzo prosta, ale jakże fajna dla każdego gracza. Niezależnie czy jesteś nowym, czy starym gracza – Totolotek przygotował dla Ciebie bonus, dzięki któremu możesz zgarnąć dodatkowe 200 PLN na grę!

Jedyne co musisz zrobić, to wpłacić DZISIAJ do godz. 23:59 na swoje konto depozyt, który będzie wynosił nie mniej niż 20 PLN. Każdy użytkownik może odebrać jeden bonus, a jedynym wymogiem jest posiadanie w pełni zweryfikowanego konta. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz bonus 100% w wysokości stawki do 200 PLN. Wymagany jest sześciokrotny obrót z minimalnym kursem każdego zdarzenia na poziomie 1,35. Myślę, że taki Totolotek bonus to naprawdę fajna opcja, ponieważ za samą wpłatę otrzymasz dodatkowe środki na grę!

Totolotek bonus – co jeszcze możesz zgarnąć?

Najstarszy polski bukmacher nie zalicza się obecnie do czołówki polskich zakładów sportowych, ale ma stałych klientów, którzy są zadowoleni z jego usług i chętnie sięgają po jego ofertę. Jeśli jeszcze nie masz konta w Totolotku, to załóż je z kodu promocyjnego: 574PLN, dzięki czemu zgarniesz ciekawe bonusy. Totolotek bonus oznacza bonus od depozytu w wysokości 500 PLN, bonus 49 PLN za wpłatę przez aplikację oraz freebet w wysokości 25 PLN! Nie czekaj i załóż konto z naszego kodu już teraz! Poza dzisiaj możesz zgarnąć dodatkowe 100% od wpłaty do 200 PLN! Powodzenia!

totolotek bonus reload

Zaloguj się aby dodawać komentarze