Wimbledon trwa w najlepsze i możemy oglądać ciekawe mecze w trakcie turnieju, które owocują nam sporymi emocjami. W grze dalej jest m.in. Iga Świątek, która walczy o końcowe trofeum, co wcale nie będzie takie proste. Na drodze ma jeszcze kilka rywalek i musi je pokonać. Na pewno będziemy świadkami sporych emocji, a te dodatkowo możemy zwiększyć obstawiając w forBET i walcząc o 100 000 PLN!

baner 100 000 pln forbet
fot. forbet

100 000 PLN na tenisa!

Wimbledon rozpoczął się na dobre i w grze możemy oglądać najlepszych tenisistów, którzy grają o zwycięstwo w ważnym turnieju. W tym gronie jest m.in. Iga Świątek mająca spore szanse na końcowe zwycięstwo, co wcale nie musi być takie trudne. W końcu jest w wybitnej formie i raz za razem miażdży rywalki na korcie, co tylko potwierdza jej dobrą dyspozycję. Z turniejem pożegnał się już niestety Hurkacz, gdyż przegrał swoje pierwsze spotkanie w fatalnym stylu.

W forBET, który zbiera dobre opinie, możecie zgarnąć specjalne bonusy na start, a także wziąć udział w walce o pulę nagród, gdzie jest aż 100 000 PLN. Co trzeba zrobić, żeby to było możliwe? Dokładnie to opisujemy niżej, ale najpierw musisz założyć konto. Najlepiej będzie to zrobić z tego przycisku:

Warunki, jakie stawia nam bukmacher, żeby móc wziąć udział w walce o 100 000 PLN na Wimbledon są dość proste. Dokładnie je opisujemy zresztą w specjalnej instrukcji:

  1. Graj od 27.06 do 10.07 kupony z dokładną stawką 26 PLN
  2. Na kuponie muszą być min. trzy zdarzenia
  3. Minimalny kurs każdego z nich to 1.40
  4. Co najmniej jedno zdarzenie musi być na Wimbledon 2022

Aby wziąć udział w walce o pulę nagród rzędu 100 000 PLN należy grać przez minimum 10 dni, gdy promocja jest aktywna. Jeden z kuponów musi być rozliczony na plus. Czym więcej wygranych kuponów, tym większy udział w podziale puli. Ostatnim razem jeden udział to było aż 129 PLN!

Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0, przy czym należy pamiętać, że min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO nie może być niższy niż 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze