Nadszedł dzień, w którym po ponad dwóch miesiącach wyczekiwania wraca Liga Mistrzów. Moment ten jest dla bukmacherów idealną okazją na przygotowanie ciekawych promocji. Tego samego zdania jest STS, który przygotował bardzo interesujący bonus. Wytypuj dwa mecze i zgarnij 10 000 PLN! Poznaj szczegóły promocji i dowiedz się co jeszcze może dać Ci STS bonus!

Typuj LM i odbierz 10k bonusu od STS!

Oj długo musieliśmy czekać na powrót Ligi Mistrzów! Na szczęście okres oczekiwania już za nami i specjalnie z tej okazji, bukmacher STS przygotował bonus, który daje Ci szanse na zdobycie 10 000 PLN! Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się z wygranej? Już tłumaczę!

Twoim zadaniem jest poprawne wytypowaniem dwóch meczów 1/8 finału LM. W grę wchodzą zdarzenia na 1, X lub 2, czyli najprostsze z możliwych zakładów. Swoje typy musisz zawrzeć do 19.02, do godz. 21:00. Stawka Twojego kuponu, na którym znajdą się dokładnie dwa zdarzenia, które pochodzić będą z oferty prematch na Ligę Mistrzów, musi wynosić dokładnie 21 PLN. Jeśli okażesz się ekspertem i Twój zakład okaże się trafiony, to poza wygraną zgarniesz dodatkowo kwotę z puli 10000 PLN, która zostania rozdzielona pomiędzy zwycięzcami! Jeśli okażesz się jedynym szczęśliwcem, to całość trafi na Twoje konto!

Nagroda zostanie wypłacona na konto bonusowe. Obrót bonusem w STS jest trzykrotny, a kurs kuponu nie możesz być niższy niż 1.91. Nagrody zostaną przyznane do końca lutego 2020 roku. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie bukmachera.

Bonus od STS – zakład bez ryzyka do 230 PLN!

Mam nadzieję, że zainteresowałeś się promocja i zawalczysz o 10 000 PLN! Pamiętaj, że ta akcja jest tylko jedną z wielu jaką prowadzi bukmacher STS. Bądź z nami na bieżąco, a nie przegapisz żadnej z nich! A jeśli nie posiadasz jeszcze konta u największego polskiego bukmachera to koniecznie załóż je dzisiaj z kodem promocyjnym: ZAGRANIE!

1_sts_bez_ryzyka_230

Dzięki niemu otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Promocja ważna w dniach 18.02-19.02. Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony to zwrot nastąpi na konto depozytowe! Oprócz tego możesz zgarnąć 1200 PLN bonusu od depozytu, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii. Zainteresowany? Odwiedź naszą zakładkę STS bonus i dowiedz się jeszcze więcej!

Fot. wyróżniające: Vlad1988 / Shutterstock.com