Zywoo God? Czy Francuz poprowadzi Vitality do zwycięstwa a nas do 219 PLN?

Zawodnik cs go

Czas na pierwszą rundę fazy play-off turnieju Blast Premier Spring 2020! Przez ostatni tydzień mieliśmy okazję podziwiać drużyny mierzące się w pojedynkach w formacie BO1 bez dogrywek, co przyniosło nam wiele zaskoczeń, a także niesamowitych powrotów do spotkań. Dziś jednak zaczynamy już serie BO3, co z pewnością sprawi, że starcia będą trochę bardziej przewidywalne i w większym stopniu odpowiadające formie danego zespołu. Czy faworyci dziś nie zawiodą? My mamy taką nadzieję!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Vitality – Dignitas
05.06.2020 r. Godz. 16:00

 

Zaczynamy od francusko-szwedzkiego pojedynku pomiędzy Vitality a Dignitas, drużyn, którym nie udało się zdobyć najwyższych miejsc w grupach, wobec czego swoją przygodę w kolejnej rundzie muszą rozpocząć już od pierwszej rundy. Wyraźnym faworytem w tym spotkaniu jest francuska ekipa, pomimo ich wpadki z ostatnim meczu z Saw. Pomimo tej porażki, kurs na dzisiejsze zwycięstwo Vitality wynosi około 1.30, co jest dosyć nieopłacalną opcją. W ofercie Betfan znalazłem jednak dosyć ciekawą opcję, i to nią się będziemy kierować. Przejdźmy jednak do analizy.

Vitality podczas fazy grupowej wygrało jedno spotkanie, jedno przegrało, a dwa mecze zakończyły się remisem. Szczególnym zaskoczeniem z pewnością była porażka z portugalskim zespołem Saw, zwłaszcza że rozgrywała się ona na mapie Dust 2, na której zazwyczaj ekipa Zywoo odnajduje się świetnie. Pomimo tego potknięcia, Vitality prezentuje się jednak dosyć dobrze, zarówno w grze indywidualnej jak i drużynowej. Oprócz Zywoo, który jak zawsze przewodzi swojej drużynie, i również podczas tego turnieju osiąga niesamowite wyniki, na szczególną uwagę zasługuje również Misutaaa, który jest stosunkowo nowym graczem w szeregach francuskiej drużyny, i na początku swojej przygody nie potrafił odnaleźć swojej idealnej formy, a w trakcie trwającego turnieju wyraźnie wszedł na poziom wyżej i jest na drugim miejscu w klasyfikacji swojej ekipy.

Po drugiej stronie barykady spotykamy Dignitas, drużynę składającą się z legend. Niestety, ostatnie wyniki i forma drużyny przypomina bardziej o zbliżającej się emeryturze niż o ich szczytowej formie, jednak ciągle są to naprawdę świetni zawodnicy z ogromnym bagażem doświadczenia. W swojej grupie wygrali oni jedno spotkanie, co jednak pozwoliło im na awans do dalszej rundy turnieju. Szczególnie dobrze prezentują się oni na mapie Nuke, gdzie notują serię czterech zwycięstw, pewnie czują się również na mapie Inferno. Ich najlepszym strzelcem jest zdecydowanie Forest, który zanotował rating 1.17 podczas Blasta, co jest całkiem niezłym wynikiem. W ich grze widoczne jest wiele wad, dlatego też są dziś underdogami w starciu z Vitality, jednak myślę, że będą w stanie postawić im opór.

Typem, którym się zaciekawiłem, jest połączenie zwycięstwa Vitality z overem zabójstw Zywoo. Linia na to zdarzenie wynosi 40,5 i jest całkiem atrakcyjna, patrząc zarówno na to, jak dobrym zawodnikiem jest Mathieu, jak również na jego poczynania w ostatnich starciach. W każdym z czterech spotkań w ramach trwającego turnieju Zywoo zdobywał przynajmniej 20 eliminacji, co pozwala nam ufać w pokrycie dzisiejszej linii. Dodatkowo, pomimo tego, że spodziewam się wygranej całego meczu przez Vitality, to jednak wierzę, że Dignitas postawi się im, zwłaszcza na mapie Nuke, co może skutkować dużą ilością rund, a co za tym idzie, dużą ilością okazji do zdobywania fragów. Samodzielna linia na Zywoo wynosi 43,5, a według mnie w przypadku gdy Vitality wygra 2-0, wtedy różnica między 41 zabójstwami a 44 jest zauważalna i może przyczynić się do przegrania kuponu. Scenariusz na wygraną Vitality w tym spotkaniu, oraz na zdobycie średnio 20,5 zabójstw na każdej mapie jest według mnie najbardziej prawdopodobny i najbardziej opłacalny!

 

Vitality – Dignitas
05.06.2020 r. Godz. 16:00
Typ: Vitality wygra oraz Zywoo minimum 41 eliminacji (1&2 mapa)
Kurs: 1.83

 

Grupa esportowa

 

Gen.G – Triumph
05.06.2020 r. Godz. 19:30

 

Zmieniamy kontynent i przenosimy się do amerykańskiej części turnieju Blast. Tutaj w ćwierćfinale pojedynkują się Gen.G oraz Triumph, drużyny, które zajęły kolejno trzecie i drugie miejsca w swoich grupach. Mimo tego to Gen.G jest faworytem w tym starciu, co zresztą można dosyć łatwo wytłumaczyć. Zaczynając od poziomu trudności obydwu grup, jak i od dwóch remisów 15-15, które pozwoliły ekipie Triumph zająć tak wysokie miejsce, jak również po prostu przez falę niespodzianek i niesamowitych powrotów do meczów, które mogliśmy obserwować podczas fazy grupowej, to wszystko sprawia wrażenie, że faza grupowa i pojedynki Bo1, to nie są najlepsze wyznaczniki formy drużyn.

Gen.G w ciągu ostatnich pięciu spotkań wygrało dwa, przegrało dwa, i jeden zremisowało. Ten praktycznie idealnie symetryczny bilans pozwala dostrzec pewne problemy występujące w ich grze, ale również zauważyć, że aspirują oni do wygrywania kolejnych spotkań i mają pomysł na swoją grę. Triumph natomiast notuje bilans trzech wygranych i dwóch remisów w ostatnich starciach, jednak dwa z nich rozgrywane były w ramach ligi o mniejszym formacie. Indywidualnie, po stronie Gen.G najlepiej prezentują się Koosta oraz Bntet z ratingami 1.12 i 1.16. Ci zawodnicy potrafią poprowadzić swój zespół, lub też odwrócić niekorzystny wynik meczu na korzyść swojej drużyny. W ich grze widać dużo pewności siebie i agresji, co pozwala im zdobywać dużo eliminacji. Również trzeci zawodnik, Som, wspiął się na naprawde wysoki poziom podczas tego turnieju, notując skok z ratingu 1.02 do 1.11. Jest on dodatkowym atutem tej drużyny, niczym as z rękawa.

Pod względem map, w fazie banowania może rozstrzygnąć się całe spotkanie. Prawdopodobnie ekipa Bnteta odrzuci mapę Overpass, na której ich przeciwnicy notują serię siedmiu zwycięstw, natomiast Triumph prawdopodobnie odpłaci się im pięknym za nadobne, wykluczając mapę Train, na której to Gen.G czuje się bardzo swobodnie. Poza tymi mapami nie widać zbytniej przewagi Triumph na żadnej z pozostałych map. Gen.G prowadzi serię czterech wygranych na mapie Mirage, a lepiej prezentują się również na Duscie 2. Pod względem map, Triumph z pewnością nie znajdzie punktu oparcia w starciu z przeciwnikiem.

Podsumowując całość, Gen.G jest wyraźnym faworytem z kilku powodów. Ich zawodnicy są po prostu lepsi indywidualnie od swoich dzisiejszych rywali, zwłaszcza Koosta oraz Bntet, ale również Som i Daps nie odstępują kroku liderom. Pod względem map, główny kontrargument na korzyść Triumph w tym starciu, czyli mapa Overpass zostanie wykluczona. Ogólnie patrząc na grę obydwu zespołów, czuję mocne przekonanie, że ekipa Bnteta wygra to spotkanie. Gdyby rozgrywane było ono w formacie Bo1, wtedy wahałbym się z obawy przed niespodzianką. W rozgrywce do dwóch zwycięstw faworyt może być tylko jeden i zdecydowanie jest to Gen.G.

 

Gen.G – Triumph
05.06.2020 r. Godz. 19:30
Typ: Zwycięstwo Gen.G
Kurs: 1.36

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Kupon Betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze