Dzisiaj nie możemy narzekać na brak sportowych emocje i jako że sezon hokejowy dobiega powoli końca, to zdecydowałem się jeszcze krótko omówić decydujące starcia w Szwajcarii i w Szwecji. Wydawało się, że Zurych sięgnie po mistrzostwo, ponieważ w serii prowadził 3:0. Nie można jednak lekceważyć obrońcę tytułu i Zug doprowadził do remisu 3:3, wygrywając trzy mecze z rzędu. Siódma rywalizacja odbędzie się na ich tafli. Czy wykorzystają ten atut? Zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zug vs Zurych: typy i kursy bukmacherskie (01.05.2022)

Na samym początku zachęcam Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w STS! Tak jak pisałem we wstępie, Zug może dokonać czegoś niemożliwego. Obrońca tytułu był przed finałową serię z Zurychem traktowany jako faworyt, ale pierwsze trzy spotkania kompletnie nie poszły po ich myśli. Widać było w poczynaniach gospodarzy, że porażka przede wszystkim w pierwszym starciu ich zabolała. Przypomnijmy, że przez dłuższy czas prowadzili 2:0 w tamtym meczu, aby pod konie stracić kolejne gole i na dwie minuty przed ostatnią syreną przegrać 2:3. To był dobry moment dla rywali, aby wykorzystać psychiczne załamanie zawodników Zug i w pełni to wykorzystali. Kolejnym przełomem w finałowej serii była rywalizacja numer cztery, gdzie oglądaliśmy zupełną dominację i przebudzenie się aktualnego mistrza National League. Od tego momentu to dzisiejsi gospodarze byli po prostu lepsi na lodzie i remis 3:3 w serii stał się faktem. Wyższe miejsce po sezonie zasadniczym spowodowało, że decydujące spotkanie odbędzie się w Zug. Czy czwarta wygrana obrońcy tytułu stanie się faktem i tym samym puchar zostanie w gablocie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 10:56.

Co obstawiać?

Nie ulega wątpliwości, że swój moment mają zawodnicy Zug. To oni od trzech meczów są niepokonani i widać to, po ich pewności siebie. Naturalnie Zurych ma swoje argumenty i posiadają w swojej kadrze wielu doświadczonych zawodników, którzy z niejednego pieca chleb jedli, ale i oni nie potrafią poradzić sobie z tą sytuacją. Jestem zdania, że pozytywna seria gospodarzy się utrzyma i to oni ostatecznie sięgną po tytuł. O wiele lepiej prezentują się w sytuacjach specjalnych jak PP i PK, co jest kluczem do sukcesu. Dzisiaj wracają na swoją taflę, gdzie wsparcie kibiców będzie bardzo potrzebne, a i sędziowie mogą być pod presją wypełnionej po brzegi hali w Zug. Liczę mocno na faworytów i na ich drugi puchar mistrzowski z rzędu.

STS
1.60
Zug końcowe zwycięstwo
Hokej baner

HV 71 vs IF Bjorkloven: typy i kursy bukmacherskie (01.05.2022)

Przenosimy się do Szwecji, a konkretnie do zaplecza, gdzie dwie drużyny biją się o awans do SHL. Na tę chwilę o wiele bliżej spełnienia tego celu są gospodarze, którzy prowadza w serii 3:1. Dla HV 71 jest to obowiązek, aby jak najszybciej wrócić do elity, ponieważ spore nakłady finansowe zostały wykorzystane, aby spełnić ten cel. Ponownie najlepsza trójka atakujących, Myles Powell, Hunter Shinkaruk oraz Tyler Kelleher pokazali klasę i to oni doprowadzili do ważnej wygranej w spotkaniu numer 4. Potrzebna była dogrywka, aby rozstrzygnąć losy tamtej rywalizacji i ponownie to faworyt wytrzymał ciśnienie i udowodnił, że kadrowo jest to po prostu lepszy zespół. Jasne IF Bjorkloven miało swoje sytuacje, również kilka w PP, ale zabrakło tamtego dnia skuteczności. Dzisiaj starcie przenosi się do Jönköping i HV 71 postara się na własnej tafli zamknąć losy tej rywalizacji. Czy gospodarz wykorzysta atut swojego lodowiska?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 10:56.

Co obstawiać?

Nie będę tutaj się za bardzo rozpisywał. Stawiam na wygraną w czasie regulaminowym HV 71. Tak jak wielokrotnie wspominałem w swoich tekstach jest to najlepsza drużyna w całej Allsvenskan i dla nich nie liczyło się nic innego niż szybki powrót do SHL. Hokeiści tego klubu mieli swoje dwa kryzysowe momenty, ale udało się je przytrzymać i wynik 3:1 w serii doskonale oddaje to, co widzimy za każdym razem na tafli. Myles Powell, Hunter Shinkaruk oraz Tyler Kelleher to zgrana trójka, z którą kompletnie nie radzi sobie IF Bjorkloven. Mam nadzieję, że faworyci nas ponownie nie zawiodą i pokuszą się o zamknięcie tej finałowej rywalizacji w czasie regulaminowym.

STS
1.42
HV 71 zwycięstwo w regulaminowym czasie

STS baner

Hokej STS 01.05.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze