Rozpoczynamy nowy tydzień w KHL, gdzie dojdzie do wielu interesujących pojedynków. Dzisiaj włodarze tej ligi oferują nam aż siedem meczów, a ja skupię się jedynie na dwóch. Zameldujemy się na taflach w Bałaszycha oraz w Mińsku w poszukiwaniu szczęścia. W sobotę udało się zaliczyć solidnego plusa, liczę, że w ten poniedziałek będzie podobnie, zapraszam do lektury!

Załóż konto w PZBuk, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i darmowy zakład 20 PLN

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod bonusowy do PZBuk znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/pzbuk-bonus/

Avangard Omsk vs Lokomotiv Jarosław (27.09. godz. 18:00)

Jastrzębie po udanej serii wyjazdowej kilka dni odpoczywali, aby nabrać sił na kolejne wyzwania. Co by nie mówić, trener Bob Hartley wprowadza nowe zasady oraz elementy do taktyki, aby naturalnie być nieprzewidywalnym. Zdobywcy Pucharu Gagarina z poprzedniej kampanii wiedzą doskonale, że ciężko będzie powtórzyć sukces sprzed kilku miesięcy, ale kadrowo jest to jedna z najmocniejszych ekip w stawce. Ich sytuacja na wschodzie nie jest kolorowa, bo tylko siódma pozycja nie zadowala nikogo, dlatego trzeba zbudować małą serię wygranych. Pierwsza okazja dzisiaj i pomimo tego, że rywal jest w trakcie rewolucji, to nie można nikogo lekceważyć. Jak zaprezentuje się Avangard po krótkiej przerwie?

Sprawdź bonusy w PZBuk!

Lokomotiv blisko był zwycięstwa nad klubem z Ufy, ale szczególnie w hokeju gra się do końca i zespół z Jarosławia nie był w stanie powstrzymać Sakari Manninena. W dogrywce Fin również wziął ciężar gry na siebie i przegrana dzisiejszych gości stała się faktem. Widać delikatną poprawę w grze przyjezdnych i być może hokeiści mieli już dosyć Andreia Skabelki, który pożegnał się z pracą w tej drużynie. Potencjał w Lokomotivie jest ogromny, ale i ego gwiazd podobny. Tak to jest, jak sprowadza się aż dwie gwiazdy KHL i nie można dla nich znaleźć optymalnego rozwiązania. Białoruski szkoleniowiec próbował ich występu w jednym linku, ale nie przyniosło to pożądanych efektów. Czy Igor Nikitin poukłada wszystkie te klocki? Przeczytaj w wolnej chwili opinie o PZBuk.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 01:13.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Avangardu Omsk zakończyło się zwycięstwem 4:0 ze Spartakiem Moskwa
 • Avangard Omsk znajduje się na 7. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Lokomotivu Jarosław zakończyło się porażką 2:3 z Saławat Jułajew Ufa
 • Lokomotovi Jarosław znajduje się na 10. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Avangardu Omsk 4:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Avangardu Omsk, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Pomimo tego, że Avangard nie wyjechał na lód od kilku dobrych dni, jestem zdania, że poradzą sobie z Lokomotivem. Przede wszystkim u Jastrzębi widoczne jest zgranie i zrozumienie, które u rywali nie jest jeszcze obecne. Praca zawodników z tak wymagającym szkoleniowcem, jakim jest Igor Nikitin jest bardzo wymagająca i trzeba zrozumieć wiele schematów. Uważam, że potrzeba jeszcze trochę czasu w obozie gości, aby wszystko funkcjonowało, jak należy. Gospodarze na własnym obiekcie mają większe szanse na wygraną i korzystając z zakładów w PZBuk pobieram końcowy triumf Avangardu. Mam nadzieję, że skuteczność w PP zdecyduje o komplecie oczek dla klubu z Omska.

PZBuk
1.74
Avangard Omsk końcowe zwycięstwo

hokej

Dynamo Mińsk vs Amur Chabarowsk (27.09. godz. 18:10)

Chwilę później rozpocznie się mecz w stolicy Białorusi, gdzie miejscowe Dynamo podejmie Amur Chabarowsk. Niestety Żubry po raz kolejny zostali pokrzywdzeni w spotkaniu z SKA St. Petersburg. Wiele nieprzyznanych kar dla rywali, które z miejsca powinny zostać odgwizdane. Popularne stwierdzenie mówi o tym, że taki mamy klimat, ale szkoda, że często dotyczy to tylko wybranych ekip w KHL. Nie ma co już do tego wracać, warto skupić się na najbliższych wyzwaniach i Dynamo ma przed sobą przeciwnika, który z pewnością jest do pokonania. Dodatkowo do gry wrócili zawodnicy, którzy będą stanowić o sile tej drużyny, jak Adam Almquist, czy też Denis Mosalyov. Czy któryś z nich popisze się w ten poniedziałek golem bądź asystą?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Amur, który jak na razie nie potrafi występować na wyjeździe. Okej, pokonali wielkie Kunlun Red Star na tafli rywala i urwali punkt w starciu z Avangardem Omsk w Bałaszycha. To tyle jeżeli chodzi o popisy gości. Tygrysy zdecydowanie odstają poziomem od pozostałych ekip KHL i zajęcie pozycji gwarantującej udział w play-off będzie bardzo ciężko dokonać. Nie mniej jednak jeszcze kawał kampanii przed nami i nie można nikogo skreślać, ponieważ forma może przyjść w odpowiednim czasie. Amur liczy na przełamanie negatywnej passy i pomimo tego, że kadrowo Dynamo jest mocniejsze, to szanse na gole z pewnością się pojawią. Czy zespół z Chabarowska będzie miał okazje cieszyć się z drugiej wygranej w Mińsku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 01:13.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się porażką 1:2 z SKA St. Petersburg
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 7. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Amura Chabarowsk zakończyło się porażką 1:4 z Vityazem Podolsk
 • Amur Chabarowsk znajduje się na 11. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Amura Chabarowsk 6:5
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dynama Mińsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest Dynamo i w pełni się z tym zgadzam. U gospodarzy doszło do składu kilku zawodników, którzy leczyli kontuzje i Craig Woodcroft z pewnością jest z tego zadowolony. Ja nie lekceważę Amura, gdy występuje w Chabarowsku, ale na wyjeździe wygląda to na ten moment tragicznie. Spotkanie z Vityazem uciekło im już na samym początku i ciężko było do niego wrócić. Jestem zdania, że Żubry od pierwszych minut udowodnią, kto jest lepszy na tafli i sięgną po ostateczną wygraną. Tak też typuje i liczę na szczęśliwe rozstrzygnięcie.

PZBuk
1.35
Dynamo Mińsk końcowe zwycięstwo

27.09. KHL PZBUK fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze