O wczorajszym dniu należy jak najszybciej zapomnieć i jak dobrze, że w niedzielę na radarze mamy aż cztery spotkania w białoruskiej ekstraklasie. Standardowo dziele cztery mecze na dwa kupony, pierwszą część możecie znaleźć właśnie tutaj, a drugą o godzinie 11. Zapraszam do lektury i do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto depozytowe tylko w BETFAN!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Isłacz Mińsk vs Biełszyna Bobrujsk (10.05. godz. 13:00)

Gospodarze pokazują swoją drugą twarz, gdy przyjdzie im się mierzyć na wyjazdach. Z Szachciorem Soligorsk Isłacz odniósł druzgocącą porażkę, chociaż wynik nie odzwierciedlił tego, co się działo na boisku. Koniec końców 0:4 idzie w świat i trzeba o tym jak najszybciej zapomnieć i skupić się na kolejnych spotkaniach. Okazja na rehabilitacje nadarza się bardzo szybko, ponieważ do stolicy Białorusi przyjeżdza outsider ligi, który jeszcze w tym roku nie zwyciężył. Okej, czyli mamy starcie bardzo dobrze spisującej się ekipy na własnych śmieciach z klubem, który kompletnie sobie nie radzi, a więc pewnie pojawi się gładka wygrana. Gospodarze przede wszystkim nie mogą zlekceważyć swoich przeciwników, bo to prowadzi do niepowodzeń. Czy Isłacz wróci na dobre tory i zajmie pozycję wicelidera Wyszejszaja Liha?

Oj Biełszyna co z Ciebie wyrośnie? Pomimo dłuższych chwil dominacji nad mistrzem kraju, a więc Dynamem Brześć, nie udało się to przełożyć na gole. Jedyną bramkę, którą beniaminek strzelił, to był samobój w 12. minucie. Na tym dla zespołu z Bobrujska się skończyło i musieli po raz kolejny w tym roku przełknąć gorzki smak porażki. Goście nie spisują się wcale źle, potrafią narzucić swój styl gry i brakuje im czasem szczęścia, czy też umiejętności, aby doprowadzić dobrze zapowiadającą się akcję do końca. Szczerze mówiąc, w starciu z drużyną z Brześcia należał im się rzut karny, a w końcówce pojawił się strzał w poprzeczkę. Dzisiaj od początku muszą postarać się naciskać na przeciwnika i pozwolić popełniać mu błędy. Jeżeli Biełszyna zagra tak jak tydzień temu, to kto wie, czy tutaj nie ujrzymy niespodzianki w postaci pierwszej wygranej outsiderów.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Isłacza Mińsk w lidze zakończyło się porażką 0:4 z Szachciorem Soligorsk
 • Isłacz Mińsk znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to cztery zwycięstwa i jedna porażka
 • Ostatnie spotkanie Biełszyny Bobrujsk w lidze zakończyło się porażką 0:3 z Dynamem Brześć
 • Biełszyna Bobrujsk znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 2 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to jeden remis i dwie porażki
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami zakończyły się dwoma wygranymi gospodarzy, dwoma remisami i jednym zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Przed nami starcie dwóch ekip, które poniosły sromotne porażki tydzień temu. Jak wyjdą obie ekipy na to starcie? Moim zdaniem bardzo nabuzowane, a szczególnie beniaminek. Szkoda mi ich, bo prezentują się przyjemnie dla oka i w porównaniu ze Smalawiczy potrafią kopać w piłkę i należy im się coś więcej niż ta ostatnia pozycja. Pójdę tutaj w stronę kartek, a w szczególności w pierwszej połowie. Postać sędziego mnie do tego zachęca, ponieważ Dmitry Dolya bardzo szybko rozpoczyna upominanie w tym roku i kończy zazwyczaj na pięciu kartonikach, a dwóch do 45 min. Żeby nie być gołosłownym, do tej pory arbiter w Haradzieji pokazał pierwszy kartonik w 21 min, w Brześciu w 18 min, a w Mińsku w 19 min. To pokazuje jego styl prowadzenia spotkania. Dzisiaj przyjdzie mu prowadzić starcie dwóch ekip, które od początku będą chciały zmazać plamę po ostatnim niepowodzeniu. Tym razem spróbuje kartek do przerwy, a że gramy w BETFAN, to ewentualna czerwień do 45 min liczy się podwójnie, a więc zakład nam się od razu zazieleni. Liczę, że też tak będzie!

Zdarzenie: Isłacz Mińsk vs Biełszyna Bobrujsk

Typ: powyżej 1.5 kartki w 1. połowie (czerwona=2)

Kurs: 1.63

FK Witebsk vs Szachcior Soligorsk (10.05. godz. 15:00)

Nie wiem, co się wydarzyło ostatnio na stadionie Witebska, ale dziwnie przebiegało to starcie. Najpierw Sławija wyszła na prowadzenie i do przerwy ją utrzymała, potem gospodarze je objęli, aby na koniec to rywale sięgnęli po komplet punktów. Brak koncentracji, zmęczenie? Jaki może być powód tego, że dążysz do zmiany przebiegu spotkania, dokonujesz tego, a i tak potem wszystko w piach? Jestem ciekawy, co po tej rywalizacji sądzili piłkarze Witebska. Gospodarze po raz kolejny zawiedli swoich kibiców i wydaje się, że ich dobra passa skończyła się zanim się zaczęła. Przypomnijmy, że klub ten w poprzednim roku do końca walczył o swój byt w Wyszejszaja Liha i udało się ostatecznie w niej pozostać. Po niezłym starcie znów coś idzie nie tak i szczerze mówiąc, cieżko będzie wrócić do zielonych wyników.

Goście w końcu złapali swój rytm i pewnie pokonują zbliżające się przygody. Wygrany dwa mecze w lidze i w krajowym pucharze z mistrzem Wyszejszaja Liha zbudowały morale zawodników z Szachciora i pewnie podchodzą do kolejnych rywalizacji. Teraz jednak czas na mecz rozgrywany w delegacji. Oczywiście inaczej gra się na swoim obiekcie, a inaczej w delegacjach. Ich rywale to jednak niewygodny przeciwnik, który u siebie również pokonał Dynamo Brześć. Fakty są jednak takie, że potencjał, jak i umiejętności są po stronie gości i jeżeli zespół z Soligorska na poważnie myśli o włączeniu się do walki o tytuł mistrzowski musi regularnie punktować. BATE również się obudziło i wydaje się, że ta dwójka powalczy o końcowy sukces. Czy Szachcior odniesie trzecie zwycięstwo z rzędu w Wyszejszaja Liha?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Witebska w lidze zakończyło się porażką 2:3 ze Sławiją Mozyrz
 • Witebsk znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to dwa zwycięstwa i jedna porażka
 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk w lidze zakończyło zwycięstwem 4:0 z Isłaczem Mińsk
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to dwa zwycięstwa i jeden remis
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Witebska zakończyły się dwoma wygranymi gospodarzy i trzema zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Moim zdaniem, może to być mecz pułapka. Dlaczego tak uważam? Z pewnością wiele osób pójdzie w stronę faworytów i jest to uzasadniony wybór, ale Szachcior do tej pory wygrywał z ekipami, które prezentują styl „futbol na tak”. Zarówno Isłacz, jak i Dynamo chcą dominować swojego przeciwnika i mieć piłkę przy sobie, narażając się przy tym na kontry. Klub z Soligorska jest bardzo dobry w tym elemencie, ale jeżeli przyjdzie im rozgrywać atak pozycyjny, to nie jest tak kolorowo. Męczyli się strasznie ze Smalawiczy, którzy postawili na totalną obronę Częstochowy i jeden punkt pozostał w tym mieście. Tutaj również uważam, że Witebsk się nie otworzy, co spowoduje wiele nerwów. Są szanse na to, aby ujrzeć tutaj brzydki pojedynek i pójdę po raz kolejny w stronę upomnień. Arbitrem tego meczu będzie dobrze znany nam Sergey Stetsurin, który regularnie pokazuje sześć kartoników. Goście w delegacjach grają ostro, a najbardziej jak im nie idzie. Witebsk również lubi przyostrzyć i dzisiaj będzie musiał każdą kontrę, każdą małą szansę od razu przerywać. Jestem zdania, że sześć kartek jest tutaj do zrobienia, a że gramy w BETFAN to ewentualna czerwień liczy się podwójnie.

Zdarzenie: FK Witebsk vs Szachcior Soligorsk

Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)

Kurs: 1.69

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Kupon na Białoruś BETFAN 10.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!