Wchodzimy w drugą fazę turnieju Mid-Season Invitational 2021, która niestety ma bardzo podobną formułę, co rozgrywki fazy grupowej, mamy jednak w grze już tylko najlepsze drużyny, które zdołały zakwalifikować się do kolejnej rundy. Oczywiście chyba najciekawszym spotkaniem do oglądania dzisiaj będzie pojedynek Royal Never Give Up oraz Damwon KIA, jednak ja odpuszczę typowanie tego starcia, według mnie takie mecze najlepiej po prostu podziwiać z zaciekawieniem, zwłaszcza gdy mamy dziś mnóstwo meczów możliwych do analizy. Ja skupię się przede wszystkim na pojedynku Cloud9 z Mad Lions, czyli odwiecznej rywalizacji NA-EU, zajrzę również do Pentanet.gg, czyli wielkiego zaskoczenia turnieju, żeby zobaczyć, jakie oni mają szanse w swoim kolejnym starciu! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


PSG Talon – Pentanet.gg
14.05.2021 r. Godz. 19:00

Myślę, że mało kto spodziewał się zobaczyć w tej fazie drużynę Pentanet.gg, zwłaszcza że byli w grupie z bardzo popularnymi obecnie Unicorns of Love. Żeby dodatkowo docenić rezultat tej ekipy, warto dodać, że są pierwszą drużyną z regionu Oceani, który zdołał wyjść z fazy grupowej międzynarodowego turnieju. Co więcej, Pentanet swoją grą udowodniło, że zasługiwało na awans z tej grupy a UoL był w perspektywie tych wszystkich spotkań po prostu słabszy. Jak jednak ta ekipa poradzi sobie z kolejną popularną ekipą, czyli pochodzącym z Hongkongu PSG Talon? Moim zdaniem to będzie dopiero prawdziwy test ich umiejętności, ale nie uważam, żeby byli z góry skazani na porażkę.

PSG Talon furorę zrobiło podczas ostatnich mistrzostw świata, najpierw wygrywając swoją grupę w fazie play-in, następnie walcząc jak równy z równym z takimi ekipami jak Rogue czy JD Gaming i pomimo braku wyjścia z grupy podczas tamtej imprezy, to drużyna Hanabiego zyskała wtedy wielu fanów, którzy do tej pory dzielnie stoją za swoją drużyną kibicując jej na międzynarodowych turniejach. Podczas tegorocznego MSI zdominowali gorszych rywali jak Istanbul Wildcats lub Pain Gaming, jednak w spotkaniach z Mad Lions nie zaskakiwali już tak bardzo i przegrali obydwa pojedynki z europejską ekipą. Według mnie nie są oni aż tak wyraźnymi faworytami w spotkaniu z Pentanet, a zdecydowanie nie tak wyraźnymi jak to wskazują kursy. Pamiętajmy o tym, że są to spotkania Bo1, zatem te słabsze drużyny mają tutaj większe szanse na zaskoczenie rywala!

Spodziewam się tutaj bardzo wybuchowego spotkania, zaciętego, z dużą ilością teamfightów i zabójstw. Początkowo chciałem iść w stronę typu na over eliminacji, jednak handicap 10,5 w stronę Pentanet.gg wydaje się być o wiele bardziej atrakcyjny. Według mnie PSG Talon nawet jeśli ostatecznie wygra to spotkanie to nie będzie to zupełnie czysta i perfekcyjna gra z ich strony i z pewnością ich rywale będą trzymać się cały czas na blisko. Nie oszukujmy się, ani jedna, ani druga drużyna nie są absolutnym światowym topem, a to ciągnie za sobą błędy w macro i kontroli gry, a zostawia wiecej pola na zbliżone wyniki eliminacji. 10 eliminacji różnicy to bardzo duża przestrzeń i patrząc na to, co pokazywały obydwie drużyny w swoich grupach wydaje mi się, że Pentanet będzie w stanie na spokojnie zdobyć wymaganą liczbę zabójstw!


STS
1.80
Handicap eliminacji Pentanet.gg(+10,5)

Baner grupy typerskiej facebook


Cloud9 – Mad Lions

14.05.2021 r. Godz. 20:00

Nareszcie, pojedynek pomiędzy regionem NA a EU!!! Wielu fanów bardzo na to czeka i czat na Twitchu z pewnością będzie rozgrzany do czerwoności! W tym roku to Mad Lions reprezentuje Europę i szczerze mówiąc do tej pory wyglądali naprawdę solidnie, pomimo wpadki przeciwko Istanbul Wildcats, jednak myślę, że G2 Esports przyzwyczaiło fanów Europy do losowego przegrywania spotkań na najsłabsze drużyny w grupie, co oczywiście nie miało wpływu na ich ogólne występy w turnieju. Mad Lions wygrało wszystkie pozostałe spotkania w swojej grupie i to oni są faworytami w dzisiejszym starciu.

Cloud9 rozpoczęło tegoroczne rozgrywki w tragicznym stylu i po pierwszej serii gier wiele osób śmiało się, że nie dadzą rady nawet wyjść ze swojej grupy, w której oprócz nich i Damwon nie było żadnej naprawdę solidnej ekipy. W trakcie rewanżu Perkz odpalił jednak swój tryb “Uma Jan” i chmury ostatecznie zakwalifikowały się do Rumble Stage z drugiego miejsca w swojej grupie z bilansem 4-2. Szczególnie imponująca była ich wygrana z Damwon, która wydaje się, że wstrzyknęła dodatkowe pokłady wiary w siebie i umiejętności i w rezultacie C9 wygrało wszystkie swoje trzy spotkania rewanżowe. Dziś będą walczyć z Mad Lions, czy momentum wypracowane w grupach poniesie ich do zwycięstwa nad europejską formacją?

Według mnie to Mad Lions są lepszą drużyną całościowo i powinni powstrzymać najsilniejszą moc ofensywną C9, czyli Perkza. Szczególnie słabymi punktami amerykańskiej formacji wydają się być jungler Blaber oraz strzelec Zven, którzy w fazie grupowej grali naprawdę w kratkę, a clip z Blaberem umierającym za kraba jest obecnie hitem internetu. Zawodnicy Mad Lions są o wiele bardziej stabilni, Elyoya wydaje się być idealnie wpasowany w metę, świetnie kontroluje jungle, a na bocie Carzzy razem z Kaiserem potrafią zdominować każdego oponenta. Zdaje sobie sprawę, że w meczu BO1 wszystko może się zdarzyć, co zresztą idealnie pokazało spotkanie C9 z Damwon, jednak patrząc również na wysokość kursu, moim zdaniem postawienie na zwycięstwo Mad Lions jest bardzo opłacalne. Lwy w grupie prezentowały bardzo wysoki, a co najważniejsze dosyć stabilny poziom, co znacząco różniło się od występów C9, którzy raz grali świetnie, a raz po prostu beznadziejnie. Cały kupon gram w STS, łączne AKO wyszło nam w połączeniu ponad 3, jednak pamiętajcie, że możecie po prostu zagrać pojedynczą propozycję!

STS
1.80
Mad Lions wygra spotkanie

Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).

  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esportowy sts 14.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze