Dziś rozpoczynamy sezon reprezentacyjny, który będzie wyjątkowo intensywny, bowiem z powodu pandemii przesunięto wiele rozgrywek i teraz przyszła pora na odrabianie zaległości. Jedną z nich jest Liga Narodów UEFA, której dziś zobaczymy pierwsze mecze. Grają w niej nie tylko najlepsze zespoły, ale też i te słabsze. To właśnie nim się przyjrzymy w tej analizie. Bierzemy na tapet spotkania Ligi C i D. Kupon od forBET da nam dziś podwojenie? Spójrzcie sami!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2380PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Łotwa vs Andora

Jako pierwsze przeanalizujemy sobie spotkanie Łotwy z Andorą z Ligi D, czyli teoretycznie najsłabszych ekip w stawce. Wśród Łotyszy nie mogło zabraknąć zawodników z PKO BP Ekstraklasy, a wśród powołanych do kadry znaleźli się Pavels Steinbors z Jagiellonii Białystok oraz Vladislavs Gutkovskis z Rakowa Częstochowa. Obie drużyny spotkały się ze sobą w pierwszej edycji rozgrywek, a w obu spotkaniach padł bezbramkowy remis. W dotychczasowych czterech meczach o punkty tych drużyn padło tylko pięć bramek, co pokazuje pewną tendencję. Drużyny z Łotwy i Andory nie popisały się w poprzednich eliminacjach do Mistrzostw Europy, bo zdobyły w nich po zaledwie trzy bramki na dziesięć rozegranych spotkań. To spotkanie zapowiada nam się wyjątkowo underowo. Wszystko przemawia za tym, że zadecyduje jedno, góra dwa trafienia. 

Historia bezpośrednich meczów przemawia za naszymi sąsiadami. Piłkarze z Andory na pięć oficjalnych spotkań nie byli w stanie ani razu wygrać z Łotyszami, co więcej – nie zdobyli w tych meczach ani jednej bramki. W poprzednim dwumeczu Ligi Narodów to Łotysze wykreowali sobie więcej okazji, byli częściej przy piłce, a zabrakło skuteczności. Dwa trafienia Gutkovskisa po dwóch kolejkach PKO BP Ekstraklasy może dać tę skuteczność, warunkiem jest jednak wyjście na to spotkanie piłkarza Rakowa Częstochowa. Z tą formą 18-krotny reprezentant Łotwy powinien wrócić do podstawowej jedenastki. Faworytem w tym spotkaniu będą gospodarze, jednak poprzednie spotkania ostrzegają nas przed bezbramkowym remisem, dlatego do underu bramkowego dorzucimy dla pewności podpórkę w kierunku Łotyszy. Kurs 1,60 przy wspomnianych okolicznościach brzmi jak promocja i bardzo dobra baza do naszego dubla.

Nasz typ: Łotwa – Andora: 1/X i poniżej 2.5 bramki w meczu

Kurs: 1,60

Grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mołdawia vs Kosowo

W tym spotkaniu pójdziemy podobnym tropem, co w pierwszej analizowanej potyczce, jednak argumentacja będzie zgoła odmienna. Przede wszystkim warto podać kilka faktów, które są związane z tym spotkaniem. Starcie zostanie rozegrane we włoskiej Parmie, na terenie neutralnym. Mołdawianie stracą tym samym atut własnego boiska. Kosowianie z kolei będą osłabieni, bowiem siedmiu piłkarzy nie będzie mogło wystąpić w obu spotkaniach. Są to: Milot Rashica, Benjamin Kololli, Hekuran Kryeziu, Leart Paqarda, Florent Muslija, Idriz Voca i Florian Loshaj. Kosowska federacja piłkarska podała, że piłkarze nie są zakażeni koronawirusem, ale nie mogą jednak wziąć udziału w zgrupowaniu, bo musieliby przejść 14-dniową kwarantannę po przylocie z krajów, w których rozgrywają na co dzień mecze ligowe. Mimo tych braków kadrowych Kosowo jest silniejszym zespołem od Mołdawii. Pamiętamy przecież ich świetne eliminacje do Euro, które zakończyły się trzecim miejscem w grupie. Reprezentacja Kosowa potrafiła też postraszyć Anglików na Wembley, gdzie odbyło się niezłe strzelanie – piłkarze z wysp wygrali ostatecznie to spotkanie 5:3. W poprzedniej edycji Ligi Narodów Kosowo wygrało swoją grupę z Azerbejdżanem, Wyspami Owczymi i Maltą i wciąż mają szansę na awans na Mistrzostwa Europy, bowiem przez to trafili do baraży o ten turniej. W nim zmierzą się w półfinale z Macedonią Północną, a jeśli uda się przejść dalej to w finale zagrają z Gruzją lub Białorusią i powinni być faworytem w każdym z tych spotkań. Mołdawia w Lidze C również nie powinna być wielką przeszkodą dla piłkarzy z Bałkanów. 

Braki kadrowe jednak uruchamiają pewne mechanizmy w głowie i tutaj także w ramach prewencji i bezpieczeństwa zagramy z podpórką. W tej rywalizacji linia underu zawieszona będzie nieco wyżej, bo na 3,5 bramki. Drużyny nie zdążyły ze sobą jeszcze zagrać oficjalnego meczu, ze względu na krótki czas istnienia reprezentacji Kosowa, nie wiemy też do końca jak będzie wyglądać to spotkanie. Kosowo lubi grać atrakcyjną i ofensywną piłkę, ale kluczowe postaci nie wystąpią w tym meczu, zatem tych bramek powinno paść mniej niż zazwyczaj. Wszystkie przeciwności losu Kosowian i tak sprawiają, że jest to drużyna aktualnie o klasę lepsza. Mołdawia zajęła ostatnie miejsce w grupie eliminacyjnej do Euro przegrywając miejsce z Andorą i zdobywając zaledwie trzy punkty i cztery bramki w dziesięciu meczach. Nie widzę tu innego rozwiązania niż brak porażki Kosowa.

Nasz typ: Mołdawia – Kosowo: X/2 i poniżej 3.5 bramki w meczu

Kurs: 1,41

Dwie składowe na naszego dubla dają nam podwojenie wkładu. Może nie są to hitowe starcia Ligi Narodów, ale hitowa może być za to wygrana. forBET przy 150 PLN wkładu wypłaci nam niemal 300 PLN. Przy dołożeniu do tego jednego zdarzenia i skorzystania z naszego maxiZysku kwota może być naprawdę przyjemna. Wygląda to na niezłą okazję na dzisiejsze spotkania. Warto zwrócić uwagę na to, że Łotwa z Andorą zagrają nie tak jak wszystkie inne drużyny o 20:45, a o 18:00. Życzymy powodzenia!

 

ForBET – 100 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2380PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 100 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

ln

Zaloguj się aby dodawać komentarze