Niemieckie rozgrywki się nie zatrzymują, a to wszystko przez to, że niektóre kluby mają do nadrobienia zaległości. W Zweite jest to Holstein Kiel, które marzy o awansie do elity. Dzisiaj pojawia się okazja, aby zrobić kolejny krok w tym celu. Trzy punkty osiągnięte w rywalizacji z Hannoverem 96 spowodują przesunięcie się na drugą pozycję. Czy popularne Bociany poradzą sobie z przeciwnikiem? Hamburger SV również nie traci nadziei i liczy na zwycięstwo z Nürnbergiem. Ja skorzystałem z BetArchitekt w Forbet i stworzyłem swoje autorskie zakłady. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów u tego bukmachera!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Holstein Kiel vs Hannover 96 (10.05. godz. 18:00)

Mało kto spodziewał się, że przerwa na kwarantannie tak korzystnie wpłynie na wyniki osiągane przez Holstein. Ostatnie dwa spotkania to wysokie zwycięstwa na 0 z tyłu i tym samym jest spora szansa na przegonienie popularnych Koniczynek z Fürth. Kibice z Kiel mieli nadzieję na baraże o awans, a tutaj proszę nieporadność przede wszystkim HSV otwiera drogę do bezpośredniej promocji. Szkoleniowiec Ole Werner jest rozchwytywany na rynku niemieckim, bo wiele klubów z 1. Bundesligi będzie szukało nowego trenera po zakończeniu obecnych rozgrywek, ale wydaje się, że pozostanie na północy Niemiec. Rotacja to słowo klucz w takim przypadku jak w Holstein i nie wpływa ona na jakość drużyny. Czy gospodarze sięgną po kolejny komplet oczek?

Dla Hannoveru to już koniec sezonu. Udało się bezpiecznie utrzymać na zapleczu elity i tym samym będą mogli w kolejnej kampanii spróbować wrócić do niemieckiej ekstraklasy. Dawno nie oglądaliśmy gości w 1. Bundeslidze i szkoda, bo jest to klub z tradycjami, któremu należy się przyglądać. Trzeba to jeszcze udowodnić na boiskach Zweite, a z tym już gorzej. Wiele mówi się o nowym trenerze, który miałby zostać Steffen Baumgart. Jest to charakterystyczny szkoleniowiec, który po zakończeniu obecnych rozgrywek odejdzie z Paderborn i będzie szukał pracy. Żyje danym spotkaniem i nie jest to typ menadżera, który siedzi tylko na ławce. Byłoby to spore wzmocnienie Hannoveru. Czy dojdzie do takiego transferu w niedalekiej przyszłości?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 07:20.

Stichpunkte:

 • Ostatnie spotkanie Holstein Kiel w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:0 z St. Pauli
 • Holstein Kiel znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 56 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 9 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Hannoveru 96 w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Darmstadt
 • Hannover 96 znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 39 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 9 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Holstein Kiel 3:0
 • Cztery spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 1 remisem i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Korzystam z zakładów w Forbet i zaproponuję BetArchitekta. Mówi on o tym, że gospodarze nie przegrają, a w meczu ujrzymy poniżej 4.5 kartek. Uważam, że Holstein jest na fali i nie da sobie wyrwać już tego dobrego miejsca. Okej, nagromadzenie spotkań jest spore, ale Ole Werner pokazał, że potrafi odpowiednio rotować swoim zespołem. Dokładam do tego under kartek, ponieważ sędzia Manuel Gräfe to najbardziej underowy arbiter w Niemczech i świętością jest dla niego przekroczenie zaproponowanej przeze mnie linii. Nie uważam, że będzie to ostry pojedynek.

forBet
1.64
Holstein Kiel nie przegra + poniżej 49.5 punktów kartkowych

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

grupa

Hamburger SV vs 1. FC Nürnberg (10.05. godz. 20:30)

Drugim starciem dzisiejszego dnia jest mecz HSV z Nürnbergiem. Dawniej powiedzielibyśmy, że jest to normalne spotkanie dwóch klubów 1. Bundesligi, ale te czasy już dawno przeminęły. Ani jednych, ani drugich dawno nie oglądaliśmy w niemieckiej ekstraklasie i szkoda, ale piłka idzie do przodu i taka jest kolej rzeczy. Zespół z Hamburga jest pośmiewiskiem niemieckiej piłki, ponieważ mając taki budżet nie są w stanie awansować z Zweite. Niedawno został zwolniony menadżer Daniel Thioune i za niego wskakuje Horst Hrubesch. Jest to w pewnym sensie legenda HSV, która ma dać impuls swojej drużynie. Sytuacja nie jest za ciekawa, ale matematyczne szanse na promocję są. Czy ujrzymy to dzisiaj na boisku?

Nürnberg, tak jak wcześniej omawiany przeze mnie Hannover nie ma już większych celów na tę kampanię. Również z chęcią wróciliby do elity, ale mogą się cieszyć z tego, że w tym roku nie mieli takich perypetii, jak w poprzedniej kampanii. Przypomnijmy, że do końca bili się o pozostanie w Zweite. Walczyli w barażach z trzecioligowym Ingolstadt i udało się w ostatniej minucie zachować miejsce w 2. Bundeslidze. Taki spokojniejszy sezon był potrzebny gościom i zbierają siłę na atak w przyszłych rozgrywkach. Nie mniej jednak znajdziemy tam kilku piłkarzy, którzy podnoszą poziom gry przyjezdnym. Szczególnie warto zainteresować się Robinem Hackiem, który za chwilę może zmienić klubowe barwy. Jak Nürnberg zaprezentuje się w Hamburgu?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 07:20.

Stichpunkte:

 • Ostatnie spotkanie Hamburgera SV w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Karlsruher SC
 • Hamburger SV znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 52 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Nürnberga w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Holstein Kiel
 • Nürnberg znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 40 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 5 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Hamburgera SV, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Tutaj również skorzystałem z BetArchitekta dostępnego w Forbet. Pobrałem linię 2.5 kartek oraz 6.5 rzutów rożnych. HSV zrobi wszystko, aby wrócić do 1. Bundesligi. Dopóki matematyczne szanse są, należy walczyć i po to został zatrudniony tymczasowy szkoleniowiec. Uważam, że Nürnberg się postawi. Do wakacji pozostało jeszcze trochę czasu i nie trzeba się dodatkowo motywować na takiego przeciwnika. 7 kornerów jest do zrobienia, a za kartki odpowiedzialny będzie Felix Zwayer, który chętnie sięga do kieszonki. Ewentualna czerwień również jest wliczana, co tylko zwiększa nasze szanse.

forBet
1.56
Powyżej 29.5 punktów kartkowych + powyżej 6.5 rzutów rożnych

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
 • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
 • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
 • Kurs minimalny kuponu 2,00.
 • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

2. Bundesliga na 10.05. Forbet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Pixathlon

Zaloguj się aby dodawać komentarze