W ciągu dwóch dni rozegrane zostaną dwa turnieju cyklu Speedway Euro Championchip. Daleko droga czekała dzisiaj najlepszych europejskich zawodników, gdyż z Rybnika musieli dostać się do Gniezna. Już o 19:00 rozpoczynamy zaległy SEC3, który może przesądzić w dużym stopniu o tym, jakie miejsca przypisane zostaną danym zawodnikom. Do tego dodajemy jedną propozycję z Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Serdecznie zapraszam do lektury.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Speedway Euro Championchip 3

23.07.2020 r. – 19:00

Zbliżamy się do końca tegorocznych rozgrywek SEC. Cały cykl skrócony został przed koronawirusa. Rozegrane zostanie tylko 5 pojedynków. Wszystkie rozgrywane są w Polsce. Dzisiaj przenosimy się na zaległy turniej do Gniezna, po którym pozostanie już tylko finałowe starcie w Toruniu. Zagramy po raz kolejny kilka propozycji z oferty fortuny, która nieco utrudniła nam zadanie, wystawiając bardzo dobre linie i aż trudno było wybrać. Na szczęście udało się coś skleić i jedziemy z chłopakami po piękny kurs 7.66. baner żużel

Miejsca 1-6

Po raz pierwszy w cyklu zaprezentuje się nam Patryk Dudek. Popularny „Duzers” nie ma wybitnego sezonu w PGE Ekstralidze. Moim zdaniem tylko w dwóch spotkaniach, jak do tej pory, stanął na wysokości zadania i przywoził bardzo cenne punkty w swoich meczach. W wywiadach wykazuję duża chęć do pokazanie się z dobrej strony w tych zawodach, mówiąc o przygotowaniu się do kolejnych meczów ligowych. Będzie miał on okazję pojechać już dzień później ze swoją drużyną z Zielonej Góry, przeciwko Motorowi Lublin. Myślę, że Patryk będzie chciał się dzisiaj zameldować w pierwszej szóstce turnieju, tak jak to robili wszyscy goście, dołączający do zawodów w roli szesnastego zawodnika. Zdecydowanie dla Duzersa, najtrudniejsze będą dwa ostatnie jego wyścigi w biegach fazy zasadniczej, ale powinien już wtedy być dosyć dopasowany i nie przegrywać potrzebnych punktów. Druga propozycja na zmieszczenie się w półfinałowej szóstce, to typ na Nickiego Pedersena. Wczoraj Duńczyk pojechał bardzo dobrze. Zupełnie nie przypominał zawodnika, z toru z Lublina. Cieszył się z każdego punktu i o dziwo, podziękował Grigorijowi Łagucie za przegrany bieg. Pozostaje on w walce o medale tej edycji SECu i wydaje mi się, że dzisiaj tak łatwo nie odpuści. Ma kilka ciężkich biegów, ale jego miejsce w półfinale powinno być formalnością.

TOP 6

Typ: Patryk Dudek

Kurs: 1.65

Typ: Nicki Pedersen

Kurs: 1.40

Miejsca 1-4

Katapultujący Rosjanin będzie moją kolejną propozycją. Mowa tutaj o Grigoriju Łagucie. Grisza pojechał wczoraj bardzo dobrze i również pozostaje w walce o medale. Ma na swoim koncie 33 punkty i z taką zaliczką zajmuje 4 pozycję w klasyfikacji generalnej. Dzisiaj z pewnością nie odpuści. Ułatwić ma mu fakt, że nie jedzie ze znaczącymi rywalami w biegach rundy zasadniczej. Najtrudniejszy będzie bieg numer 4, gdzie zmierzy się z Pedersenem, Madsenem i Michelsenem oraz startuje z trzeciego pola. Jeżeli w tym biegu zdobędzie punkty, to tylko kataklizm może spowodować, że nie ujrzymy go od razu w finałowym starciu. Dla mnie Grigorij Łaguta melduje się od razu w finale.

Typ: Grigorij Łaguta

Kurs: 1.45

baner

Starcia „Kto lepszy”

Bierzemy pod lupę kolejnego polskiego zawodnika. Mowa tutaj o Bartku Smektale, który mimo już dużej straty do rywali, wciąż może myśleć o medalu SEC 2020. Wczorajszy występ może zaliczyć do średnio udanych. Z pewnością mógł wyjeździć więcej i awansować do półfinałów, za np. Davida Bellego. Niestety Smyku złapał zero w swoim czwartym biegu i nie miał już co liczyć na awans. Dzisiaj myślę, że może się poprawić, a na pewno będzie walczył. Jako przeciwnika wystawiamy mu gospodarza turnieju, czyli Timo Lahtiego. Fin nie zachwyca w tej edycji turnieju, a wczoraj z ledwością zdobył 2 punkty, zajmując ostatnie miejsce wśród zawodników wpisanych na start w programie. Myślę, że różnica jak dzisiaj będzie pomiędzy tymi zawodnikami to około 2 punktów. Timo z pewnością zepnie się po wczorajszej wpadce, a gdzie może lepiej pojechać jak nie u siebie, na domowym owalu i przed własną publicznością. Jednak Smektała to półka wyżej i mam nadzieję, że dzisiaj nam to pokaże. Kolejne starcie to Leon Madsen kontra Mikkel Michelsen. Madsen może zostać Mistrzem Europy po raz drugi i wszystko na to wskazuje, że tak będzie. Co więcej, może zostać pierwszym zawodnikiem, który wygra wszystkie turnieje w cyklu. Starcie Duńczyków zapowiada się niezwykle pasjonująco. Madsen ma nieco łatwiejsze biegi, ale obaj panowie powinni znaleźć się w top6 turnieju. Jednak patrząc na wczorajszą jazdę Mikkela, chciałbym zagrać w tym typie Leona Madsena, że wyjdzie z tego zwycięski. Z sympatii do obu zawodników liczę, że znajdą się w półfinałach, a może w finale, ale moim zdaniem przewagę ma Madsen. Jego motywacją może być to, że po dzisiejszych zawodach już będzie mógł mieć bardzo bezpieczną przewagę nad resztą stawki i myśleć o kolejnym trofeum do kolekcji.

Typ: Smektała lepszy od Lahtiego

Kurs: 1.27

Typ: Madsen lepszy od Michelsena

Kurs: 1.24

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Indywidualne Mistrzostwa Szwecji

Ostatnie starcie, jakie dodajemy do AKO, to pojedynek między Olivierem Berntzonem oraz Pontusem Aspgrenem. Patrząc na program, meldunek w finale dla Oliviera to powinna być formalność. Dla Aspgrena już nie koniecznie. Berntzon zalicza bardzo dobre wyniki w pierwszej lidze oraz został zaproszony w roli gościa do jednej z Ekstraligowych ekip. Aspgren w Lokomotivie nie spisuje się jakoś wybitnie dobrze. Co prawda dopiero dwa pojedynki mogliśmy ujrzeć w jego wykonaniu, ale zdobycze punktowe w liczbie, 4 i 7, na niezbyt wymagających zawodników, pozostawiają wiele do życzenia. Mam nadzieję, że nie pomylę się, stawiając na Oliviera i życzę mu nawet zdobycia Mistrzostwa Szwecji, podczas nieobecności szwedzkich zawodników z Ekstraligi.

Typ: Berntzon lepszy od Aspgrena

Kurs: 1.32

Podsumowanie: TOP6 Dudek+Pedersen+ TOP4 Łaguta+ Smetkała lepszy od Lahtiego+Madsen lepszy od Michelsena+ Berntzon lepszy od Aspgrena+fortuna bonus AKO6

Kurs: 7.66   

Przepraszamy za jakość zamieszczonego zdjęcia poglądowego, ale ze względów technicznych nie mogłem umieścić o lepszej rozdzielczości 🙁 

SEC 23.07 żużel