Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Katarze wchodzą w decydującą fazę, a w rolach głównych w grupie I jest reprezentacja Polski, która nadal ma szanse na bezpośredni awans do przyszłorocznego turnieju. Co muszą zrobić podopieczni Paulo Sousy, by zagrać w Katarze o mistrzostwo świata? W tym tekście przybliżymy sytuację Polaków w grupie a także co sądzą o awansie naszych Orłów bukmacherzy i jak widzą ich szanse. 

Zakłady na awans na Mistrzostwa Świata – reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski przed siódmą z dziesięciu kolejek nie zajmuje nawet miejsca dającego przywilej gry w barażach o Mundial i bukmacherzy jak na razie nie wierzą w to, że zagramy na mistrzostwach świata w Katarze. Kto wie, czy sytuacja nie zmieni się po spotkaniach z Albanią i San Marino, które mogą odwrócić sytuację w tabeli grupy I. Bukmacherzy wystawili kursy na to, czy Polska awansuje na przyszłoroczne mistrzostwa, a także na to czy stanie się to poprzez baraże lub bezpośrednio. W tym tekście ocenimy szanse naszych Orłów na awans, a także przedstawimy propozycje bukmacherów na to zdarzenie.

banner grupa zagranie 40k

Czy Polska awansuje na Mistrzostwa Świata w 2022?

Jako kibice reprezentacji Polski oczywiście wszyscy pragniemy awansu na najważniejszą piłkarską imprezę na świecie, jednak patrząc realistycznie nie będzie to łatwe zadanie. Przede wszystkim już na etapie kwalifikacji w grupach mamy bardzo trudnego rywala jakim jest Anglia, wcześniej także zremisowaliśmy z Węgrami, więc awans bezpośredni jest już prawie niemożliwy do osiągnięcia. Już nie wszystko zależy od piłkarzy Paulo Sousy, a Anglicy nie wyglądają na drużynę, która mogłaby wszystko zaprzepaścić na ostatniej prostej. Wiele wskazuje więc na to, że jeśli Polacy mieliby zagrać w Katarze, to po barażach, a tam też nie będzie łatwo. Znów, jak w przypadku Euro 2020 uczestników baraży czekają dwa mecze, a na tę chwilę rywalami Polaków mogą być takie drużyny jak Serbia, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Czechy, Walia, czy Rosja. Wygrać jeden mecz będzie trudno, a to przecież mini-turniej i wyzwanie niemałe. Niemniej Polacy nie są na straconej pozycji, ale baraże mogą być dobrą weryfikacją charakteru naszej drużyny.

Kursy bukmacherów na awans Polski do MŚ 2022

Kursy bukmacherskie na awans reprezentacji Polski do mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku są dość wysokie, bo przed podopiecznymi Paulo Sousy dość wyboista droga do Mundialu. Żaden z bukmacherów nie proponuje kursu niższego niż 3.00 na awans Biało-Czerwonych. Daje nam to dość jasno do zrozumienia, że Polacy faworytem do gry w listopadowo-grudniowej imprezie w przyszłym roku nie są. Z drugiej strony nie są też skazani na porażkę – jeśli zobaczymy naszą kadrę w barażach, to sporo będzie zależeć od ewentualnego rozstawienia i losowania grup turniejowych. 

Kursy na awans reprezentacji Polski na MŚ 2022

Betfan
3.50
Awans Polski
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betfan
eWinner
3.20
Awans Polski
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź eWinner
STS
3.50
Awans Polski
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź STS

Gdzie są najlepsze kursy na awans Polski?

Najlepszy kurs na awans Polaków do MŚ 2022 dają STS oraz Betfan – tu mamy kursy 3.50 na awans bez względu na okoliczności. Wielu bukmacherów proponuje też typy i kursy na to, czy drużyna zajmie miejsca 1-2, czyli zagra co najmniej w barażach – takie zdarzenie ma najwyższy kurs w PZBuk – to kurs 1.25. 

Betfan

96/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 27 czerwca 2022
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem: 1600PLN
  • Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Nowy bukmacher z dobrymi opiniami na polskim rynku

Jeden z młodszych i najlepszych bukmacherów na polskim rynku, który posiada najwyższy cashback do 600 PLN!

Bezpośredni awans czy baraże? Kursy bukmacherów

Jeśli rozważamy awans Biało-Czerwonych na awans, to tak naprawdę jedynie baraże pozostały realnym celem. Pięć punktów straty do Anglii na cztery mecze przed końcem to niby niewiele, jednak patrząc w terminarz naszych rywali – strata nie do odrobienia. Bukmacherzy proponują kursy na awans z pierwszego miejsca, jednak to są bardzo wysokie kursy, które sugerują, że to raczej nie ma prawa się wydarzyć. Poniżej kilka propozycji bukmacherskich na bezpośredni awans Polaków na mistrzostwa świata w Katarze.

Polska zagra co najmniej w barażu o MŚ?

PZBuk
1.25
Tak
Odwiedź PZBuk
Totalbet
1.20
Tak
Odwiedź Totalbet
etoto
1.20
Tak
Odwiedź etoto
STS
1.20
Tak
Odwiedź STS
Betfan
1.20
Tak
Odwiedź Betfan

Czy warto obstawić awans Polski na Mistrzostwa Świata?

Jedna z niepisanych zasad graczy jest to, by nie grać na swoich, bo nie jest się wtedy do końca obiektywnym. Wszyscy chcemy wierzyć w to, że awansujemy na mistrzostwa świata, ale zakłady na awans na mistrzostwa świata mogą być bardzo ryzykowne w przypadku reprezentacji Polski. Czasami lepiej wygodnie rozsiąść się w fotelu, czy wybrać na stadion i przeżywać tylko emocje sportowe. W tym przypadku z pomocą może przyjść bukmacher bez depozytu. Dlaczego? Bo możemy postawić typ na awans Polaków na Mundial nie wkładając w ten zakład ani grosza i móc zarówno cieszyć się ze sportowych emocji, a w razie niepowodzenia nie tracimy pieniędzy Z kolei gdy uda się wygrać to szczęście się podwoi. Jest to dość rzadka promocja wśród firm oferujących zakłady bukmacherskie, ale na rynku mamy kilku bukmacherów, którzy pozwalają na zakład bez depozytu i na powitanie możesz otrzymać darmowy zakład. Takimi bukmacherami są w Polsce STS, Fortuna, Totalbet, LVBET i Totolotek.

Reprezentacja Polski – gdzie i jak obstawiać?

Typy na reprezentację Polski możesz obstawiać nie tylko u wyżej wspomnianych bukmacherów, ale także u każdego legalnego polskiego bukmachera. Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn to najpopularniejsza drużyna w kraju i żaden bukmacher nie pominąłby jej w swojej ofercie. Ranking bukmacherów, którzy proponują zakłady bukmacherskie online znajdziesz na zagranie.com. 

STS

100/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 27 czerwca 2022
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem: ZAGRANIE
  • Szybkie płatności

Zakłady na awans na Mistrzostwa Świata – reprezentacja Polski – podsumowanie

Podsumowując – mało kto odważy się pewnie postawić typ na awans reprezentacji Polski na mistrzostwa świata, ale to dobra opcja jeśli ktoś skorzysta z jednego z naszych kodów promocyjnych i zagra taki typ bez ryzyka lub za freebet. Podopieczni Paulo Sousy grali na ostatnich czterech mistrzostwach Europy i na ostatnim Mundialu, więc na pewno jest to drużyna, która potrafi dojść do najwyższego poziomu, no i przede wszystkim ma najlepszego napastnika świata Roberta Lewandowskiego, który może ten awans wywalczyć w pojedynkę. Pamiętaj, że wszystkie typy i analizy na mecze reprezentacji Polski znajdziesz na zagranie.com!

FAQ

fot. Rafał Oleksiewicz

Kiedy odbędą się mistrzostwa świata w Katarze?

Mundial 2022 odbędzie się w nietypowym terminie, bo mecz otwarcia zaplanowany jest na 21 listopada, a finał na 18 grudnia.

Czy reprezentacja Polski ma szanse na awans do mistrzostw świata?

Matematycznie Polacy mogą awansować jeszcze z pierwszego miejsca, ale najprawdopodobniej Biało-Czerwoni zagrają w barażach o MŚ.

Kiedy odbędą się baraże do mistrzostw świata w Katarze?

Turniej barażowy do Mundialu zaplanowany jest na marzec 2022 roku.

Gdzie najwyższy kurs na awans Polski na mistrzostwa świata?

Najlepsze kursy na awans Polaków na katarski turniej znajdziesz w STS lub Betfan - obaj bukmacherzy proponują kurs 3.50.

Zaloguj się aby dodawać komentarze