Wczorajszy kupon ze Stalą Gorzów okazał się wygrany. Tak naprawdę cała analiza była idealna i wszystko poszło po mojej myśli. Oznacz to, że w tym momencie w samym sierpniu mamy już o wiele większy profit. Tym razem przenosimy się na szwedzkie tory. Tak jak rok temu, Elitserien rozgrywa swoje spotkania w każdy wtorek. Przez korona wirusa zaczynamy pierwszą kolejkę dopiero 11 sierpnia, dlatego natłok meczów w najbliższym czasie będzie naprawdę spory. Przed nami 4 starcia a my wybijemy dwa typy, aby skleić fajnego dubelka.  Czy zarobimy na lidze szwedzkiej? Jak pojadą faworyci? Zaczynamy o 19!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Lejonen Gislaved – Masarna Avesta

Wtorek, 11.08.20 – 19:00

Jako pierwsze spotkanie, pod lupę weźmiemy starcie pomiędzy Lejonen Gislaved a Masarna Avesta. Bukmacherzy wystawili kursy w okolicach 1,15 na zwycięstwo gospodarzy. Stawianie takich kursów według mnie nie ma najmniejszego sensu, a handicapy w jedną czy w drugą stronę również nie muszą być takie pewne. Przeglądając ofertę, natknąłem się, na moim zdaniem, bardzo ciekawy typ. Mianowicie Antonio Lindbaeck nie może zdobyć więcej niż 11 punktów. Co ciekawe, jest to liczone tylko w pierwszych pięciu startach. Nowa tabela biegowa na ten sezon, jest tak ułożona, że bieg 13,14 oraz 15 jest biegiem nominowanym. Oznacza to, że prawdopodobnie każdy z seniorów pojedzie 5 razy, a nr 6 i 14 po 4. Tak naprawdę nie możemy za wiele powiedzieć i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaką formę będą mieli zawodnicy. Oczywiści nie pozostaje nam nic innego na spojrzenie na wyniki z polskich torów, jednak czasami nie idzie to w parze. Mimo wszystko, uważam, że 12 pkt w 5 startach przez Antonio jest bardzo mało możliwe. Pojedzie on z numerem 9. a oznacza to, że będzie jechał w parze z Wadimem Tarasienko. Rosjanin w tym roku jest niesamowicie szybki. Mimo, że jeździ w 1.lidze jako gość, a na co dzień w 2. lidze, to i tak jest w lepszej formie. Liczę tutaj, że Wadim będzie przyjeżdżał przed Szwedem, także zabierze mu kilka punktów. Do tego dochodzą naprawdę ciężkie biegi, w których Toninio może przywozić nawet zerówki. Oprócz kolegi z pary, będzie mierzyć się Robertem Lambertem, Nicolaiem Klindtem czy Rohanem Tungatem. Biegi są naprawdę ciężkie i patrząc na formę jaką prezentuje w Polsce czy nawet rok temu w Szwecji to jest to prawie, że niemożliwe. W sezonie 2019,wykręcił średnią na poziomie 9,00 pkt na mecz, a na wyjeździe jego średnia na bieg wynosiła 1,645. Jeśli spojrzymy wstecz jak Antonio poradził sobie ostatnio na tym torze to zobaczymy, że zdobył tu 7pkt (3,1,0,1,2). Dziś powinno być podobnie, a nawet powiedziałbym, że gorzej. Reasumując uważam, że linia na Antonio Lindbaecka, która wynosi, aż 11,5 jest kompletnie przestrzelona. Jego forma nie jest najlepsza, dlatego uważam, że typ powinien gładko wejść. Jeśli będzie inaczej to będę niesamowicie zaskoczony.

Lejonen Gislaved – Masarna Avesta

Typ: Antonio Lindbaeck -11,5pkt

Kurs: 1.62

grupa

Vetlanda Speedway – Dackarna Malilla

Wtorek, 11.08.20 – 19:00

Drugi mecz to starcie pomiędzy Vetlanda Speedway a Dackarna Malilla. Tutaj typuję czyste zwycięstwo gospodarzy. Patrząc na składy obu drużyn, to trochę różnią się od tego co było sezon temu. U Mistrza Szwecji czyli Dackarny nie ma w składzie Polaków, czyli Piotra Pawlickiego, Patryka Dudka oraz Macieja Janowsiego. Tak naprawdę, była to Głowna trójka, która przyczyniła się do zdobycia tego tytułu. W tegorocznym składzie mamy Oliviera Berntzona, Frederika Jakobsena czy Jacoba Thorssella. Jeśli spojrzymy na skład gospodarzy to tutaj również wystąpiły kolosalne zmiany. Nie ma Bartka Zmarzlika, Artioma Łaguty oraz Dominika Kubery. Jest to na pewno poważne osłabienie gospodarzy, lecz mimo wszystko, sądzę, że nowe Peter Ljung , razem z kolegami poprowadzą wynik na własną korzyść. Nie możemy zapominać o Brady Kurtzu, który mimo, że ma słaby sezon to w Szwecji zawsze potrafił zdobywać jakieś punkty. Oprócz tego mamy Lyagera, który jest niesamowicie walecznym Duńczykiem, który na pewno będzie dziś szalał. Rok temu Vetlanda wygrała u siebie z Dacarną 50:40, lecz tak jak wspomniałem, składy były kompletnie inne od tych rzeczywistych, dlatego jest to bardziej w formie ciekawostki. Mimo wszystko, wierzę, że gospodarze bardzo dobrze wejdą w sezon i pewnie zwyciężą na własnym owalu.

Elit Vetlanda Speedway – Dackarna Malilla

Typ: Elit Vetlanda Speedway

Kurs: 1.45

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

sts

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze