fot. Xinhua

Kolejny tydzień to kolejne tenisowe emocje. Tym razem przeniesiemy się do Dubaju na silnie obsadzony kobiecy turnieju ITF z pulą nagród 100 000 $. Przygotowałem dla Was spotkania, które rozpoczną się rano w dniu jutrzejszym, a będą to pojedynki Węgierki, Timei Babos z Chinką, Wang Xiyu oraz pojedynek Danki Kovinić z Camilą Giorgi. Jak widzicie rezultaty tych pojedynków?

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Timea Babos – Xiyu Wang, 8 12 2020, godz. 7:00 (godzina może ulec zmianie)

Czeka nas pojedynek doświadczenia i rutyny z młodością, a więc spotkanie Timei Babos z Xiyu Wang. Kto zwycięży tym razem?

Węgierka, Timea Babos to obecnie 115 rakieta światowego zestawienia WTA Tour, najwyżej w karierze plasowała się na pozycji numer 28, a było to na koniec roku w sezonie 2016. Ma na swoim koncie siedem tytułów singlowych, a o wiele więcej deblowych. Węgierka to przez długi czas najlepsza deblistka świata wraz z parze ze swoją etatową partnerką – Kiki Mladenović, z resztą występują wspólnie również w Dubaju. Babos wyraźnie spuściła z tonu w singlu już jakiś czas temu. Po wznowieniu rozgrywek wygrała zaledwie jedno spotkanie w kwalifikacjach w Rzymie, a niektóre porażki chluby jej nie przynoszą, szczególnie przegrane z D. Seguel czy A. Bogdan. Węgierka popełnia na korcie dużą ilość niewymuszonych błędów i będzie jej ciężko wrócić do poziomu, jaki prezentowała jeszcze kilka lat temu.

Chinka, Xiyu Wang to obecnie 123 tenisistka światowego rankingu WTA Tour, to jej najlepsza pozycja w karierze. 19-latka bardzo dobrze się rozwija i jest już blisko bram czołowej setki zestawienia. Chinka to triumfatorka US Open – edycji juniorskiej w 2018 roku, przeskok jaki wykonała z tenisa juniorskiego na seniorski robi wrażenie i być może Chinka będzie niebawem bardzo wysoko. Ma na swoim koncie już jeden seniorski tytuł zdobyty w ubiegłym sezonie na kortach w Hiszpanii w tamtejszym turnieju ITF. Co ciekawe Wang nie występowała jeszcze po okresie zamrożenia rozgrywek. Jej forma stanowi pewnego rodzaju niewiadomą.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwszy pojedynek dla obu pań.

Co typuję?

Chinka już wielokrotnie zaskakiwała pozytywnie szeroką publiczność tenisową. Myślę, że stoi przed nią świetlana przyszłość. Przed Węgierka pewnie również, nie jestem jednak pewny czy singlowa. Wydaje mi się, że Babos będzie święcić jeszcze sukcesy, lecz w grze podwójnej, w której czuje się jak ryba w wodzie. Po jutrzejszej porażce będzie mogła w pełni skupić się na turnieju deblowym.

Typ: Xiyu Wang wygra

Kurs: 1,47

kkDanka Kovinić – Camila Giorgi, 8 12 2020, godz. 7:00 (godzina może ulec zmianie)

Pojedynek reprezentantki Czarnogóry – Danki Kovinić, który skrzyżuje rakiety z Włoszką – Camilą Giorgi.

Czarnogórka, Danka Kovinić to obecnie 77 rakieta światowego zestawienia WTA Tour. 25-latka na najwyższym miejscu na koniec sezonu była w roku 2015, a była to pozycja numer 57. Ma na swoim koncie pięć tytułów singlowych, które zdobywała w turniejach rangi ITF, było to w Tlemcen, Saint Gaudens, Trnawie, Marsylii i Szakesfehervar. Co ciekawe Danka występowała w kilkunastu spotkaniach podczas okresu zamrożenia rozgrywek, z których wygrała wszystkie. Mierzyła się jednak ze znacznie niżej notowanymi rywalkami. Po wznowieniu rozgrywek zanotowała następujące rezultaty: I runda turnieju WTA Cinccinati i porażka z W. Zvonarievą, II runda US Open i porażka z M. Linette oraz ćwierćfinał turnieju WTA w Stambule po porażce z E. Bouchard. Była również w 1/8 finału w Rzymie i odpadła w pierwszej rundzie z French Open. Po tym turnieju zrobiła sobie przerwę aż do tego momentu.

Włoszka to obecnie 75 rakieta świata, a najwyżej plasowała się na 26 miejscu w roku 2018. Ma na swoim koncie trzy zdobyte tytuły singlowe, triumfowała w turnieju ITF w Dothan, na kortach trawiastych w Hertogenbosch oraz na kortach twardych w Linzu. W okresie zamrożenia rozgrywek tylko trenowała, nie rozgrywała spotkań pokazowych, a przynajmniej nic o nich nie wiemy. Włoszka to w przeciwieństwie do większości swoich rodaczek zawodniczka najlepiej czująca się na kortach szybkich. Gra bardzo ofensywnie, większość akcji stara się kończyć jednym uderzeniem. Po wznowieniu rozgrywek gra średnio. Camila Giorgi była w II rundzie US Open i w Linzu, odpadła natomiast po pierwszych spotkaniach w Rzymie, French Open. Jej forma nie jest stabilna. Jednak nawierzchnia kortu w Dubaju powinna jej zdecydowanie pasować.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze spotkanie dla obu pań.

Co typuję?

Dużo większe szanse na znalezienie się wyżej w rankingu ma Camila Giorgi, której tenis jest bardziej przyszłościowy. To od Włoszki na korcie zależy praktycznie większość przebiegu każdego pojedynku. Reprezentantka Italii gra bardzo ofensywny tenis, nastawiony na zdobywanie punktów. Nawierzchnia twarda w Dubaju powinna jej dziś pasować, powinna od początku zdominować swoją rywalkę.

Typ: 1set i spotkanie – Camila Giorgi

Kurs: 1,47

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem

    7.12