2 dni temu poznaliśmy zwycięzce turnieju ESL Pro League, który trwał ponad miesiąc. Po kapitalnej walce, Astralis pokonało Natus Vincere, które miało jedną mapę przewagi. Nie zdążyliśmy odsapnąć, a już dziś startuje kolejny turniej. Tym razem jest to Intel Extreme Masters New York. 8 ekip będzie walczyć o główną wygraną, czyli 70 tysięcy dolarów. Kto okaże się najlepszy? Jak potoczą się spotkania? Czy ktoś będzie czarnym koniem? Przed nami wiele pytań, na które odpowiedzi dostaniemy w tym tygodniu. Na pewno Couner Strike’a nie zabraknie, co jest równoznaczne z tym, że będziemy szukać szczęścia w bukmacherce. Zaczynamy o 14!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

IEM New York 2020 Europe

Vitality – fnatic

Wtorek, 06.10.20 – 14:00

Pierwszym meczem, który otworzy zmagania na turnieju IEM New Yok jest starcie pomiędzy Vitality a fnatic. Na pewno obie ekipy mają wysokie cele, a ten mecz powinien to udowodnić. Za równo francuska jak i szwedzka drużyna grała w 11 sezonie ESL Pro League. Tak naprawdę ani jedni ani drudzy, nie mogą zaliczyć tych zawodów do udanych. Vitality zajęło miejsca 9-10, natomiast fnatic był tuż za nimi (11-12). Mimo, że fnatic w końcowym rozrachunku było ciut gorszę od dzisiejszych rywali to skupię się właśnie nad nimi. Uważam, że minimum jedna mapa padnie ich łupem, dlatego taki jest nasz typ. Szwedzi rozegrali w sumie 7 meczów. Aż sześciokrotnie wygrywali minimum jedną mapę. Jedyny raz kiedy przegrali wynikiem 0-2, był to właśnie bezpośredni pojedynek z Vitality. Liczę, że dzisiaj zobaczymy o wiele lepszą grę flushy i spółki. Na pewno będą chcieli się zrewanżować i nie dopuścić do kolejnej porażki bez wygranej mapy. Poniżej przedstawię godziny w ostatnich dwóch tygodniach w CSa graczy fnatic:

flusha – 43h

Golden – 50h

JW – profil prywatny

Brollan – 67h

KRIMZ – profil prywatny

Jeśli chodzi o graczy Vitality to godziny nie są udostępnione przez zawodników, dlatego nie można ich zobaczyć. Bardzo ważnym aspektem będzie wybór map. Prawdopodobnie fnatic zbanuje de_vertigo jak miało to miejsce ostatnio lub de_dust 2, czyli bardzo silną stronę francuskiej formacji, o czym przekonali się ostatnio. Jak pick drużyny szwedzkiej \, obstawiałbym de_inferno, gdzie radzą sobie naprawdę dobrze.  Przez ostatnie trzy miesiące, przegrali tylko raz na tej mapie z 7 razy. Było to właśnie w bezpośrednim pojedynku z Francuzami 13:16. Tak jak wspomniałem wcześnie, tym razem fnatic powinno pokazać moc na wąłsnej mapie i pewnie wygrać, tak jak nas do tego przyzwyczaili. Mam przeczucie, że będzie to dobry tuniej dla JW i spółki, dlatego wierzę, że jedna mapa w dzisiejszym meczu nie powinna być problemem.

Vitality – fnatic

Typ: fnatic wygra minimum jedną mapę

Kurs: 1.45

typy

OG –BIG

Wtorek, 06.10.20 – 17:30

Drugim meczem, nad którym się skupimy, rozpocznie się o 17:30. Tym razem walkę podejmować będzie zespół OG oraz BIG. Nie mogę się doczekać tego starcia, ponieważ zapowiada się kapitalnie. Może w ostatnim czasie nie grają jak top 1, lecz są to cały czas zespoły, które utrzymują się w tier 1. W 11 sezonie ESL Pro League, lepiej poradziła sobie niemiecka formacja, która zajęła 5-6 miejsce, antomiast OG 9-10. W bezpośrednim pojedynku, który odbył się ponad miesiąc temu, lepszym zespołem okazał się BIG, który wygrał 2:0. Był to jednak mecz bardzo wyrównany i tak naprawdę kilka rund zdecydowało, że to właśnie XANTARES i spółka wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Europejska formacja, ostatni swój oficjalny mecz miała 19 września, natomiast BIG cały czas jest w rytmie meczowym.  OG miało o wiele więcej czasu na analizę i na dobre przygotowanie do kolejnego turnieju. Na pewno poprawili swoje błędy i wyciągnęli wnioski. Myślę, że tym razem mają dużą szansę, aby nawet wygrać to spotkanie. BIG nie ma czasu na odpoczynek, co po ostatnich dwóch przegranych meczach  widać, że nie wychodzi im to na dobre. Przejdźmy do map, które będą niesamowicie istotne. Na pewno nie zobaczymy de_vertigo oraz de_train, czyli podstawowe bany obu ekip. Patrząc na statystyki to OG powinno wybrać de_inferno, gdzie ma 80% zwycięstw na tej mapie. Trzeba jednak pamiętać, że przegrali tu do 11 w bezpośrednim starciu. Tak jak wspominałem, mieli dużo czasu na przygotowanie, także teraz nasuwa się pytanie, czy OG doszlifuje swoją najlepszą mapę, czy będzie szukać szczęścia na jakiejś innej, zaskakują niemiecką drużynę. Mimo wszystko uważam, że jest bardzo duża szansa, że dobrze wejdą turniej. Nawet czyste zwycięstwo drużyny, w które występuje Polak, nie będzie dla mnie zaskoczeniem.

OG –BIG

Typ: OG wygra minimum jedną mapę

Kurs: 1.47

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze