Nie jest to niestety dobry okres, ale nie warto tracić nadziei. Środa to przygoda z ligą nigeryjską, bardzo dziwną ligą, 2 mecze na kuponie, poszukiwanie dobrej formy i wreszcie jakiegoś profitu. Warto dodać, że zarówno Dominik jak i Maciek przedstawią swoje propozycje na tę ligę, więc dzisiaj na pewno nie będzie nudy. A zatem zaczynamy. Na koniec przypomnę, że grając na kuponie w Betfan co najmniej 3 typy, każde z kursem 1.35 lub więcej dostajemy super ofertę 14% więcej zysku.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

Plateau – Kwara

18.03.2020r. 16:00

New Jos Stadium i pierwszy z meczów. Starcie lidera z 18 ekipą w tabeli.

Plateau

Gospodarze na pewno zasługują na to miejsce, w którym się znajdują. Jak pisałem wcześniej to bardzo dziwna liga, w której jak widać naturalną rzeczą jest bardzo solidna gra całej ligi. Zdarza się tak, że niektóre ekipy komplet punktów zdobywają u siebie, by na wyjazdach nie istnieć i przegrywać wszystko. Plateau jest taką ekipą, która bryluje u siebie i na wyjazdach i pod tymi względami jest najlepsza.W New Jos Stadium wywalczyli 32 z 46 punktów. Bilans 10-2-0 i bilans bramkowy 27:5. To świetne liczby no i oczywiście to daje im zdecydowanie rolę faworyta w tym spotkaniu. Wygrywali w 5 ostatnich spotkaniach ligowych. To 25 kolejka, więc już doszło do spotkania numer 1. Wówczas Plateau wygrali 3:1 na wyjeździe. Ostatnie spotkania w Jos gospodarze wygrywali 2:0 i 7:0.

Kwara

Gospodarze są skazani na walkę o utrzymanie. 18 miejsce i na ich szczęście ta liga jest mocno ściśnięta, chodzi mi o to, że tracą do 4 miejsca tylko 6 punktów. Zdobyli łącznie 28 punktów. 21 z nich to zdobycze w domu. Wyjazdy w ich wykonaniu biorąc pod uwagę fakt, że są w lidze ekipy bez punktów na wyjazdach, nie są aż tak tragiczne. Co prawda 9 porażek w 12 meczach chluby im nie przynosi i raczej tu dojdzie do tego kolejna, no ale widać, że coś tam punktowali, nie są najgorsi. To, co może być problemem w tym meczu to postawa w defensywie. Aż 23 stracone gole daje niemal średnią 2 straconych goli na mecz. W 9 z 10 spotkań w lidze tracili gole lub mniej to jednak moim zdaniem teraz po prostu trafiają na rywala, który ten fakt jest w stanie wykorzystać.
STATYSTYKI:
 • Gospodarze prowadzą w lidze, a goście są na 18 miejscu
 • Plateau 32 punkty w 12 meczach u siebie i 27 strzelonych goli
 • Goście 7 punktów w 12 meczach wyjazdowych i 23 stracone gole
 • 3:1 dla Plateau w pierwszym meczu
Różnica poziomów jest spora na korzyść gospodarzy. Jak widać każda statystyka, każdy argument przemawia tutaj za nimi. Betfan niestety nie oferuje handicapów, więc..

Moja propozycja: Plateau +2.5 goli

Kurs:2.33

 

 

Adamawa United – Enyimba

18.03.2020r. 15:30

Kolejna pozycja w kuponie to pojedynek ostatniej w tabeli ekipy z 9, która ma kilka spotkań zaległych i ich sytuacja może się polepszyć.

Adamawa United

Gospodarze zamykają tabelę ligi nigeryjskiej. W całym sezonie 20 punktów i wszystkie zdobyte u siebie. Są jedną z 2 ekip więc, które na wyjazdach mają ich 0. Stworzyła się na ich nieszczęście już pewna strata do bezpiecznego miejsca, konkretnie 8 punktów, więc to jest już pierwszy kandydat do spadku. Do końca sezonu teoretycznie daleko, bo powinno być zagrane 38 kolejek, no ale nie wiadomo czy uda się tyle dograć. 20 punktów u siebie to bilans 6-2-4, ale i tak jest to najsłabszy dorobek w całej lidze. Ze wszystkich drużyn u siebie mają najgorszy bilans bramkowy, chodzi tu o najmniej strzelonych i najwięcej straconych bramek. Pierwsze spotkanie dla Adamawy przegrane na wyjeździe.

Enyimba

Ten zespół spośród wszystkich w całej lidze rozegrał jak na razie najmniej spotkań.Powodem tego była gra w rozgrywkach afrykańskiego Pucharu Konfederacji. Niestety Enyimba zakończyła swój udział tam na ćwierćfinale odpadając z ekipą z Gwinei w dwumeczu 1:3. Teraz więc trzeba nadrabiać zaległości, bo mają o 5 meczów mniej niż reszta ligi.Do te j pory 19 meczów i 33 punkty co jest na pewno dobrym wynikiem. Bardzo dobra forma w ostatnim czasie, bo zaczęli regularnie wygrywać. 4 na 5 ostatnich meczów. Oczywiście z 33 punktów aż 25 zdobyte u siebie, ale chcąc myśleć o skoku w tabeli mecz z outsiderem trzeba traktować poważnie i po prostu trzeba go wygrać Enyimba powoli też zaczyna punktować na wyjazdach, bowiem zdobyli 6 punktów w 3 ostatnich meczach wygrywając 2 z nich.
STATYSTYKI:
 • Gospodarze zamykają tabelę, a goście są na 9 miejscu
 • Adamawa jest najsłabszą z ekip domowych w lidze
 • Enyimba wygrała 2 z 3 ostatnich spotkań wyjazdowych
 • Goście wygrali pierwsze spotkanie 2:0
Hmm, no ciekawe co tutaj będzie lepsze. Typowa rola gospodarza, która daje wiele w sumie każdej ekipie czy jednak dobra forma i chyba też w tym sezonie wysokie ambicje. Podium to coś na co stać gości jeśli będą mieć tyle samo meczów co pozostali rywale. Moim zdaniem spróbują iść za ciosem i po raz kolejny w sezonie ograć Adamawę.

Moja propozycja: Enyimba

Kurs: 2.27

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze