Jeszcze nie jesteśmy pewni, jak zakończył się pierwszy dzień z naszymi propozycjami, a już lecimy z kolejnym dubelkiem z okazji drugiego dnia Mistrzostw! Bez zbędnego przedłużania przenosimy się do Crystal Palace!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Darius Labanuskas- Matthew Edgar

W pierwszym sobotnim spotkaniu do tarczy podejdą dość egzotyczny ze względu na pochodzenie w tej dyscyplinie sportu Litwin oraz 66-sty w światowym rankingu Anglik. Już na wstępie zaznaczam, że w tym spotkaniu swoje myśli kieruje w stronę Dariusa Labanuskasa, dlaczego? Pierwszą rzeczą do obrony mojego typu jest spotkanie z ubiegłej edycji Mistrzostw Świata, gdzie obaj podobnie jak w tym roku spotkali się w pierwszej rundzie i w tamtym spotkaniu w rezultacie 3-1 góra był Darius. Każdy z was w tym momencie zastanawia się zapewne, co ma do rzeczy postawa z zeszłego roku? Już odpowiadam, nic szczególnego. Poza tym, ze obaj Panowie nadal poza kilkoma zwycięstwami w Player Championship nie osiągnęli żadnego sukcesu. W szczególności mowa tutaj o Edgarze zdecydowana większość turniejów zakończona na pierwszym spotkaniu reprezentantowi naszych północnych sąsiadów udało i=się przynajmniej po razie dotrzeć do półfinału i finału wspomnianej imprezy. W ostatnim czasie Edgar może pochwalić się serią sześciu turniejów i sześciu porażek w pierwszych spotkaniach, tylko jednokrotnie przełamał barierę dwóch wygranych legów. Labanuskas w tej statystyce też nie króluje, ale dwukrotnie udawało mu się zacząć pozytywnie turniej, a i w meczu który przegrał podczas finałów Player Championship, zanotował niezłą średnią w wysokości 95 punktów. Pojedynek z Maiklem przegrał tylko i wyłącznie przez jakże ważną w darcie skuteczność kończących. Biorąc za porównanie spotkania obu w wymienionych finałach to średnia Edgara wyniosłą zaledwie 74 punkty! Stawiam z pełną odpowiedzialnością na Litwina i uważam, że doświadczeniem z poprzednich Mistrzostw swobodnie może doprowadzić rozstrzygnięcie pierwszego starcia w imprezie na swoją korzyść.

Kurs: 1,60

Baner - skubiemy bukmachera

Luke Woodhause- Paul Lim

Z pewnością o rywalach w drugiej parze zestawienia mojego doubelka można napisać o wiele mniej, 65-letni już reprezentant Singapuru nie jest szeroko znany na europejskiej scenie darterskiej, ale to głównie ze względu na swój wiek, a nie brak umiejętności. Aby zobaczyć, co Lim potrafi, polecam poszukać na YT spotkań z Philem Taylorem, czy z samych międzynarodowych Mistrzostw. Na wspomnianej imprezie już od dobrych kilku lat ciągnie deblową reprezentację Singapuru, jak i cały azjatycki dart do przejścia przynajmniej pierwszej rundy. Co do samego Lima mam sentyment ze względu na to, ze od jego pojedynku z Websterem podczas MŚ zacząłem swoją przygodę z tą dyscypliną sportu, jako czynny obserwator i pasjonat rzucania do tarczy. W ubiegłym roku podczas Mistrzostw spotkał się z Ryanem Smithem i zaprezentował całkiem przyzwoity poziom ze średnią 91 punktów, przegrywając z resztą to spotkanie z rywalem o identycznym bilansie.
Woodhause oczywiście jest bardziej znany i dostrzegany na darterskiej arenie, ale większość spotkań rozgrywa tylko podczas Player Championship i to bez znaczynych sukcesów. Do największego osiagnięcia w tym roku doprowadził stosunkowo niedawno, eliminując w pierwszej rundzie Finałów PCh Daryla Gurneya 6-5. W drugiej rudzie jednak nie miał czym sie już pochwalić odpadająć z Niemcem Clemensem po porażce 3-6. Do tego porażki z amatorami pokroju Holendra Kunveihovena, czy van Duivenbode nie świadczą o regularności i klasie Anglika. Zwycięstwo Lima uważam za wysoce prawdopodobne, a korzystając z kursu na Singapurczyka, postanowiłem postawić właśnie na niego.

Kurs: 2,01

 

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

kupon dartChcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!