Ponownie meldujemy się na taflach na Łotwie i dzisiaj czekają nas nie mniejsze emocje, które towarzyszyły nam przez weekend. W tygodniu rozgrywane są każdego dnia po cztery spotkania i trzy z nich omówimy sobie bliżej dzisiaj. Są to bardzo wyrównane Mistrzostwa Świata Eliry, dlatego pojawiają się też niespodzianki. Przygotowałem AKO oraz singla na poniedziałkowe zmagania. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o Fortunie!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Łotwa vs Włochy (24.05. godz. 15:15)

Gospodarze bardzo udanie prezentują się na własnym lodzie. O zwycięstwie nad Kanadą słyszał już prawie każdy i to był bardzo dobry start Łotwy na tych Mistrzostwach Świata Elity. Niestety z reprezentacją Kazachstanu udało się jedynie sięgnąć po punkcik, nie mniej jednak może on mieć znaczenie przy ewentualnym awansie do strefy play-off. Sytuacja podopiecznych Boba Hartleya wygląda naprawdę obiecująco i przy dzisiejszej wygranej z Włochami umocnią się w czołowej czwórce. Przede wszystkim obrona dojechała na ten turniej i w tym elemencie trzeba prezentować się dobrze, aby myśleć o nawiązaniu walki z najlepszymi. Czy w ten poniedziałek ujrzymy żelazną defensywę w wykonaniu gospodarzy?

Włochy, tak jak zakładano są chłopcem do bicia. Nie dość, że powołany początkowo skład nie był konkurencyjny, to koronawirus dopadł kadrę i osłabienia stały się faktem. Starają się jednak nawiązywać walkę i ich spotkania z Niemcami, czy z Norwegią nie były wcale najgorsze. Brakuje czasem polotu w ataku, aby odważnie ruszyć na przeciwnika, ale formalni goście nie chcą zbyt bardzo się odkrywać, aby tracić większą ilość bramek. Dzisiaj czeka ich kolejne trudne zadanie, ponieważ gospodarze nie odpuszczą i zrobią wszystko, aby zwyciężyć. Jak długo bramkarz Włochów wytrzyma z czystym kontem? O tym przekonamy się po południu.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 czerwca 2022 17:29.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Łotwy na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 2:3 z reprezentacją Kazachstanu
 • Łotwa znajduje się na 3. miejscu w grupie B z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Włoch na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 1:4 z reprezentacją Norwegii
 • Włochy znajdują się na 8. miejscu w grupie B z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Łotwy 3:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 5 wygranymi Łotwy

Co obstawiać?

Nietypowo jak dla mnie pójdę w stronę undera. Teraz to Łotwa będzie musiała prowadzić grę, a nie czekać na kontrataki i ciekawy jestem, jak spiszą się gospodarze. Naturalnie Włosi stracą trochę bramek, ale wątpię, żeby było ich tak dużo jak w starciu z Niemcami. Poza tym faworyci muszą trochę oszczędzać siły przed kolejnymi wyzwaniami. Linia 7.5 wydaje się być w porządku i zakłady w Fortunie oferują taki typ, z którego zamierzam skorzystać.

Fortuna
1.40
Poniżej 7.5 bramek

Skorzystaj z kodu promocyjnego od Fortuny już dziś!

hokej

Słowacja vs Rosja (24.05. godz. 15:15)

Równolegle do meczu Łotwy z Włochami rozpocznie się pojedynek Słowacji z Rosją. Nasi południowi sąsiedzi o dziwo męczyli się w rywalizacji z Wielką Brytanią. Przez dłuższy czas utrzymywał się wynik 2:1 i do końca trzeba było martwić się o zwycięstwo. Udało się dociągnąć ten rezultat do 60 minuty i tym samym trzy oczka powędrowały na ich konto. To nie był dzień formalnych gospodarzy, którzy nie potrafili wielokrotnie pokonać bramkarza przeciwnika. Dzisiaj skuteczność będzie bardzo ważna, bo z takimi rywalami jak ten poniedziałkowy warto wykorzystywać najmniejsze szanse, aby mieć nadzieję na sukces. Czy postawią się wielkiej Rosji?

Formalni goście wykonują swój plan minimum na tych Mistrzostwach Świata. Sięgnęli po wygrane z Czechami i Wielką Brytanią, chociaż w mojej opinii nie były to bardzo przekonujące zwycięstwa. Cały czas jest problem z bramkarzem i żaden z nich nie daje pewności w tyłach. Za chwilę skończy się jedna z serii w NHL i do składu reprezentacji dołączy jeden z zawodników z tej pozycji, a to będzie spore wzmocnienie Rosji. Kadra Valeriego Bragina jest szeroka i może pozwolić sobie na rotacje między meczami. Zobaczymy, kto dzisiaj pojawi się na lodzie, ponieważ szykuje się trudna przeprawa ze Słowakami. Nie mniej jednak zasłużenie są faworytem w tym spotkaniu. Czy formalni goście wywiążą się ze swojej roli?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 czerwca 2022 17:29.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Słowacji na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Wielkiej Brytanii
 • Słowacja znajduje się na 8. miejscu w grupie A z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Rosji na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 7:1 z reprezentacją Wielkiej Brytanii
 • Rosja znajduje się na 1. miejscu w grupie A z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Rosji 4:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 4 wygranymi Rosji

Co obstawiać?

Te Mistrzostwa Świata Elity pokazały, że warto iść w stronę underdogów. Kursy na faworytów są bardzo przesadzone i liczę na to, że Słowacja postawi się Rosjanom. Do swojego AKO pobieram handicap +3.5. Jasne formalni gospodarze męczyli się wczoraj z Wielką Brytanią, ale dzisiaj ujrzymy całkiem inne spotkanie w ich wykonaniu. Jeżeli defensywa będzie spisywać się dobrze, to jestem spokojny o pozytywny rezultat.

Fortuna
1.50
Słowacja handicap +3.5

Czechy vs Białoruś (24.05. godz. 19:15)

Pod wieczór odbędzie się starcie jednego z rozczarowań tegorocznych Mistrzostw Świata Elity. Tak możemy powiedzieć o naszych południowych sąsiadach, którzy do tej pory zaznali tylko smak porażki. Najpierw przegrana w ostatnich sekundach z Rosją, a potem zdecydowany blamaż ze Szwajcarią. Nie tak wyobrażali sobie wszyscy kibice z Czech i mają nadzieję, że ich ulubieńcy wreszcie wezmą się w garść i pokażą, na co ich stać. Potencjał w tej ekipie jest przecież spory, po prostu coś się zablokowało mentalnie i sporo błędów popełniają formalni gospodarze. Dzisiaj przed nimi rywal, który jest z niższej półki, ale nie należy nikogo lekceważyć. Czy Czesi odkupią swoje winy za porażki sprzed kilku dni?

Białoruś jest za to pozytywnym zaskoczeniem tego turnieju i zmiana dokonana w bramce dobrze zrobiła formalnym gościom. Doświadczony Danny Taylor zastąpił Konstantina Shostaka i SO ze Szwecją stało się faktem. Sprawili sporą niespodziankę wczoraj i z pewnością marzą o tym, aby pójść za ciosem. Nie są wcale bez szans z drużyną, która będzie zmotywowana, aby się przełamać, nie mniej jednak ma swoje wartości. Wiele będzie zależeć od defensywy, ale także od ofensywy dowodzonej przez kapitana Yegora Sharangovicha. Czy wschodząca gwiazda NHL popisze się drugim trafieniem na Łotwie? Byłoby to z pewnością na rękę Białorusi.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 czerwca 2022 17:29.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Czech na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 2:5 z reprezentacją Szwajcarii
 • Czechy znajdują się na 7. miejscu w grupie A z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Białorusi na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 1:0 z reprezentacją Szwecji
 • Białoruś znajduje się na 5. miejscu w grupie A z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Czech 3:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 4 wygranymi Czech i 1 zwycięstwem Białorusi

Co obstawiać?

Tak jak wyżej, tak i tutaj zaproponuję dodatni handicap w stronę outsidera. Białoruś miała być niejako chłopcem do bicia i trzeba przyznać, że porażka ze Słowacją dobrze zrobiła. Dokonano odpowiednich zmian i sensacyjna wygrana ze Szwecją stała się faktem. Czesi zrobią wszystko, aby się przełamać, ale nie widzę pogromu z ich strony. Handicap +3.5 wydaje się być bezpieczny.

Fortuna
1.53
Białoruś handicap +3.5

Warto też zastanowić się nad singlem i golem Yegora Sharangovicha. Ten zawodnik rozpoczynał swój sezon w Dynamie Mińsk, a potem przeniósł się za Ocean, gdzie robi prawdziwą furorę. Dzisiaj kapitan reprezentacji Białorusi będzie niezwykle potrzebny, aby myśleć nad sukcesem z Czechami. Jestem zdania, że przy niepewnej defensywie przeciwników będzie miał swoje okazje na bramkę.

Fortuna
3.20
Yegor Sharangovich strzeli gola

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
 • Jednokrotny obrót bonusem
 • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

MŚ hokej Fortuna 24.05.

Singiel 24.05. Fortuna MŚ hokej

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

fot. Vid Ponikvar

Zaloguj się aby dodawać komentarze