Wyścig po tytuł w Chinach trwa w najlepsze! Ujrzymy wiele kornerów? Gramy o 262 PLN

Chiny Fellaini

Przed spotkaniami na Mistrzostwach Świata warto zerknąć do Chin, gdzie tamtejsza Super Liga rozgrywa regularnie swoje spotkania. Sytuacja jest ciekawa i dwa kluby walczą o mistrzostwo. Jak na razie to obrońca tytułu jest liderem, ale beniaminek z Wuhan łatwo się nie poddaje. Czy faworyci sięgną po zwycięstwa? Zapraszam do lektury!

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 34 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

Chengdu Rongcheng – Shandong Taishan: typy i kursy bukmacherskie (21.11.2022)

Formalni gospodarze to nowy zespół w Super Lidze, który bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie. Potwierdzeniem jest aktualne miejsce przez nich zajmowane i mało kto spodziewał się, że znajdą się tak wysoko. Oczywiście jeszcze dziewięć kolejek przed nimi, niemniej jednak mało prawdopodobne jest, aby Chengdu Rongcheng zakończyło kampanię w drugiej części tabeli. Silną stroną beniaminka jest ofensywa, która zdobywa wiele goli i to przekłada się na wygrane. Defensywa nie zawsze kolokwialnie mówiąc, dojeżdża, ale nadrabia atak w osobach Romulo, czy też Saldanha. Dzisiaj przed nimi wymagające zadanie, ponieważ formalni gospodarze zmierzą się z obrońcą tytułu. Shandong Taishan wyraźnie złapał wiatr w żagle i się nie zatrzymuje. Sześć zwycięstw z rzędu powoduje, że Mistrz chińskiej ekstraklasy wskoczył na miejsce lidera i nie zamierza go oddawać. Obrona to klucz po trofea i tak jest w przypadku faworytów, którzy od trzech spotkań z rzędu we wszystkich rozgrywkach zachowali czyste konto. Fani mają nadzieję, że dzisiaj ta sztuka również powiedzie się ich ulubieńcom. Czy tak też się stanie?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Chengdu Rongcheng w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Shanghai Shenhua
 • Chengdu Rongcheng znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 42 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 11 zwycięstw, 9 remisów i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie Shandong Taishan w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:0 z Hebei
 • Shandong Taishan znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 62 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 20 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Shandong Taishan 2:1
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Jeżeli gra Chengdu Rongcheng to warto iść w stronę rzutów rożnych. W przeszłości wielokrotnie grałem ich spotkania pod kątem kornerów i nie zawodzili. Mam nadzieję, że w rywalizacji z mistrzem podejdą ofensywnie i tym samym ujrzymy interesujące widowisko. Dla Shandong Taishan nie będzie to łatwe starcie, dlatego oczekuje wielu stałych fragmentów gry. Jak wyglądają statystyki z ostatnich spotkań pod tym kątem?

 • Chengdu Rongcheng: 10, 12, 7, 5, 2
 • Shandong Taishan: 8, 5, 2, 3, 5

Liczę bardziej na beniaminka, ale Mistrzowie też coś od siebie dołożą. Linia 8.5 wydaje się optymalna i z chęcią pobieram ją do swojego kuponu. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet, bo tam gramy nasze typy z Superligi!

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Grupa Zagranie

Wuhan Three Towns – Meizhou Hakka: typy i kursy bukmacherskie (21.11.2022)

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja dwóch beniaminków, którzy mają odmienne cele. Wuhan Three Towns jeszcze niedawno zdominowało Superligę i zawodnicy tego klubu regularnie sięgali po zwycięstwa. Niestety coś zacięło się w maszynie prowadzonej przez hiszpańskiego trenera Pedro Morilla i pojawiają się straty punktów, które mocno kosztują. Bezpośredni rywal w walce o mistrzostwo Shandong Taishan się nie zatrzymuje i formalni gospodarze mają już trzy punkty straty do swojego najgroźniejszego przeciwnika. Całe szczęście, że jeszcze dziewięć kolejek do końca, ale nie wolno tak zagrać, jak w meczu z Henan Songhan Longmen, gdzie aż trzykrotnie bramkarz Dianzuo Liu wyciągał piłkę z siatki. Tym razem to Meizhou Hakka postara się powstrzymać rewelację tej kampanii. Jest to nowy zespół w chińskiej ekstraklasie, który dosyć szybko ugruntował swoją pozycję w stawce. Spadek formalnym gościom nie szkodzi i dziewięć punktów do miejsca na podium nie jest wcale takim nierealnym celem. Dwie wygrane z rzędu z pewnością dodały pewności siebie beniaminkowi. Czy Meizhou Hakka postawi się wiceliderowi?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Wuhan Three Towns w lidze zakończyło się porażką 1:3 z Henan Songhsan Longmen
 • Wuhan Three Towns znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 59 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 19 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Meizhou Hakka w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Guangzhou City
 • Meizhou Hakka znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 40 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 11 zwycięstw, 7 remisów i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Wuhan Three Towns 2:1
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 3 wygranymi Wuhan Three Towns

Co obstawiać?

Meizhou Hakka to kolejny zespół, który lubuje się w rzutach rożnych i chętnie zaproponuję kornery. Uważam, że dla Wuhan Three Towns nie będzie to łatwa przeprawa, a formalni goście postawią trudne warunki faworytowi. Skupmy się na liczbach pod kątem stałych fragmentów gry:

 • Wuhan Three Towns: 5, 4, 7, 5, 2
 • Meizhou Hakka: 6, 1, 1, 10, 2

Jestem zdania, że będzie to ofensywne widowisko, wszak oba beniaminkowie prezentują futbol na tak i przede wszystkim wiceliderowi zależy na komplecie punktów. Motywacja w obozie Wuhan Three Towns po porażce z zespołem Adriana Mierzejewskiego jest wysoka i mam nadzieję na interesującą rywalizację. Sprawdź bonusy w Superbet, które czekają na Ciebie na start!

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Superbet Chiny na 21.11.

fot. Pressfocus

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 34 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze