Bundesliga, Bundesligą, ale to Białorusi rozgrywa się dzisiaj finałowe starcie w krajowym pucharze. Tak jak w środę, tak i w niedzielę zmierzą się ze sobą Dynamo Brześć z BATE, ale tym razem na neutralnym stadionie w Mińsku. Czy zespół z Borysowa ponownie poradzi sobie z aktualnym mistrzem? A może czas na niespodziankę? Przygotowałem specjalne AKO, które można zagrać tylko w Fortunie z wykorzystaniem HAPPY HOURS! Zapraszam do lektury.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dynamo Brześć

Niestety mistrz kraju poległ u siebie z wieloletnim dominatorem Wyszejszaja Liha. Wynik 1:3 nie do końca jednak odzwierciedla to, co widzieliśmy w Brześciu. Gospodarze stwarzali sobie wiele okazji, a najbardziej musiała ich zaboleć ta z drugiej połowy, gdzie przy wyniku 1:1, po szybkiej kontrze z lewej strony mogli do pustej bramki umieścić piłkę w siatce rywala. Jak to się mówi, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i zespół z Borysowa ich po prostu skarcił. Dobrze, że było kilka dni przerwy, aby na spokojnie przeanalizować ten mecz, ponieważ ten dzisiejszy jest o wiele większej wagi. Puchar krajowy jaki by nie był, daje przepustkę do eliminacji do europejskich rozgrywek nieważne. Dynamo z pewnością będzie chciało obronić tytuł mistrzowski zdobyty w tamtym roku, ale szanse na to są marne. Można, chociaż utrzeć nosa rywalowi w finale Pucharu Białorusi. Czy będzie na to stać drużynę z Brześcia?

BATE

BATE aktualnie gra najbardziej skuteczną piłkę na Białorusi i każdy się pewnie z tym zgodzi. Liga to liga, a puchary to puchary i tutaj gościom nie zawsze szło łatwo i przyjemnie. Już w półfinale musieli odrabiać straty z pierwszego meczu ze Sławiją Mozyrz, ale to był wtedy inny zespół z Borysowa. Na ten moment nikt żadna z ekip Wyszejszaja Liha nie ma podejścia do aktualnego lidera tej ligi i wątpię, aby to się za jakiś czas zmieniło. BATE odnalazło swój rytm i odpowiednie ustawienie, a więc co może pójść nie tak? Wydaje się, że nastawienie mentalne może mieć tutaj znaczenie. Okej, pokonałeś niedawno rywala, który po latach odebrał Ci tytuł mistrzowski, a więc jedno z głowy, ale pozostało jeszcze zmierzyć się w wielkim krajowym pucharze. To tylko jedno spotkanie, które trwać będzie przynajmniej 90 minut i trzeba być skupionym od początku do końca. Czy BATE nie zlekceważy swojego przeciwnika i tym samym sięgnie po pierwsze trofeum w tym roku?

Co obstawiać?

W ostatnią środę poprawnie udało nam się przewidzieć ligowy mecz pomiędzy Dynamem Brześć, a BATE. Trafiliśmy wysokie kursy, bo 2.70 oraz 3.85! Teraz losy tego spotkania mogą przebiegać całkiem inaczej, ale to jednak aktualny lider Wyszejszaja Liha prezentuje się w ostatnim czasie o wiele lepiej. Przygotowałem złożony kupon na Fortunie z kilku zdarzeń:

Powyżej 1.5 gola BATE

Tak jak pisałem kilka dni temu, Dynamo w obronie prezentuje się bardzo źle. Popełniają masę błędów i było to widoczne w środę, gdzie klub z Borysowa nie wykorzystał kilku sytuacji stuprocentowych, a i tak trzykrotnie pokonali bramkarza aktualnego mistrza Wyszejszaja Liha. Pomimo tego, że jest to finał krajowego pucharu, jestem zdania, że BATE ma bardzo dobrze rozpracowanych rywali z Brześcia i tym samym będą w stanie strzelić im przynajmniej dwa gole.

Poniżej 7.5 żółtych kartek

Bardzo wysoka linia ustawiona na kartoniki na ten mecz i postaram się to wykorzystać na under. Po pierwsze gramy w Fortunie, a więc czerwona nie jest w ogóle brana pod uwagę, oraz druga żółta u danego zawodnika również. Po drugie arbiter, będzie nim znany i lubiany Amin Kurgheli, który jest najbardziej underowym arbitrem w lidze. Specjalnie został wybrany akurat na finał, bo komisja doskonale wie, że potrafi zarządzać spotkaniem i kartkami. Jego opanowanie się na pewno przyda i uważam, że z upomnieniami będzie czekał jak najdłużej. 8 żółtych kartek jest dla mnie tutaj bardzo mało prawdopodobne.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Przechodzimy teraz do rzutów rożnych, a obie ekipy wykonują ich multum. Wystarczy spojrzeć na ich średnie z ostatnich 3/10 spotkań. Dla Dynamo to odpowiednio 6/6.9, a BATE 6.7/6.7. Okej, jest to finał pucharowego kraju i zarówno klub z Brześcia, jak i z Borysowa mogą grać zamknięty futbol, ale jestem zdania, że szczególnie formalni goście nie będą czekać z rozwojem zdarzeń. BATE doskonale wie, że na ten moment są lepszym zespołem i będą chcieli to zamknąć w 90 minutach. W miarę szybki gol otworzy tę rywalizację. 10 kornerów jest tutaj jak najbardziej do zrobienia.

HAPPY HOURS

Korzystamy z tego, że gramy w Fortunie, a przy trzech zdarzeniach z kursem minimalnym 1.30 możemy dodać promocję: HAPPY HOURS, który podwyższa nam wartość całego AKO.

Zdarzenie: Dynamo Brześć vs BATE

Typ: BATE powyżej 1.5 gola + poniżej 7.5 żółtych kartek + powyżej 9.5 rzutów rożnych + HAPPY HOURS

Kurs łączny AKO: 3.72

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Kupo nan Puchar Białorusi Fortuna 24.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!