Miesiąc sierpień zaczęliśmy bardzo okazale. Mam dużą nadzieję, że ostatnio dobra passa zostanie dziś podtrzymana i będziemy cieszyć się z kolejnego profitu. W dzisiejszy wtorek będziemy świadkami dwóch spotkań, które miały odbyć się wczoraj. Jest to 5. kolejka 1.ligi żużlowej. O godzinie 18 rozpoczynamy bój w Gdańsku a o 20:30 w Bydgoszczy. Prognozy pogody są już o wiele lepsze, także sądzę, że aura za oknami niczego nie popsuje i odjedziemy obydwa spotkania. Przygotowałem miłego dubelka, dlatego nie zatrzymujemy się i przechodzimy do typów!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź

Wtorek, 04.08.20 – 18:00

Początkowo dzisiejszy mecz miał się odbyć w poniedziałek. Jednak został przeniesiony na dzisiaj, z powodu złych prognoz. Już o 18:00, pierwszym meczem w 5. Kolejce eWinner  1.lidze żużlowej jest starcie pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a Orłem Łódź. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco między innymi dlatego, że Gdańszczanie nie mogą sobie pozwolić już na porażkę. Obie batalie na własnym owalu przegrali wynikiem 44:46 (z Tarnowem oraz z Gnieznem). Oprócz tego wymęczyli zwycięstwo na Łotwie z Dauvgapils 40:50 oraz w Bydgoszczy 43:46. Przed startem sezonu miał być to zespół z aspiracjami nawet o 2 lub 3 miejsce, jednak gdy przegrywa się spotkania przed własną publicznością to nie można liczyć na tak wysokie lokaty. Jeśli chodzi o zespół z Łodzi to tutaj sytuacja wygląda trochę inaczej, mimo, że w tabeli mają tyle samo punktów po 4 meczach. Widać u nich łatwość i lekkość w meczach. Przykładem są wyniki u siebie gdzie wygrali 57:33 z Lokomotivem Dauvgapils czy ostatnio 52:38 z Ostrowem. Oczywiście przegrali w Toruniu oraz z Polonią 47:43. Trzeba jednak zauważyć, że wygraną tutejszym gospodarzom dał David Bellego, który popisał się fenomenalnym atakiem w ostatnim biegu. Jestem przekonany, że gdyby Francuz jechał normalnie w meczu z Gdańszczanami to Zdunek przegrałby ten mecz. Widoczny był jego brak a załatanie takiej dziury nie było łatwe.

Przejdźmy już do typu. Przeglądając ofertę bukmachera bardzo spodobała mi się opcja na podwójne zwycięstwa Łodzian. Mianowicie, uważam, że goście w dzisiejszym meczu minimum 2 razy wygrają w stosunku 5:1. Patrząc na to ile traci Gdańsk a jak często wygrywa Łódź jest to bardzo interesujący typ. Gospodarze na własnym stadionie bardzo lubią tracić głupie punkty. W meczu z Tarnowem przegrali aż 5 razy po 5:1 a z Gnieznem 3. Na wyjeździe jest już troszkę lepiej bo w Dyneburgu jak i w Bydgoszczy przegrali podwójnie tylko dwa razy. Skupmy się jednak na tym co działo się przy ulicy Zawodników. Jeśli chodzi o Łodź to zaraz po Toruniu są zespołem, który najczęściej notował w pierwszych czterech kolejkach wyniki 5:1. Na wyjeździe z Polonią zdarzyło się to 3 razy a na Motoarenie wygrali aż dwa razy. Mając w ekipie takich zawodników jak fantastyczny Rohan Tungate, Brady Kurtz czy Danile Jeleniewski to dwukrotne zwycięstwo 5:1 na gdańskim owalu nie powinno być problemem. Sądzę, że Łodzianie podtrzymają statystyki i dziś również to zrobią.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź

Typ: Orzeł Łodź +1,5 podwójnych zwycięstw

Kurs: 1.57

typy

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Wtorek, 04.08.20 – 20:30

Drugim meczem 5. kolejki w mojej ulubionej 1.lidze jest starcie Polonii Bydgoszcz ze Startem Gniezno. Spotkanie zapowiada się naprawdę gorąco, także dzisiejszy wieczór powinien być świetnym czasem dla fanatyków czarnego sportu. Na wstępie powiem, że typuję zwycięstwo gości. Uważam, że Start wygra to spotkanie, lecz nie będę bawił się w różne handicapy tylko postawię na czyste zwycięstwo. Głównym argumentem dlateczego stawiam na przyjezdnych to brak lidera Bydgoszczy czyli Davida Bellego. Mimo, że w ostatnim meczu z Gdańskiem, który przegrali 43:46 to do końca walczyli. Było jednak widać, że bardzo brakuje Davida i trudno załatać po nim dziurę mimo, że stosowane było zastępstwo zawodnika. Start po ostatniej wpadce z Tarnowem gdzie przed własną publicznością przegrał 40:50 musi dzisiejszy mecz wygrać. Na pewno rehabilitacja zespołu jest potrzebna a wiemy, że w takich momentach zazwyczaj Gniezno pokazuje siłę drużyny. Mało kto spodziewał się , że taki Ernest Koza zrobi aż 13 punktów, czy że zawodnicy Startu wjadą w taśmę aż 3 razy do 8 wyścigu. W swoim życiu obejrzałem już masę meczów, lecz takiego czegoś to ja nie pamiętam. Oprócz tej ostatniej wpadki, Startowcy wygrali w Gdańsku oraz u siebie z Ostrowem, lecz polegli na najtrudniejszym terenie gdzie chyba nikt nie wygra czyli w Toruniu. Jeśli chodzi o gospodarzy to jak dotąd wygrali tylko jedno spotkanie z Orłem Łódź 47:43, lecz tutaj zwycięstwo zapewnił właśnie wspomniany David Bellego.

Reasumując uważam, że Start Gniezno bardzo szybko będzie chciał wygrać i  zamazać plamę z ostatniej soboty. Na pewno nie będzie łatwo, ponieważ Bydgoszczanie są niesamowicie waleczni, lecz myślę, że to nie wystarczy aby osiągnąć dzisiaj sukces. Oprócz tego tor przy ulicy Sportowej nie różni się bardzo od tego w Gnieźnie, ponieważ geometrycznie jest identyczny. Mam nadzieję, że goście od początku spotkania trafią z ustawieniami i będzie to widoczne na torze oraz w rezultacie końcowym.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Typ: Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Kurs: 1.57

 

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1299PLN

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1299PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1299PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze