Współpraca Chmielewskiego z Ruzicką znów przyniesie gole? Singiel 2.66 na hit w Czechach!

Polska Chmielewski

Szkoda, że Byki z Monachium rozegrały na swojej tafli tak słabe spotkanie z Zug i byli w stanie strzelić tylko jednego gola, bo Salzburg spisał się na medal. Dzisiaj skupiam się na hicie czeskiej ekstraklasy pomiędzy Trzyńcem a Spartą Praga. Pod polską granicą mamy nasz akcent i Aaron Chmielewski postara się dołożyć cegiełkę do zwycięstwa Mistrza Extraligi. Czy tak też się stanie? Liczę jednak na zespołowego kolegę, zapraszam do lektury!

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

Trzyniec – Sparta Praga: typy i kursy bukmacherskie (15.11.2022)

Gospodarze przed rozpoczęciem obecnego sezonu przeszli małą rewolucję i było to spowodowane finansami. Kibice z Trzyńca zdawali sobie sprawę z tego, że trudno będzie po raz drugi z rzędu obronić tytułu mistrzowskiego, bo takie Pardubice mocno zainwestowało w swoją kadrę i jest to główny kandydat do pucharu. Kampania Extraligi jest jednak bardzo długa i najważniejsze mecze w play-off jeszcze nadejdą. Na ten moment Ocelari nie wygląda źle, tak jak ich środowy przeciwnik i udaje się regularnie piąć w górę tabeli. Przed przerwą reprezentacyjną gospodarze kolokwialnie mówiąc rozbili Kladno i spory udział w tym zwycięstwie miał Aaron Chmielewski. Przez trenera Zdeneka Motaka został przesunięty do pierwszej linii, zdobywając jednego gola oraz dwie asysty. Wydaje się, że Polak tym razem zostanie umieszczony w niższych formacjach, niemniej jednak jest widoczna solidna forma tego napastnika. Czy w hicie Extraligi również zapunktuje?

Hokej FB

Niestety nie najlepiej dzieje się w Sparcie. Jest to przecież zasłużony projekt w Czechach, który w przeszłości sięgał po wiele tytułów mistrzowskich, ale ta część sezonu jest dla stołecznych bardzo trudna. Ekipa z Pragi notuje serię pięciu porażek z rzędu i zajmuje 2. miejsce od końca w tabeli. Naturalnie nikt nie spodziewa się, aby taka marka miała spaść do drugiego poziomu rozgrywkowego, chociaż w sporcie wiele jest możliwe. Trudno jednoznacznie stwierdzić, co jest powodem takiego kryzysu. Być może coś się wypaliło u weteranów i potrzeba świeżej krwi, która na ten moment jest jak na lekarstwo. Jest Michal Repik, Vladimir Sobotka oraz David Tomasek, a potem długo, długo nic. Nie ma komu punktować i brać ciężar gry na swoje barki, jak drużynie nie idzie. Wydaje się, że nie będzie lepszego momentu na przełamanie, niż wygrana w Trzyńcu. Czy stać na to Spartę?

Statystyki:

  • Ostatnie spotkanie Ocelari Trzyniec w lidze zakończyło się zwycięstwem 8:0 z Kladno
  • Ocelari Trzyniec znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 27 punktów
  • Ich bilans meczów domowych to 4 zwycięstwa i 6 porażek
  • Ostatnie spotkanie Sparty Praga w lidze zakończyło się porażką 2:3 z Pardubicami
  • Sparta Praga znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 21 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa i 7 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Ocelari Trzyniec 4:2
  • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Trzyńcu, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Sprawdź kod promocyjny w Fortunie! Jesteśmy po przerwie reprezentacyjnej i coś czuję, że stołeczni się przełamią. Nie chcę jednak iść w stronę zwycięstwa jednej z ekip, a zaproponuję postronne rozwiązanie, jakim są dwa punkty najlepszego napastnika gospodarzy. Mowa o doświadczonym Martinie Ruzicka, który regularnie zdobywa gole i notuje asysty.

Pod względem punktacji kanadyjskiej jest to najskuteczniejszy hokeista w Ocelari. Gdy tylko pojawia się PP, to pierwszy wyjeżdża na lód i często jego akcje kończą się sukcesem Mistrza Extraligi. Zapewne Sparta postawi bardzo trudne wymagania, wszak był czas, aby odpowiednio się przygotować, niemniej jednak liczę na lidera faworytów. Równo miesiąc temu oba kluby spotkały się w Trzyńcu i nasz bohater popisał się golem i asystą. Defensywa stołecznych do najlepszych nie należy i klub ten średnio traci 3 bramki na mecz. Dokładając do tego słabą grę w PK, a coraz lepszą w PP Ocelari wierzę, że Martin Ruzicka da nam dzisiaj sporo radości. Na sam koniec skorzystaj z bonusów w Fortunie!

Martin Ruzicka powyżej 1.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Grupa Fortuna

16.11. Fortuna Ruzicka Martin

fot. Pressfocus

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze