Wrzosek – Stoica: typy i kursy | Gdzie obstawiać walkę?

Typy na Wrzosek – Stoica, KSW Colosseum 2. Najbliższa gala KSW, która po raz drugi odbędzie się na PGE Narodowym zagwarantować kibicom powinna masę emocji, a to za sprawą ciekawych zestawień i pojedynków! Kilka walk odbędzie się w wadze ciężkiej, w tym między innymi starcie Wrzosek – Stoica. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej tej walce, postaramy się przewidzieć jej przebieg i wybierzemy najciekawsze Wrzosek – Stoica typy. Zapraszam więc do sprawdzenia.

baner Pudzianowski Betfan

Bonus 250 PLN od STS za prawidłowe wytypowanie walki

Przy okazji najbliższej gali KSW, bukmacher STS zaoferował nowym graczom możliwość wzięcia udziału w specjalnej promocji i zgarnięcia bonusu w wysokości aż 250 PLN! Opcja ta jest tym bardziej ciekawa, że warunki zgarnięcia wspomnianego bonusu zdają się być naprawdę banalnie proste! Poniżej znajdziecie regulamin dotyczący tej promocji od bukmachera STS:

 1. Rozpocznij rejestrację konta z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/sts/?profile=Offers&subprofile=promo1
 2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Zaakceptuj zgody marketingowe.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości 50 PLN.
 5. Obstaw pierwszy kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się zakład z rynku 1X2 na dowolną walkę najbliższej gali KSW.
 6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a minimalny kurs to 1.14.
 7. Jeżeli trafisz zwycięzcę walki, STS obdaruje Cię bonusem w wysokości 250 PLN!
 8. Powodzenia w typowaniu!
 9. Pełny regulamin promocji dostępny tutaj -> https://scontent-static.sts.pl/Regulaminy_afiliacje/202306-as/230603_250_ZL_ZA_WYTYPOWANIE_ZWYCIEZCY_WALKI_MMA_CZERWIEC2023_6475f2bde520f1.29545374.pdf

baner STS na KSW

Wrzosek – Stoica, typy i przewidywania

Nim wybierzemy możliwie najlepsze typy na Wrzosek – Stoica, powiedzmy kilka słów o samej walce. Jest ona 7. w kolejności na karcie i odbędzie się w wadze ciężkiej. Obaj zawodnicy wywodzą się z kick-boxingu i obaj nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w oktagonie. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że poziom pojedynku powinien stać na wysokim poziomie, a emocji nie zabraknie! A jakie Wrzosek – Stoica typy warto zagrać?

Arkadiusz Wrzosek to 30-letni zawodnik, które swoje pierwsze kroki w sportach walki stawiał w kick-boxingu. Do tej pory Polak stoczył 2 pojedynki w ogranizacji KSW i obydwa zakończył jako zwycięzca. Wpierw, na gali KSW 73 pokonał przez TKO Tomasza Sararę, a w tym roku przez decyzję wygrał z Tomasem Moznym. Arkadiusz na pewno będzie chciał pójść za ciosem i wygrać 3. z rzędu walkę w KSW i moim zdaniem będzie on korzystał ze swojego doświadczenia w stójce. Przewaga warunków fizycznych, a przede wszystkim wzrostu jest wyraźnie na korzyść popularnego “Hightowera” i sądzę, że jest on dość wyraźnym faworytem omawianego starcia.

Tym bardziej jeśli wspomnimy, iż dla Bogdana Stoicy będzie to absolutny debiut w MMA. Reprezentant Rumunii również osiągał sukcesy w kick-boxingu, a do walki na KSW przygotowuje się już jakiś czas, jednak przewaga 2 stoczonych pojedynków na tle debiutanta będzie działała mocno na korzyść Polaka. Nawet jeśli Soica będzie dominował w stójce, to Wrzosek może spróbować swoich sił w parterze, gdzie ma już znacznie większe obycie. Wybierając więc pierwsze Wrzosek – Stoica typy, uważam, że to Polak odniesie zwycięstwo i proponuję zakład na wygraną naszego reprezentanta przed czasem! Taki typ znajdziecie między innymi w Betfan, o którym to bukmacherze warto poczytać opinie!

KSW Colosseum 2: Arkadiusz Wrzosek – Bogdan Stoica

kto wygra walkę?
A. Wrzosek 83%
B. Stoica 17%
6+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • A. Wrzosek
 • B. Stoica

 

A. Wrzosek wygra przed czasem
Kurs: 1.70
Zagraj!

Gdzie oglądać Wrzosek – Stoica?

Jak już wspomniałem, walka Wrzosek – Stoica będzie zaledwie jednym z jedenastu pojedynków na najbliższej gali KSW Colosseum 2! W karcie walk, starcie to jest na 7. pozycji i nie wiadomo dokładnie o której zawodnicy wyjdą do oktagonu. Z pewnością warto będzie jednak obejrzeć całe wydarzenie na PGE Narodowym na żywo, a taką opcję oferuje serwis streamingowy Viaplay! Jest to jedyne legalne źródło, z którego będzie można zobaczyć omawianą galę, jednak podczas poprzednich edycji KSW, streamy Viaplay okazywały się znakomitym wyborem. Także teraz gala zostanie pokazana w jakości HD i z polskim komentarzem!

Wrzosek – Stoica, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów, zdecydowanym faworytem starcia Wrzosek – Stoica będzie reprezentant Polski. Pisałem już, że ma on nieco większe doświadczenie w klatce MMA, natomiast dla Rumuna będzie to absolutny debiut w tej dyscyplinie. Nie wiadomo do końca, czego można się więc po nim spodziewać, jednak przewaga doświadczenia, warunków fizycznych i doping polskich kibiców będzie po stronie Wrzoska! Jeżeli chcecie więc obstawić typy na Wrzosek – Stoica na zwycięstwo jednego lub drugiego, to kursy w Betfan prezentują się następująco:

kursy na zwycięstwo

Betfan
1.25
Wrzosek wygra
4.00
Stoica wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Arkadiusz Wrzosek – Bogdan Stoica, kursy na liczbę rund

Popularne są również zakłady dotyczące liczby rozpoczętych rund. Z pewnością znajdą się gracze, którzy postanowią zagrać Wrzosek – Stoica typy właśnie na ilość odsłon tego pojedynku. Bukmacher Betfan, gdzie możecie wykorzystać nasz kod promocyjny, ma w zanadrzu ofertę na liczbę rozpoczętych rund, a kursy na takie zdarzenie prezentują się bardzo ciekawie.

kursy na liczbę rund

Betfan
1.70
-2.5 rund
2.00
+2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Arkadiusz Wrzosek – Bogdan Stoica, kursy na sposób zakończenia walki

W ofercie wspomnianego bukmachera Betfan znajdziemy również Wrzosek – Stoica typy na sposób zakończenia walki. Osobiście uważam, że ta nie potrwa zbyt długo, bowiem mówimy o zawodnikach kategorii ciężkiej, którzy dysponują potężnymi kopnięciami, jak i ciosami. Jedno czyste uderzenie może więc zakończyć starcie w każdej chwili, a rezultat w postaci KO lub TKO wydaje się bardzo prawdopodobny. Kursy na to, że walka potrwa pełen dystans prezentuję poniżej:

kursy na pełen dystans

Betfan
2.10
Walka potrwa pełen dystans
1.65
Walka nie potrwa pełnego dystansu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Wrzosek – Stoica, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o typy na Wrzosek – Stoica w kierunku zwycięstwa konkretnego zawodnika, to podzielam opinie bukmacherów i stawiam na triumf naszego reprezentanta! Wrzosek stoczył już 2 pojedynki w organizacji KSW i pokazał się w nich naprawdę dobrze, odnosząc wartościowe zwycięstwa. Polak jest też nieco młodszy, więc kondycja może stać po jego stronie. Także umiejętności parterowe zdają się być wyższe u Wrzoska, który jednak MMA trenuje dłużej. Jeżeli miałbym więc umieszczać na kuponie Wrzosek – Stoica typy na wygraną, to zdecydowanie postawiłbym na wiktorię Arkadiusza!

A. Wrzosek wygra
Kurs: 1.25
Zagraj!

Arkadiusz Wrzosek – Bogdan Stoica typy i propozycja kuponu

Stawiając kupon na Wrzosek – Stoica, postanowiłem zaproponować nieco wyższy kurs. Uważam bowiem, że Arkadiusz Wrzosek może wygrać omawiane starcie bardzo szybko. Przypomnijmy, że dla reprezentanta Rumunii będzie to debiut w MMA, a na dodatek na arenie jaką jest PGE Narodowy z masą polskich kibiców! Nie zdziwi mnie więc większy stres po stronie Stoicy, nie mówiąc już o zwyczajnie mniejszych umiejętnościach i doświadczeniu. Sądzę, że jeden czysty cios ze strony naszego reprezentanta może zakończyć pojedynek już w pierwszych minutach pojedynku i proponuję Wrzosek – Stoica typy na wygraną Arkadiusza już w 1. odsłonie walki!

kupon SEO Wrzosek - Stoica 01.06.

A. Wrzosek wygra w 1. rundzie
Kurs: 4.00
Zagraj!

Gdzie obstawiać walkę Wrzosek – Stoica?

Proponując typy na Wrzosek – Stoica korzystałem z oferty bukmachera Betfan, u którego możecie skorzystać z wyjątkowych promocji i chociażby obstawić zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego po kursie 100.00! Ofertę na zbliżającą się galę ma jednak również wielu innych bukmacherów, w tym ci najbardziej popularni jak Fortuna, STS, czy Superbet. Grając więc Wrzosek – Stoica typy, jak i zakłady na inne walki na KSW, możecie wybrać dowolnego operatora. Samych trafionych kuponów i wielu emocji!

fot. Pressfocus

FAQ

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze