Ponad dwa miesiące wyczekiwania na powrót najlepszej piłkarskiej dobiega do końca. Już jutro zobaczymy dwa świetnie zapowiadające się spotkania. Atletico Madryt vs Liverpool i Borussia Dortmund vs PSG – o tych meczach przeczytacie u nas jutro. Na dzisiaj mamy dla Was przegląd najlepszych zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 580 PLN! Zapraszam do lektury, a dowiesz się gdzie warto typować Ligę Mistrzów!

Szukasz najlepszych analiz, typerskich wskazówek, ciekawostek oraz gotowych typów na Ligę Mistrzów? Sprawdź zakładkę –> Typy Liga Mistrzów <–, a znajdziesz wszystko w jednym miejscu! Na pewno nie pożałujesz!

Powrót Ligi Mistrzów

Jestem przekonany, że wielu z Was (tak samo jak ja) nie mogło doczekać się powrotu najciekawszych i najlepszych rozgrywek piłkarskich, którymi jest oczywiście Liga Mistrzów. Tegoroczne zmagania w Champions League rozpoczynamy od mocnego podwójnego uderzenia. Liverpool, czyli ostatni triumfator tych rozgrywek, zmierzy się z bardzo niebezpiecznym Atletico. Z kolei BVB podejmie u siebie PSG. Jutro na naszej stronie pojawią się analizy i typy na te spotkania – stay tuned! 🙂 

Dzisiaj jednak mam dla Was coś innego – przegląd zakładów bez ryzyka i ciekawych promocji na Ligę Mistrzów. Champions League wzbudza zainteresowanie wśród kibiców, ale w przypadku bukmacherów jest dokładnie tak samo. Sprawdź najlepsze oferty i graj bez ryzyka razem z Zagranie!

Zagranie bez ryzyka

Fortuna bez ryzyka do 200 PLN i Happy Hours!

Jak zapewne doskonale wiecie – zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 125 PLN! Liga Mistrzów oznacza jednak coś wyjątkowego, a mianowicie zakład bez ryzyka do… 200 PLN! Jak skorzystać z promocji? Już tłumaczę! W formularzu rejestracyjnym, który znajdziesz tutaj –> https://zagranie.com/go/fortunalm/, wpisz kod promocyjny –> LIGAMISTRZOW <–. Promocja od bukmachera dotyczy nowych użytkowników i trwa w dniach 17-19.02. Trzeba wspomnieć, że w przypadku Fortuny, pierwszy zakład bez ryzyka jest ze zwrotem na konto główne!

fortuna bez ryzyka

UWAGA – promocja już aktywna – korzystajcie!

Zakład bez ryzyka to nie wszystko! Fortuna przygotowała również Happy Hours, które podnoszą Twoje wygrane o 14%! W dni, w których rozgrywane będą mecze Ligi Mistrzów stawiaj kupony pomiędzy 17, a 18 i zgarniaj wyższe kursy. Z promocji skorzystasz gdy do swojego kuponu dodasz bonus kursowy „Happy Hours”. Na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia (każde z minimalnym kursem 1.30), a stawka nie może być niższa 20 PLN. Kupony możesz zawierać poprzez aplikację oraz stronę www, a wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty prematch na Ligę Mistrzów.

Łącząc obie promocje możesz liczyć na naprawdę niezły profit! Kliknij w poniższy baner, przejdź do rejestracji wpisz kod LIGAMISTRZOW i graj z Zagraniem bez ryzyka!

fortuna happy hours

Betclic bez ryzyka do 50 PLN!

Czas na kolejnego bukmachera. Tym razem zachęcam Cię do wykorzystania zakładu bez ryzyka w Betclic! Jak to zrobić? Najpierw przejdź do formularza rejestracyjnego –> zagranie.com/go/betclicbezryzyka, i wpisz kod promocyjny –> ZAGRANIE50 <–. Tylko z nim i tylko u nas możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 50 PLN!

betclic bez ryzyka

Promocja trwa w dniach 17.02-20.02. Uprzedzając Twoje pytanie – jeśli zawarty przez Ciebie zakład okaże się jakimś cudem nietrafiony, to włożona przez Ciebie sumka wróci na konto depozytowe!

betlic bez ryzyka z zagranie

UWAGA – promocja już aktywna – korzystajcie!

Zagranie z BETFAN-em! Bez ryzyka do 100 PLN!

Ligę Mistrzów stara się wykorzystać również bukmacher BETFAN! Tylko z kodem promocyjnym 3100PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN! Kod promocyjny wpisz w trakcie rejestracji, do której możesz przejść z linku: http://zagranie.com/go/betfan.

Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka w BETFAN-ie? Zwrot nastąpi bez odjęcia podatku! Dlatego jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto depozytowe z powrotem trafi 100 PLN! Z takich promocji to aż grzech nie skorzystać, a Liga Mistrzów jest idealną okazją, żeby powalczyć o niezły profit!

Tylko z nami – bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Na koniec najgrubszy zakład bez ryzyka, jaki przygotowaliśmy dla Was razem z bukmacherem STS! Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony to zwrot nastąpi na konto depozytowe!

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

1_sts_bez_ryzyka_230

Podsumowanie:

PROMOCJE NA LIGĘ MISTRZÓW!
  • 580 PLN w zakładach bez ryzyka
  • Promocje dla nowych graczy i ze zwrotem na konto depozytowe (STS, Fortuna, Betclic, BETFAN)
  • ForBET i Ewinner – zwroty, które trzeba obracać!

Fortuna

Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 200 PLN

STS

🆕Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 50 PLN
🆕kod promocyjny: ZAGRANIE

Betclic

📳Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 50 PLN
📳kod promocyjny: ZAGRANIE50

BETFAN

🆓Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 100 PLN
🆓kod promocyjny: 3100PLN

eWINNER

🆘Zakład bez ryzyka do 150 PLN (na konto bonusowe)
🆘obrót x6 po kursie 2.50, gra bez podatku w apce
🆘kod promocyjny: 1200PLN

Forbet

🈷️Zakład bez ryzyka do 100 PLN (na konto bonusowe)
🈷️Obrót bonusem 4x po kursie minimalnym 2.0
🈷️kod promocyjny: 2120PLN

STS – 230 PLN, Fortuna – 200 PLN, BETFAN – 100 PLN oraz Betclic 50 PLN – łącznie możesz zgarnąć aż 580 PLN w zakładach bez ryzyka! To jak, grasz z nami? 😉

Fot. wyróżniające: Cosmin Iftode / Shutterstock.com