Po półtorarocznej przerwie powraca organizacja Wotore! Sporo czasu minęło od ostatniego wydarzenia tej federacji, ale teraz organizatorzy przychodzą z potężną dawką emocji i buzującego testosteronu. Zasady walk zostały po raz kolejny zaktualizowane, co z pewnością zainteresuje sporą rzeszę fanów!

Wotore 4 zapowiedź i analiza gali

Organizacja Wotore debiutowała na polskim rynku dokładnie dwa lata temu, jednak zasady, które obowiązywały podczas walk, nie sprzyjały emocjonalnym starciom. Przez kolejne edycje byliśmy świadkami ewolucji zmian regulaminowych. Nie inaczej jest także przed nadchodzącą galą. Tym razem znowu postanowiono urozmaicić nieco rozgrywkę. Przypomnijmy, że walki na galach Wotore odbywają się na gołe pięści. Natomiast zasady, według których rywalizować będą zawodnicy są nieco zmodyfikowanymi znanymi nam wszystkim zasadami MMA. Wśród modyfikacji znajdziemy m.in. kolana w parterze, uderzenia głową w parterze, stompy, soccer kicki, a także aktywny parter. Poprzez aktywny parter organizatorzy rozumieją aktywnośc zawodników w parterze. 20-sekundową bezczynność zawodnika, który ma pozycję dominującą będzie powodowało podniesieniem walki.

Typy bukmacherskie na WOTORE 4

Walki z gali Wotore 4 można obstawiać u legalnego polskiego bukmachera Betclic. Jest to operator, który sponsoruje galę i jako jedyny udostępnia możliwość typowania walk z tego wydarzenia.
Betclic udostępnia nam wszystkie zestawienia ćwierćfinałowe, a także Superfighty. Dalsze etapy drabinki będziemy mogli obstawiać sukcesywnie podczas gali w zakładce LIVE. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, żałóż je korzystająć z naszego linku, aby zgarnąć bonusy na start.

Wotore 4 kursy bukmacherskie

Walką, w której bukmacher Betclic upatruje najbardziej jednostronnego starcia, jest konfrontacja Roberta Maruszaka z Tomaszem Purzyckim. Zwycięstwo tego pierwszego Betclic wycenił na zaledwie 1.18, zaś kurs na triumf underdoga wynosi 4.00.

Natomiast najbardziej wyrównaną walką spośród obecnie ogłoszonych jest starcie Rogera Burjańskiego z Bartoszem Kwiatkowskim. Kurs na zwycięstwo Burjańskiego wynosi 1.65, natomiast wiktoria Kwiatkowskiego została wyceniona na 2.00.

Kto wygra?
Betclic
1.65
Roger Burjański
2.00
Bartosz Kwiatkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

WOTORE 4 karta walk [ZAWODNICY]

Na gali zobaczymy turniej, począwszy od ćwierćfinałów, do których rozlosowani zostali uczestnicy. Nie wszyscy jednak byli obecni na ważeniu i jest możliwe, że dojdzie do pewnych roszad na karcie walk. Organizatorzy niezależnie od tego zapewniają, że mają w zanadrzu zawodników rezerwowych, którzy będą mogli wskoczyć w wolne miejsce. Oprócz drabinki turniejowej zobaczymy także 5 Superfightów, w których pojawią się m.in. zawodnicy, którzy występowali już wcześniej na Wotore.

Na ten moment karta walk uwzględniająca ćwierćfinały oraz Superfight wygląda następująco:

Superfighty
Simon Henriksen – Michał Pasternak
Kamil Janik – Eric Olsen
Artur Saladiak – Adam Trzpioła
Piotr Więcławski – Denis Labryga
Roger Burjański – Bartosz Kwiatkowski

Drabinka turniejowa
Arkadiusz Jędraczka – Dominik Owsiany
Kamil Heberlain – Bartosz Zaczeniuk
Robert Maruszak – Tomasz Purzycki
Krzysztof Pietraszek – Marcin Szołtysik

WOTORE 4 [TYPY i KURSY]

Teraz przejdziemy do krótkiego omówienia najciekawszych zestawień, które zobaczymy podczas jutrzejszej gali.

Simon Henriksen – Michał Pasternak

To zestawienie bez wątpienia zasługuje na miano walki wieczoru. Simon Henriksen jest gwiazdą organizacji King of the Streets. Jest to organizacja przedstawiana jako ta, w której walki są najbardziej brutalne na świecie. Pojedynki toczone są na gołe pięści w wybitnie dobranych miejscach, jak piwnice czy boiska. Trzeba przyznać, że cała otoczka wokół tej gali jest ciekawa i postać Simona Henriksena także budzi sporą dozę ciekawości. Niemniej jednak trudno przewidywać, żeby zawodnik z Danii poradził sobie z Polskim Wampirem. Michał Pasternak jest wysokiej klasy zawodnikiem i choć to pewnie Henriksen ma większe doświadczenie w walkach na gołe pięści, to Pasternak jak dotąd nie miał sobie równych na Wotore. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów jest dużym faworytem w tym nadchodzącym starciu. Z pewnością angaż Henriksena to chęć przyciągnięcia fanów z zagranicy.

Kto wygra?
Betclic
2.85
Simon Henriksen
1.35
Michał Pasternak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kamil Janik — Eric Olsen

Eric Olsen walczył na trzeciej edycji gali Wotore, gdzie był faworytem! Niespodziewanie jednak uległ w ćwierćfinale Adamowi Biegańskiemu, który poddał go za pomocą kimury. Przeciwnikiem Amerykanina na nadchodzącej gali Wotore 4 będzie Kamil Janik, który również toczył pojedynek podczas trzeciej edycji. Wygrał wówczas z Armanem Amiryanem pochodzącym z Armenii. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest w tej walce Polak!

Kto wygra?
Betclic
1.20
Kamil Janik
3,74
Eric Olsen
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Artur Saładiak – Adam Trzpioła

Artur Saładiak wielokrotnie zdobywał mistrzostwo w Muay Thai, jest także mistrzem birmańskiej organizacji walk Lethwei. Tam miał okazję bić się na podobnych zasadach, jak na Wotore – również dozwolone były tam soccer kicki. Na nadchodzącą galę szykowano dla niego innego rywala, z którym miał bić się już dwukrotnie, ale ostatecznie zawalczy z Adamem Trzpiołą. Jego przeciwnik również jest doświadczony w płaszczyźnie Muai Thai, więc możemy spodziewać się wymian stójkowych. Saładiak przyznał jednak, że jest przygotowany na ewentualne próby ściągnięcia w dół przez swojego przeciwnika.

Kto wygra?
Betclic
1.20
Artur Saładiak
3,75
Adam Trzpioła
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Piotr Więcławski – Denis Labryga

Piotr Więcławski dość nieoczekiwanie zwyciężył w poprzedniej edycji turnieju Wotore. Choć w ćwierćfinale został zdyskwalifikowany, na skutek kontuzji odniesionej przez rywala to on awansował do następnej rundy. W półfinale przegrał, ale drugi z finalistów również nie był w stanie wyjść do walki. Tym samym Piotr Więcławski dostał szansę na zrewanżowanie się swojemu przeciwnikowi z półfinału i wykorzystał ją z powodzeniem! Jego rywalem na nadchodzącej gali Wotore 4 będzie Denis Labryga – to on w oczach bukmacherów jest faworytem tego pojedynku.

Kto wygra?
Betclic
2.15
Piotr Więcławski
1.58
Denis Labryga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Wotore 4 typy

Oprócz aktualnie zaplanowanych walk bukmacher udostępnia nam również możliwość obstawienia zwycięzcy całego turnieju.
Bukmacher Betclic upatruje zwycięzcę całego turnieju Wotore 4 w Bartoszu Zaczeniuku. Kurs na jego wiktorię wynosi 2.75. Nic w tym dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę doświadczenie tego zawodnika. Miał on okazję bić się na takich galach jak FEN czy Armia Fight Night. Obecnie ma jednak przerwę od formuły MMA. Z kolei zawodnikiem, na którego postawiło najwięcej graczy, jest Marcin Szołtysik. To bardzo charakterystyczna postać. Wyróżnia go tężyzna fizyczna i duża pewność siebie. Od dziecka związany jest ze sportami walki: trenował MMA, a po jego sylwetce (“kalafiory” na uszach) widać, że nie jest obcy mu parter. Kurs na jego zwycięstwo na gali Wotore 4 wynosi aż 7.50!

Betclic
7.50
Marcin Szołtysik wygra turniej

Propozycja kuponu na WOTORE 4

Na naszym kuponie z pewnością znajdzie się potencjalny zwycięzca walki wieczoru. Na kogo stawiamy? Bez zastanowienia nasz typ idzie w stronę Michała Pasternaka. Wampir w swojej karierze mierzył się z takimi nazwiskami jak Roger Gracie czy Ivan Shtyrkov więc postać Duńczyka z pewnością na Polaku wrażenia nie zrobi. Warto także przypomnieć, że Wampir ciągle prezentuje bardzo dobry poziom. Pasternak dał świetną walką z Maciejem Różańskim na gali EFM Show, którą nieznacznie przegrał, a ostatnio pokonał Kornela Zapadkę na gali MMA-VIP. Mimo że kurs na Polaka nie jest zbyt wysoki, naszym zdaniem i tak warto z niego skorzystać. Na naszym kuponie znajdzie się także Bartosz Zaczeniuk. Zawodnik ten walczył na gali FEN 33 w formule MMA, gdzie wygrał swój pojedynek – warto jednak podkreślić, że była to walka amatorska. Zawodowy debiut w MMA miał natomiast na gali Armia Fight Night, gdzie przegrał z Przemysławem Dzwoniarkiem. Dzwoniarek to zawodnik, który był brany pod uwagę przy ostatniej gali KSW. Zaczeniuk nie jest osobą z przypadku i wie co to sporty walki, obstawiamy, że poradzi sobie w ćwierćfinałowej konfrontacji z Kamilem Heberlainem. Jako ostatni na naszym kuponie ląduje Marcin Szołtysik, który budzi ogromny respekt. Szołtysik sam o sobie mówi, że od dziecka trenuje sport, widać także, że sporty walki nie są mu obce. Ten charyzmatyczny zawodnik będzie miał szansę pokazać się szerszej publiczności. Mamy nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Krzysztofem Pietraszkiem, który nie był obecny na ważeniu. Pamiętaj, że wkrótce pojawią się także pozostałe typowania naciekawszych gal nadchodzącego weekendu! 

Kupon Sporty Walki Wotore 4

WOTORE 4 zakłady bukmacherskie

W ofercie bukmachera Betclic znalazły się zakłady na wszystkie walki ćwierćfinałowe oraz Superfighty. Będzie można obstawiać też półfinały i finał w ofercie LIVE. Betclic oferuje kursy na zwycięzców poszczególnych walk oraz zwycięzcę całej gali. Chcesz się dowiedzieć więcej o legalnych polskich bukmacherach? Kliknij w ten link.

FAQ

Gdzie obstawiać galę Wotore 4?
Galę Wotore 4 można obstawiać u bukmachera Betclic.

Gdzie oglądać galę Wotore 4?
Gala Wotore 4 dostępna jest w systemie PPV. Dostęp do transmisji można uzyskać na stronie tvwotore.com

Kiedy odbędzie się gala Wotore 4?
Wydarzenie rozpocznie się 21 stycznia 2022 r. o godzinie 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze