Czas na poniedziałkowe dokończenie 3. serii gier naszej polskiej Ekstraklasy. Radomiak Radom, który rozpoczął od świetnych wyników z Lechem i Legią zagra na wyjeździe z Wisłą Płock, która w dwóch pierwszych spotkaniach nie strzeliła choćby jednego gola. To powoduje, że dzisiaj obie drużyny znajdują się w zupełnie innym położeniu, ale pamiętajmy, że mówimy tutaj o początku sezonu i jeden mecz może zmienić naprawdę dużo. Sprawdźmy, co może wydarzyć się w dzisiejszym spotkaniu! Zapraszam na analizę z darmowym typem!

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Wisła Płock vs Radomiak Radom

Jeśli jeszcze nie masz konta w Forbet, to koniecznie sprawdź nasz kod promocyjny (https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/), który gwarantuje najlepsze bonusy powitalne. Wszystko zrobione? To udajemy się do Płocka, gdzie rozczarowująca na starcie Wisła zmierzy się z Radomiakiem, który przed tygodniem ograł Mistrza Polski z Warszawy. Jedni zagrają zatem o wyjście z kryzysu, a drudzy o podtrzymanie dobrej dyspozycji. Kto w takim starciu ma więcej szans na komplet punktów?

Bukmacherzy w roli minimalnego faworyta typują piłkarzy z Płocka. Moim zdaniem jest to co najmniej zaskakujące, ponieważ Nafciarze zaczęli bardzo słabo — od dwóch porażek 0:1, których spokojnie można było uniknąć. Z kolei Radomiak chce na początku swojej przygody pokazać charakter i jak na razie przynosi to bardzo dobre efekty. Cztery punkty po meczach z Lechem i Legią to spełnienie marzeń wszystkich kibiców z Radomia. Oczywiste jest to, że za Wisłą przemawia doświadczenie oraz to, że część piłkarzy jest po prostu na wyższym poziomie. Pierwsze dwie kolejki pokazały jednak, że trener Bartoszek nie ma pomysłu na ten zespół, a ponowne opieranie się na walce i zaangażowaniu, tym razem może okazać się niewystarczające. Na szczególną uwagę zasługuje to, że Wisła jest jedynym zespołem bez strzelonej bramki. Nafciarze w grze ofensywnej spisują się bardzo słabo i nie potrafią stwarzać sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

Z kolei Radomiak poczyna sobie bardzo pewnie, a to, że z Lechem i Legią piłkarze trenera Banasika grali na dużym luzie, bardzo dobrze o nich świadczy. Widać, że ten zespół bardzo pragnął gry w Ekstraklasie i moim zdaniem dzisiaj zobaczymy kolejny dobry z jego strony. Radomiak zaimponował mi dobrą organizacją gry w obronie oraz tym, że zagrożenie w ofensywie może płynąć z różnych sektorów boiska. Co w takim razie typować w takim spotkaniu? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Typy na Ekstraklasę <- kliknij i dowiedz się, jak obstawiać naszą ligę!

grupa 40

Co obstawiać?

Dzisiaj korzystam z zakładów bukmacherskich ForBET i stawiam na zakład łączony, który nie jest dostępny u wszystkich bukmacherów. Moim zdaniem Radomiak nie przegra dzisiejszego spotkania, a w trakcie dziewięćdziesięciu minut gry zobaczymy maksymalnie dwie bramki. Taki typ zagrałem w ostatnim starciu Wisły Płock z Lechią i okazał się on skuteczny. Mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo. Decyduję się na takie zagranie z kilku powodów. Po pierwsze aktualne formy obu zespołów pozwalają sądzić, że to zespół gości jest minimalnym faworytem. Piłkarze z Radomia rozpoczęli od bezbramkowego remisu z Lechem i okazałego zwycięstwa z Legią. Natomiast Nafciarze z drugą drużyną Legii i z Lechią zaprezentowali się bardzo słabo i dwukrotnie przegrali 0:1. Mówi się, że mecz meczowi nierówny, ale w tym aspekcie jest chyba inaczej. Nie spodziewam się nagłego przebudzenia Wisły i liczę na to, że Radomiak zgarnie przynajmniej jeden punkt.

Tak jak wspomniałem, pierwszy mecz piłkarzy z Radomia nie przyniósł bramek, a dwa spotkania Wisły kończyły się underami 1.5. Obie drużyny znają swoje możliwości i wiedzą, że w tym momencie najważniejsze jest zdobywanie punktów, które najczęściej przynosi dobra i szczelna obrona. Wisła już w tym momencie jest w trudnym położeniu, a Radomiak chce przedłużyć dobrą passę z początku. Moim zdaniem obie drużyny najpierw postawią na defensywę i dopiero później spróbują zaatakować. Tak było w pierwszych kolejkach i tak powinno być tym razem. Dlatego stawiam na to, że dzisiaj zobaczymy maksymalnie dwie bramki. W połączeniu z podpórką na piłkarzy z Radomia daje to naprawdę niezły kursik.

forBet
2.36
Radomiak nie przegra, a w meczu padną maksymalnie dwie bramki

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

kupon ekstraklasa wisła radom

Fot. z okładki: Rafal Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze