Typy Wisła Płock – Miedź Legnica.  Tradycyjnie jak co poniedziałek Ekstraklasa zapewnia nam jedno spotkanie i tym razem będzie to starcie liderującej Wisły, która wygrała wszystkie mecze z beniaminkiem z Legnicy. Doświadczenie Wisły weźmie górę nad Miedzią, która na swoim koncie ma na razie tylko jeden punkt? Na dzisiaj przygotowaliśmy specjalną promocję w ForBET, gdzie każdy nowy gracz może postawić na zwycięstwo Wisły Płock z Miedzią Legnica po kursie 50.00 – poniżej znajdziesz szczegóły. Sprawdź moją analizę oraz typy na Wisła Płock – Miedź Legnica!

płock legnica promocja

Kurs 50.00 na zwycięstwo Wisły Płock z Miedzią Legnica

W tym meczu wiele wskazuje na to, że Wisła odniesie kolejne, czwarte już zwycięstwo z rzędu. Jeśli myślisz tak samo jak ja i nie masz konta w ForBET, to teraz możesz postawić ten typ po kursie 50.00!!! Takiej promocji nie znajdziesz nigdzie indziej. Oto Szczegóły:

  1. Załóż konto w ForBET z kodem: ZAGRANIE
  2. Do rejestracji przejdź z linku: https://zagranie.com/go/wisla-50/
  3. Zagraj po kursie widocznym w ofercie zakład za min. 10 PLN na wygraną Wisły Płock z Miedzią Legnica (zakład główny 1X2). 
  4. Jeśli Twój kupon będzie wygrany, to na saldo główne otrzymasz wygraną, a na saldo bonusowe aż 500 PLN!
  5. Maksymalny bonus jaki można otrzymać w tej promocji to 500 PLN, ale jeśli zdecydujesz się zagrać za min. 20 PLN, to Twój kupon zaliczy się do zakładu BEZ RYZYKA! Czyli jeśli Twój zakład okaże się przegrany, to otrzymasz zwrot stawki

wisła miedź typy

Wisła Płock – Miedź Legnica typy

Ostatnim meczem 4. kolejki Ekstraklasy jest starcie dwóch drużyn, które znajdują się w zupełnie innych położeniach. Wisła może pochwalić się kompletem punktów, dziesięcioma strzelonymi golami, dwoma czystymi kontami oraz ograniem Lechii, Warty i Lecha. Z kolei Miedź zajmuje 16. pozycję, a na swoim koncie ma wymęczony remis z Radomiakiem oraz porażkę ze słabiutką Wartą. Różnica klas między tymi jest w tym momencie bardzo duża i mam wrażenie, że dzisiaj będzie ona bardzo widoczna.

Nie chcę przesadzić z pochwałami w kierunku Wisły Płock, ale prawda jest taka, że odkąd trenerem tego zespołu jest Pavol Stano, to wszystko zaczęło funkcjonować lepiej. Zmiana widoczna była już pod koniec poprzednich rozgrywek. Natomiast dobrze przepracowany okres przygotowawczy zaprocentował trzema zwycięstwami w trzech pierwszych spotkaniach nowego sezonu. Największe wrażenie robią Davo oraz Wolski, którzy zdobyli już po 3 bramki, ale prawda jest taka, że każdy z zawodników utrzymuje bardzo wysoki poziom. Myślenie o jakiejkolwiek walce o najwyższe cele trzeba odłożyć na daleką przyszłość, ale trzeba przyznać, że póki co cały projekt wygląda bardzo obiecująco. Na podobny start liczono w Legnicy, ale niestety weryfikacja planów przyszło bardzo szybko. Zaczęło się pięknie, bo od przewrotki Śliwy w starciu z Radomiakiem. Jednak kolejne minuty meczu były coraz gorsze. Wtedy skończyło się na remisie, a później przyszła jeszcze porażka. Ekipa trenera Łobodzińskiego ma zatem nad czym pracować, ale na jakąkolwiek poprawę moim zdaniem poczekamy przynajmniej do następnej kolejki.

Wisła Płock – Miedź Legnica kursy

Kursy na Wisła Płock - Miedź Legnica
forBet
1.77
Wisła Płock
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
3.85
Remis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
4.90
Miedź Legnica
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy bukmacherskie Wisła – Miedź – co obstawiać?

Wisła Miedź typy moim zdaniem trzeba rozpocząć od zakładu na zwycięstwo Wisły. Piłkarze z Płocka w tym sezonie spisują się jak na razie bardzo dobrze, a Miedź jeszcze nie zaznajomiła się z Ekstraklasą. Tylko Wisła ma na swoim koncie komplet punktów, strzeliła najwięcej (10) goli oraz straciła najmniej (1). Widać, że trener Stano dobrze poukładał swój zespół i widać, że przede wszystkim chce on grać ofensywną piłkę. Miedź z kolei nie jest w stanie nawet zremisować z Wartą, więc nie wydaje mi się, żeby była ona w stanie nawiązać równorzędną walkę z Nafciarzami. Zwycięstwo gospodarzy jako typ na mecz Wisła – Miedź jest moim zdaniem najlepszą opcję. Przypomnę jeszcze, że jeśli nie masz konta w ForBET, to możesz zagrać to po kursie 50.00, a jeśli nie to po regularnym przeliczniku (1.77), który i tak jest wysoki!

Jako drugi typy na Wisła – Miedź wskazałbym over 2.5 gola. Wygrane Wisły w tym sezonie kończyły się wynikami 3:0, 4:0 oraz 3:1. Z kolei w meczach Miedzi zobaczyliśmy już 5 bramek. Moim zdaniem jedni i drudzy rzucą się dzisiaj do ataków i będą szukali bramek. Wisła chce przecież umocnić się na pozycji lidera, a Miedź musi szukać pierwszego zwycięstwa w Ekstraklasie. Potencjał ofensywny obu ekip jest spory i bez problemu powinien zapewnić on przynajmniej 3 gole. Ale nadal uważam, że więcej z nich strzeli gospodarz z Płocka. Typy Wisła Miedź – teraz wiesz co typować!

płock legnica promocja

forBet
50.00/1.77
Wisła wygra mecz
Fot. PressFocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze