Czas na przerwanie złej passy. Dzisiaj do gry podczas EU Masters wchodzi mistrz polski, K1CK Neosurf. Co prawda najlepsza formacja z naszego kraju dostała bardzo trudne zadanie już na start, gdyż musi się zmierzyć z FC Schalke 04 Evolution, akademią zespołu z LEC, to wierzę, że K1CK może to wygrać.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FC Schalke 04 Evolution – K1CK

Wtorek, 25.08.20 – 18:00

EU Masters, jak dobrze wiemy, lubi rządzić się swoimi prawami. Wczoraj Polacy, którzy byli stawiani w roli faworyta, przegrali swoje spotkania. Co prawda AGO Rogue rzuciło wyzwanie Movistar Riders, mistrzowi ligi Hiszpańskiej, która jest uważana za znacznie lepszą niż nasza rodzima scena, zresztą trudno się temu dziwić. W Hiszpanii są po prostu znacznie lepsi zawodnicy niż u nas, jednak pomimo tego RGE prawie pokonało MRS i w sumie to przegrało trochę na własne życzenie. Niby mecz meczowi nie jest równy, ale skoro tak mało brakowało, to kto wie do czego zdolne jest K1CK?

Do czego zdolne jest FC Schalke 04 Evolution wiemy. Niemiecki klub w letnich play-offach zajął drugie miejsce i przegrał jedynie z mousesports, wynikiem 0:3. Na poprzednim EU Masters zajął 9-12 miejsce, a wiosenny split wygrał, pokonując Myszy 3:1. Ekipa Schalke jest bardzo mocna i nic dziwnego, że jest stawiana w roli faworyta w starciu z K1CK. Nie wiemy co prawda, jak wygląda aktualna forma tej drużyny, ale dotychczas ta prezentowała wyważony styl gry, skupiając się wokół ważnych celów na mapie i mocno polegała na umiejętnościach indywidualnych.

Zagranie na esport

Do tego warto też pamiętać, iż K1CK również ostatnio nie grało żadnych oficjalnych meczów, gdyż dwa najlepsze polskie zespoły, podobnie jak te niemieckie, mają zapewnioną bezpośrednią grę w drugiej fazie EU Masters. Jednak mistrz polski jeszcze niespełna dwa tygodnie temu przejechał się po AGO Rogue w finale Ultraligi, pokonując je w pełni zasłużenie 3:1. Ważnym punktem najlepszej drużyny z naszego kraju jest bez wątpienia Puki Style.Zygmunciak, o którym było bardzo głośno jeszcze przy okazji poprzedniego EU Masters, wielokrotnie ratował swoją formację od porażki. Wyłączenie go z gry mogłoby być fatalne w skutkach dla K1CK.

Jednak jeżeli Schalke 04 pozwoli się rozpędzić polskiemu strzelcowi, to niemiecki klub będzie miał spore problemy. W tym starciu, tym bardziej że jest w formacie BO1, bardzo ważna będzie faza wyboru bohaterów. To od niej zależy sporo, bo gdyby Polacy dostali wymarzoną kompozycję, to o wiele łatwiej by im się grało na S04. Jak już wyżej wspomniałem, faworytem niewątpliwie jest Schalke. Nie tylko dlatego, że gra w lepszej lidze, ale również przez ostatnią formę tej ekipy i to, że K1CK miało swoje problemy w tym sezonie. Jednak właśnie mistrz naszego kraju udowodnił, iż potrafi się podnosić jak mało kto i na to też liczę w dzisiejszym meczu. 

Za K1CK przemawia też jeden fakt – Schalke nie idzie najlepiej na międzynarodowej scenie. To olbrzym, ale na cienkich nogach, które wystarczy lekko podkopać, żeby upadł w całości. Zapewne zastanawiacie się więc, jakie są kursy u bukmacherów na ten mecz. Te wbrew pozorom są dość wysokie. Wiele osób spodziewało się, że na zwycięstwo Schalke będzie w okolicach 1.20-1.30, a tymczasem jest to aż 1.45. Z kolei w przypadku obstawienia wygranej K1CK można liczyć na kurs 2.60, który już jest bardzo wysoki. Ja osobiście liczę na bardzo dobrą dyspozycję Pukiego, który może poprowadzić swoją drużynę do wygranej. Za 100 złotych do zgarnięcia jest ponad 228 złotych, więc jest to niewątpliwie dobra okazja.

Moja propozycja: wygrana K1CK

Kurs: 2.60

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

typy eu masters betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze