Cykl Speedway Grand Prix wkracza w decydującą fazę. To moment, w którym możemy wskazać kilka topowych nazwisk, faworytów walczących o medale. Drugi raz w tym sezonie zobaczymy rundę w naszym kraju. Zawody zapowiadają się niezwykle emocjonująco, ponieważ tor na Stadionie Olimpijskim jest jednym z najciekawszych w całym cyklu. Szerokie łuki, długie proste do nabrania prędkości i szybka nawierzchnia – czego chcieć więcej? Zapraszam do sprawdzenia bukmacherskiej analizy na Grand Prix Wrocławia.

Nie masz konta w Fortunie, a chcesz skorzystać z promocji?

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1140 PLN i uzyskaj dostęp do specjalnej oferty dla czytelników Zagranie.

Powrót na Olimpijski po 12 latach

To może być najciekawsza sobota w żużlowym kalendarzu na rok 2019. Światowa czołówka czarnego sportu spotka się na wrocławskim obiekcie, który jest od roku gwarancją wielkich emocji i walki od pierwszego do ostatniego biegu. Pamiętamy, że na tym torze wiało nudą po przebudowie Stadionu Olimpijskiego, ale teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Oczywiście, nie ma co liczyć na identyczne warunki do jazdy co w zawodach ligowych, ale prognozy pogody są dobre, więc nawierzchnia nie powinna być zbytnio ruszana. W turnieju zobaczymy aż czterech zawodników miejscowego klubu – Sparty Wrocław. Po długiej przerwie wraca niespodziewanie Tai Woffinden, który ma ogromną motywację do powrotu w wielkim stylu. Przyznanie „dzikiej karty” Maksymowi Drabikowi było oczywistością i jest duża szansa na to, że będzie to najlepiej wykorzystana nominacja w tym sezonie.

 

Faworytów do wygrania zawodów ciężko zliczyć na palcach jednej ręki, a takiego ścisku w górnej części klasyfikacji generalnej nie było już dawno. Żużlowa Polska trzyma kciuki za Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka, którzy wyciągają z garażu najlepsze silniki na każdą rundę. Niesamowicie zdeterminowany do zdobycia tytułu jest Leon Madsen, który swoją filigranową sylwetką mija rywali jak slalomowe tyczki. W grze o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata są jeszcze dwa nazwiska – Emil Sajftudinow i Martin Vaculik. Ten pierwszy jest w niesamowitym gazie, wygrywając ostatnie zawody w Hallstavik pokazał, że w dalszym ciągu Rosjanin ma ambicję na zdobycie pierwszego złotego medalu w swojej karierze. Martina Vaculika za to cechuje niesamowita stabilność i równa forma. Słowak świetnie radzi sobie z presją i każdy bieg z jego udziałem to powód do zmartwień przeciwników. W stawce liczy się jeszcze Fredrik Lindgren, który zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli, ale strata do strefy medalowej jest niewielka. Dzisiejsze zawody powiedzą nam, który z czołowych zawodników zbliży się do tytułu mistrzowskiego, a który zadowoli się tylko pozostaniem w cyklu na przyszły rok.

Co obstawiać?

Zapowiada się zdecydowanie najciekawsze ściganie do tej pory w całym cyklu SGP 2019. Obecność jakiekolwiek zawodnika w półfinale nie będzie sensacją, a takie nazwiska jak Zagar czy Iversen mogą pokrzyżować plany faworytom, przynajmniej w rundzie zasadniczej. Z tego powodu biorę pod lupę występ zawodnika, który poznał już doskonale wrocławski tor od A do Z. Można powiedzieć, że Max Fricke na stałe zadomowił się w cyklu, gdyż ciężko wierzyć w to, że w tym roku Greg Hancock wróci do speedwaya. Moim zdaniem znajomość toru w takich zawodach jak Grand Prix to ogromny atut i Australijczyk postara się to wykorzystać. W tym roku w końcu ma zapewnioną regularną jazdę w polskiej lidze i „Kangur” wszedł na poziom wyżej. Niejednokrotnie sprawiał w tym sezonie niespodzianki, walcząc jak równy z równym ze starszymi kolegami. Myślę, że Fricke pokaże się z dobrej strony w dzisiejszych zawodach i jego zdobycz punktowa pozwoli mu na awans do półfinału. Kurs w Fortunie na to zdarzenie wynosi 2,10 i gram to jako singiel. Bukmacher oferuje ciekawe weekendowe promocje związane z czarnym sportem, z których może skorzystać każdy z was.

Zdarzenie: Grand Prix Wrocław

Typ:  Max Fricke miejsce 1-8

Kurs: 2.10

Specjalne promocje w Fortunie:

Pewniak na żużel: bonus za zakład

 • W dniach 02.08-04.08.2019 postaw 3 kupony o wartości min. 10 zł brutto każdy, zawierające co najmniej 1 zdarzenie związane z żużlem
 • Oferta: tylko prematch
 • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
 • Kanały: strona www i aplikacja mobilna Fortuny
 • Gracze, którzy spełnią warunki promocji otrzymają 1400 punktów FKP, co odpowiada kwocie 10 zł.
 • Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.
 • Promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hitu Dnia i Eksperta+
 • Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 05.08.2019 do godz. 23:59

Happy Hours

 • Czas trwania: od 16:00 do 17:30 w dniu 03.08.2019
 • Kanały: strona www i aplikacja mobilna
 • Oferta: żużlowa oferta prematch
 • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
 • Mininalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
 • Stawka: min. 20 zł brutto
 • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!