Przed nami kolejny dzień z League of Legends European Championship i zapowiada się bardzo emocjonująco. W końcu to dzisiaj będziemy świadkami wielkiego hitu w postaci starcia graczy G2 Esports i fnatic. Do tego dobrałem jeszcze mecz Schalke 04 z Misfits Gaming. Sprawdź, jakie są moje propozycje na sobotnie starcia w LEC i graj bez ryzyka w LV BET!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Schalke 04 Esports – Misfits Gaming
(18:00 sobota, 17.07.2021)

Pierwszym z ciekawych, dzisiejszych meczów jest starcie Schalke 04 Esports z Misfits. Od informacji o tym, że niemiecki klub sportowy sprzedaje miejsce w LEC, aby móc ratować piłkarską sekcję minęło już trochę czasu i z perspektywy tych kilku tygodni nie widać, żeby to aż tak bardzo wpłynęło na zawodników Schalke. Generalnie Ci mogą być pewni zatrudnienia w kolejnym sezonie bowiem wyglądają dość solidnie, nawet jeżeli przegrywają kolejne mecze. Na pięć ostatnich starć wygrali tylko jedno, ale trzeba też pamiętać, że grali chociażby na Rogue, czy MAD Lions, czyli drużyny teoretycznie lepsze.

Schalke potrafi zaskoczyć, tak jak wtedy, gdy np. ograło fnatic. Niemiecki klub sportowy więc ma podstawy do tego, aby próbować rywalizacji z najlepszymi, ale zazwyczaj jest jednak na straconej pozycji. Dzisiaj stanie naprzeciwko rozpędzonemu Misfits, które będzie niezwykle trudno zatrzymać. Te ograło ostatnio chociażby G2, czy Excel, ale w międzyczasie przegrało na Astralis i Rogue, więc jak możemy zaobserwować, w pewnym momencie zaczęło być trochę niestabilne, przez co teraz musi walczyć o utrzymanie miejsca w TOP 3 w fazie grupowej, albo postarać się o doskoczenie do TOP 2, co da zdecydowanie lepsze rozstawienie w fazie pucharowej.

Co obstawiać?

Kwestia tego, co obstawiać w meczu Schalke 04 z Misfits Gaming wcale nie jest taka skomplikowana. Dla mnie MG to mocny faworyt i powinien to potwierdzić na samym serwerze. Dlatego właśnie w stronę podopiecznych Hatchiego bym poszedł i w LV BET jest zakład na to, że Misfits wygra po kursie 1.50, a to świetna podstawa do AKO. Przejdźmy teraz zatem do hitu tego dnia!

LVbet
1.50
Misfits Gaming wygra mecz

Baner grupy esportowej

G2 Esports – fnatic
(21:00 sobota, 17.07.2021)

Spotkania G2 Esports z fnatic mają tak długą historię, że stały się już wręcz legendarne w świecie League of Legends. To dwie organizacje, które przez długi czas były najlepsze w Europie, ale ostatnio nieco opadły na siłach, a rywalizację pomiędzy nimi można śmiało porównać do El Clasico. Według bukmacherów tym razem faworytem jest G2, które ostatnio zaczęło dobrze grać. Trzeba jednak na wstępie zaznaczyć, że ja osobiście nie czuje zakładu właśnie w stronę G2. To zespół, który w tym splicie zdążył już tyle razy zawieść, że teraz trudno zaufać im i rzekomo coraz lepszej formie. Po drugiej stronie jednak mamy fnatic, chwiejne, ale silne.

Chwiejne, ponieważ Bwipo to nie jest nominalny dżungler, chociaż nadąża za tempem swoich bezpośrednich rywali. Silne, ponieważ jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli razem z Rogue, a za plecami ma dopiero Misfits Gaming. Sytuacja potrafi zmieniać się diametralnie, o czym warto pamiętać. G2 wygrało trzy na pięć ostatnich spotkań, ale porażki na Misfits Gaming, czy Excel Esports to nieporozumienie. fnatic w tym czasie z kolei uległo tylko raz, w meczu z Schalke 04.

Co obstawiać?

W przypadku takich starć, jak to G2 Esports z fnatic na bok trzeba odrzucić jednak większość statystyk, czy formę w ostatnim czasie. To mecze, które zdecydowanie rządzą się swoimi prawami. Pomimo tego uważam, że jeżeli ktoś wygra, to nie zrobi tego dużą przewagą. W zakładach bukmacherskich LV BET znajdziemy ciekawy zakład na to, że FNC będzie miało więcej eliminacji z handicapem +6.5. To wysoka linia, a kurs daje ogromne wręcz value, bowiem aż 1.50. G2 może ten mecz wygrać, ale raczej nie zrobi tego różnicą aż siedmiu eliminacji, a każdy wynik poniżej, nawet wygrana fnatic, daje nam zakład rozliczony na plus.

LVbet
1.50
fnatic więcej eliminacji z handicapem +6.5

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

typy lol lec 17.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze