Wystarczy mrugnąć, a już kolejny sezon ESL Pro League zbliża się ku końcowi. W wielkim finale staną naprzeciw siebie dwie fenomenalne drużyny, Natus Vincere oraz Vitality. Gdy te dwie ekipy spotkały się prawie rok temu w finale IEM Beijing – Haidan, to wtedy byliśmy świadkami jednego z najlepszych spotkań w historii, gdzie każda z pięciu map dostarczała niesamowitych emocji, świetnych zagrań i kozackich popisów umiejętności, zarówno po jednej, jak i drugiej stronie barykady. Zarówno fani S1mpla, jak i Zywoo będą mogli podziwiać swoich idoli, a Ci często właśnie w pojedynkach bezpośrednich odpalają swój “god mode” i grają na poziomie nieosiągalnym dla żadnego innego zawodnika na świecie. Kto jednak dzisiaj okaże się być lepszy i ostatecznie poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa??

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Vitality – Natus Vincere
12.09.2021 r. Godz. 16:00

Totalbet kod promocyjny – tutaj przeczytacie wszystko, co wam oferuje ten bukmacher, przed rozpoczęciem analizy koniecznie się z tym zapoznajcie!

Na początek przyjrzyjmy się może drodze obydwu drużyn do dzisiejszego finału. Co prawda Vitality notuje właśnie serię pięciu wygranych spotkań z rzędu, podczas gdy NaVi “upuściło pałeczkę” w jednym spotkaniu, jednak jak to wyglądało z bliska? Drużyna Electronica wygrała swoją grupę, zgarniając 12 punktów na 15 możliwych, przegrywając jedynie z BIG, chociaż do tej pory zastanawiam się, jak do tej porażki doszło. Zostawili oni za plecami takie ekipy jak Faze, Mousesports czy Fnatic i pewnie awansowali do fazy play-off, gdzie najpierw zdominowali Ence, drużyna Hadesa nie potrafiła zrobić nic w tym spotkaniu, a następnie po zaciętym i bardzo wyrównanym spotkaniu okazali się być lepsi od Heroic. Co ciekawe, pomimo wczorajszej wygranej, nie wyglądali oni na o wiele lepszą drużynę, o czym doskonale świadczy wynik trzeciej mapy (16:14). Czy to wystarczy na francuską maszynę?

Vitality musiało natomiast przebyć nieco dłuższą drogę, bo w swojej grupie zajęli drugie miejsce, tuż za Heroic i z tego powodu musieli rozpocząc play-offy od pierwszej rundy i mają teraz rozegrany jeden mecz więcej od swoich dzisiejszych rywali. W fazie pucharowej odesłali z kwitkiem OG oraz Complexity, jednak chyba najbardziej widowiskowym było ich zwycięstwo na Gambit, gdzie nie pozwolili Rosjanom nawet na wygranie jednej mapy. Ostatecznie obydwie drużyny zdobyły w grupach 12 punktów, a następnie straciły tylko jedną mapę w fazie play-off, chociaż oczywiście Vitality na start musiało rozprawić się z dodatkową drużyną. Kto jest faworytem według mnie?

Baner grupy typerskiej facebook

Jeśli nie graliście wcześniej u tego buka – sprawdźcie opinie na ich temat!

Przede wszystkim, według mnie kursy na to spotkanie są wystawione nieprawidłowo. NaVi jest wyraźnym faworytem bukmacherów, podczas gdy ani nie pokazali się oni ze swojej wybitnej i dominującej formy, o czym świadczy wczorajsze spotkanie z Heroic, a natomiast Vitality pokazuje się świetnie i nie zdziwię się wcale, jeśli to oni zatriumfują w dzisiejszym finale. Jak to jednak bywa przy finałach wielkich imprez, zwłaszcza tych w formacie BO5, lubię szukać ciekawych i niecodziennych typów. Tutaj dla mnie najlepszym typem jest zdarzenie, które oferuje Totalbet zakłady bukmacherskie, czyli typ na to, że w meczu pojawi się przynajmniej jeden ACE, czyli pięć eliminacji jednego zawodnika w jednej rundzie. Dlaczego uważam ten typ za perfekcyjny na to spotkanie?

Przede wszystkim mamy tutaj idealny zestaw, czyli mecz w formule BO5 oraz dwa równorzędne zespoły, będące w topowej formie. To, połączone z dosyć różnorodnym map poolem daje nam bardzo duże możliwości na dużą liczbę map, rund, a za tym idzie oczywiście czysto matematyczna większa szansa na spełnienie się naszego zdarzenia. Poza tym, jeśli w meczu pojawiają się naraz Zywoo oraz S1mple, to musisz roważać sytuację, gdzie nagle jeden z nich zdobywa mnóstwo eliminacji i kasuje jednego rywala po drugim. Gdy ostatnio Ci dwaj zawodnicy mierzyli się w BO5 przeciwko siebie, to w meczu padło 5 Ace’ów, co oczywiście jest dużo więcej niż to, czego dziś potrzebujemy, dlatego też dla mnie to właśnie ten typ jest idealny na to spotkanie. Nie wiem, czy Zywoo, czy S1mple, jednak według mnie ktoś w tym meczu poszaleje i doprowadzi nasz kupon do zieloności! Oczywiście przypominam, że na naszej stronie co chwila pojawiają się typy na CS:GO, niedługo również Maciek będzie przygotowywał analizy na Valoranta, także koniecznie sprawdzajcie!

Totalbet
2.50
W meczu padnie ACE

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 01.07 od godziny 00:00 do 31.08 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.
total

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Totalbet kupon esportowy

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze