Czwartek z 2. Bundesligą był pięknym dniem, ponieważ udało nam się trafić singla z kursem 4.50 oraz AKO 2.31. Niestety do pełni szczęścia zabrakło nam dwóch rzutów rożnych Sportingu i tym sposobem zanotowalibyśmy 100%. Nie ma co narzekać i życzyłbym sobie takiej skuteczności każdego dnia! Była La Liga teraz oczywiście nasza kochana Wyszejszaja Liha, która nie zwalnia tempa. Dzisiaj na rozkładzie swa spotkania głównie z dołu tabeli białoruskiej elity i tym samym czekają nas nie lada emocje. Zapraszam do lektury!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sławija Mozyrz vs FK Smalawiczy (19.06. godz. 16:00)

Gospodarze nie potrafią ustabilizować swojej formy. Szczerze mówiąc, spodziewałem się większej porażki niż tylko 0:1 z Dynamem Mińsk, ale trzeba przyznać, że w porównaniu do początku kampanii prezentują się źle. Jest to podobny przypadek do Słucka, który również był rewelacją Wyszejszaja Liha, a teraz musi martwić się o pozostanie w tej lidze. To pokazuje, że pierwsze kolejki to zazwyczaj niespodzianki, ponieważ nie wszyscy są jeszcze w rytmie meczowym i potrzebują kilka meczów na ponowne zgranie. Smalawiczy po wysokim zwycięstwie nad Haradzieją przygasł nam w Grodnie. Przez długi czas utrzymywali wynik 0:0, co byłby dużym sukcesem na koniec, ale niestety ich rywale mieli inne plany i Nioman wygrał ostatecznie 2:0. Była to już siódma przegrana beniaminka w tej kampanii i wydaje mi się, że razem z Biełszyną Bobrujsk ponownie zameldują się na drugim szczeblu rozgrywek piłkarskich na Białorusi. Odstają poziomem od reszty i nie widać na ten moment kandydata, który mógłby do nich dołączyć. Nie można jednak odmówić przyjezdnym walki i to powinniśmy dzisiaj ujrzeć w Mozyrzu.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sławiji Mozyrz w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Dynamem Mińsk
 • Sławija Mozyrz znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Smalawiczy w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Niomanem Grodno
 • Smalawiczy znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 remisy i 3 porażki
 • 2 ostatnie spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Z pewnością obie ekipy będą szukać tutaj kompletu punktów. Szczególnie Smalawiczy ich potrzebuje, aby mieć jeszcze jakieś nadzieje na pozostanie w białoruskiej ekstraklasie. Sławija nie gra ostatnio najlepiej i zwycięstwo z Biełszyną Bobrujsk to żaden wyczyn. Pójdę tutaj w stronę kartoników. Uważam, że zobaczymy ich tutaj minimum 5. Goście grają agresywnie, to samo możemy powiedzieć o gospodarzach, gdy grają na własnym obiekcie. Sędzia jest bardzo ważny tutaj i będzie nim Sergey Chistov, który w pierwszej kolejce Wyszejszaja Liha zasłynął podyktowaniem pięciu rzutów karnych w Słucku. Uważam, że nikt tutaj nie będzie odstawiał nogi, a overowy arbiter pomoże nam w trafieniu typu.

Zdarzenie: Sławija Mozyrz vs FK Smalawiczy

Typ: powyżej 4.5 żółtych kartek

Kurs: 1.43

FK Słuck vs Nioman Grodno (19.06. godz. 18:00)

Pisałem o gospodarzach wyżej, że po niespodziewanym początku sezonu zdecydowanie obniżyli loty. Przecież jeszcze niedawno byli w stanie pokonać Dynamo Mińsk, Szachcior Soligorsk, a teraz nie potrafią sobie poradzić z jedną z najsłabszych ekip w Wyszejszaja Liha, a więc z Haradzieją. Potencjał jest w tej ekipie, ale wydaje mi się, że coś mentalnie jest nie tak. Nie można z tak wysokiego poziomu nagle spać, a przecież problemów wewnętrznych oraz kontuzji nie ma w obozie Słucka. Być może potrzebne jest im jedno starcie na przełamanie. Bardzo często widzimy takie zjawisko na Białorusi jak np. Eniergietyk-BDU. Wygrana z dzisiejszym rywalem na pewno dałaby otuchy gospodarzom. Po drugiej stronie rzeki znajduje się Nioman, który wyraźnie odżył. Potwierdzają to wygrane w czterech ostatnich spotkaniach z rzędu, ale głównie z rywalami z niższych miejsc białoruskiej ekstraklasy. Każda passa się kiedyś kończy i kto wie, czy nie będzie to właśnie w Słucku. Zespół z Grodna ma dzisiaj niepowtarzalną okazję awansować na podium Wyszejszaja Liha. Czy im się to powiedzie?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Słucka w lidze zakończyło się porażką 0:3 z Haradzieją
 • Słuck znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Niomana Grodno w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 ze Smalawiczy
 • Nioman Grodno znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 20 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to w zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki
 • 5 ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami na stadionie Słucka, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 3 remisami i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Pomimo tego, że Nioman jest tutaj faworytem, nie zaufam im. Okej poradzili sobie u siebie z Torpedo Żodzino, ale potem trzy zwycięstwa przyszły z ekipami z dołu tabeli. Słuck to przecież jeszcze niedawno były lider Wyszejszaja Liha, który po prostu mentalnie nie daje rady. Uważam, że może tutaj powić się niespodzianka i przełamanie po stronie gospodarzy, dlatego ponownie skieruję swój wzrok w stronę kartek. Przyjezdni w rywalizacji ze Smalawiczy się męczyli i dlatego też otrzymywali wiele upomnień. Słuck zapewne wyjdzie na podwójnej motywacji i należy spodziewać się agresywnego widowiska. Arbitrem będzie jeden z moich ulubionych sędziów na Białorusi, a więc Andrey Vasilevich, który mnie jeszcze nigdy nie zawiódł i mam nadzieję, że dzisiaj podtrzyma swoją wysoką średnią pokazywanych kartoników. Stawiam na minimum 5 żółtych kartek w tej rywalizacji.

Zdarzenie: FK Słuck vs Nioman Grodno

Typ: powyżej 4.5 żółtych kartek

Kurs: 1.66

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

Białoruś Fortuna na 19.06.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze