Czwartkowy AKO BOOST pięknie zaświecił nam się na zielono, mam nadzieję, że pójdziemy za ciosem i na dzisiaj przygotowałem kupon z kanadyjką. Omówiłem bliżej rywalizację odbywające się w Ufie i Moskwie. Nikita Soshnikov wraca do stolicy Baszkirii i wraz ze swoim Avangardem Omsk liczy na przełamanie. Czy sięgną po drugą wygraną w tym sezonie z tym rywalem? Dynamo poradzi sobie z Amurem Chabarowsk? Zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie i ciesz się bonusami na start!

Saławat Jułajew Ufa – Avangard Omsk: typy i kursy bukmacherskie (05.11.2021)

Gospodarze nie bez problemów poradzili sobie z Tygrysami z Chabarowska. Wpływ na słabszą postawę było pojawienie się przed meczem wielu chorych na koronawirusa i Saławat Jułajew musiało sięgnąć po młodzież z klubu farmerskiego Tolpar. Młodzież w stolicy Baszkirii jest zdolna i szkoleniowiec Tomi Lamsa nie bał się skorzystać z usług młodszych hokeistów. Pomimo tego, że jego podopieczni przegrywali już 0:2, to pokazali charakter i wykorzystywali najmniejsze nadarzające się okazje. Dzisiaj przyjeżdża przeciwnik, który jest o przynajmniej klasę lepszy od Amura i pragnie się przełamać. Nie mniej jednak gospodarze zrobią wszystko, aby zrewanżować się za przegraną w Bałaszycha. Czy brak kilku liderów wpłynie na rezultat dzisiejszej rywalizacji?

Po drugiej stronie barykady znajduje się beznadziejnie prezentujące się w ostatnim czasie Jastrzębie. Trudno ogląda się poczynania Avangardu Omsk i miałem tę przyjemność bądź nie dwa dni temu w meczu w Niżniekamsku zajrzeć do formy klubu prowadzonego przez Boba Hartleya. Panuje sporo chaosu przede wszystkim w formacjach ofensywnych i hokeiści nie do końca czują się najlepiej. Naturalnie stworzyli sobie kilka dobrych okazji, jak np. słupek Petera Cehlarika w pierwszej części, czy też niewykorzystana szansa Nikity Soshnikova sam na sam z bramkarzem, ale to by było na tyle. No właśnie kanadyjski trener bardzo chciał byłego napastnika CSKA Moskwa i Saławatu Jułajew Ufa w swoich szeregach, ale do tej pory popisał się tylko jedną asystą. Czy nadejdzie premierowe trafienie w swoim starym domu?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Saławat Jułajew Ufa zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Amurem Chabarowsk
 • Saławat Jułajew Ufa znajduje się na 3. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 38 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Avangardu Omsk zakończyło się porażką 1:2 z Nieftiechemikiem Niżniekamsk
 • Avangard Omsk znajduje się na 6. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 27 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Avangardu Omsk 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Saławat Jułajew Ufa, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Gdyby nie koronawirus u gospodarzy to stawiałbym właśnie na nich, ale w takim przypadku Avangard Omsk nie jest bez szans w stolicy Baszkirii. Gra defensywna wygląda nieźle, ale trzeba do tego dołożyć dobrze funkcjonujący atak i tutaj liczę na podwójną motywację Nikity Soshnikova. Jest to gracz, który nie był stawiany w roli lidera w Ufie i był cieniem Teemu Hartikainena, Philipa Larsena i spółki. Bob Hartley ceni jego warsztat i dostaje sporo czasu na lodzie, który stara się wykorzystywać. Ja zaproponuje jego punkt po ciekawym kursie. Bramka stoi po @4.50, dlatego warto zastanowić się nad tym singlem. Był bardzo aktywnym graczem w Niżniekamsku i motywacja będzie u niego spora, aby pokazać Saławat Jułajew kogo stracili. Mam nadzieję, że ten zawodnik wreszcie udowodni swoją wartość na lodzie.

Fortuna
2.35
Nikita Soshnikov powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

hokej

Dynamo Moskwa – Amur Chabarowsk: typy i kursy bukmacherskie (05.11.2021)

Przenosimy się do stolicy Rosji, gdzie czeka nas rywalizacja pomiędzy miejscowym Dynamo a Amurem Chabarowsk. Gospodarze mają spore problemy finansowe i kto wie, czy za chwilę nie dojdzie do rewolucji w tym projekcie. Nie są w stanie utrzymać i wypłacać pensje swoich najlepszych zawodników, a w kuluarach mówi się, że nawet bonusy dla Dmitrija Jaskina nie zostały uregulowane. To pokazuje, że jest kryzys i potrzebny jest sponsor, aby załatać tę dziurę. Nie zmienia to jednak faktu, że potrzeba zmian i one powinny pojawić się za niedługo. Warto jednak skupić się na teraźniejszości i sięganie po kolejne wygrane, które pozwolą zapomnieć na chwilę o tej trudnej sytuacji. Czy Dynamo sięgnie po drugą wygraną z rzędu?

Co by nie mówić, Amur zaskoczył Saławat Jułajew w Ufie. Pierwsza tercja była bezbarwna, ale wykorzystanie PP na początku drugiej części dała wiarę Tygrysom. Potem poprawka na 2:0 i możliwość zdobycia chociażby punkcika była całkiem realna. Niestety rywale to jednak o klasę lepszy zespół i odwrócili losy tamtego meczu, nie mniej jednak pozytywne wrażenie u Tygrysów pozostało i na tym mogą budować swoje kolejne spotkania w KHL. Doskonale wiemy, że przyjezdni najlepiej czują się na własnych śmieciach, ale potrafią sprawiać niespodzianki na trudnych terenach, patrz zwycięstwo nad CSKA w Moskwie. Dzisiaj czeka ich kolejna wizyta w stolicy Rosji. Czy pozostaną dobre wspomnienia po podróży w tym mieście?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynama Moskwa zakończyło się zwycięstwem 7:3 z Dynamo Mińsk
 • Dynamo Moskwa znajduje się na 3. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 32 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Amura Chabarowsk zakończyło się porażką 2:3 z Saławat Jułajew Ufa
 • Amur Chabarowsk znajduje się na 10. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 21 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Dynama Moskwa 6:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dynama Moskwa, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Szczerze powiem, że kusiły mnie tutaj dwa gole Amura, ale mając na uwadze fakt, że w pierwszym omawianym spotkaniu jest już duży kurs, to tutaj zdecydowałem się na nieco bezpieczniejszy wariat. Tygrysy pokazały w Ufie, że mają spory problem w grze w osłabieniu. Stracili trzy bramki, występując w PK. To pozwala myśleć, ze chociaż jeden punkt w kanadyjce zdobędzie lider Dynama, a więc Vadim Shipachyov. Na swoim koncie ma już 38 oczek i zdecydowanie prowadzi w tej statystyce w całym KHL. Jestem zdania, że przy 2-3 trafieniach jego klubu przynajmniej raz wpisze się do protokołu sędziowskiego i tym samym wspomoże swojej ekipie w osiągnięciu sukcesu z Amurem.

Fortuna
1.33
Vadim Shipachyov powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

KHL Fortuna na 05.11.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze