Jak przełamywać się na tych Mistrzostwach Świata Elity, to w takim stylu jak wczoraj i szczęście nam dopisało. Udało się trafić wysoki kupon triple oraz singla, co dało ponad 400 PLN czystego zysku! Mam nadzieję, że pójdziemy za ciosem i na dzisiejsze mecze przygotowaliśmy AKO Boost dostępny w Fortunie oraz singla na strzelca. Liczę na wiele emocji w Rydze na tamtejszych taflach. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii u tego bukmachera!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Wielka Brytania vs Dania (25.05. godz. 15:15)

Formalni gospodarze bardzo dobrze spisali się w rywalizacji ze Słowacją. Ich przeciwnicy zaprezentowali się jednak na pół gwizdka, oszczędzając siły na pojedynek z Rosją i co widzimy po wczorajszym wyniku opłaciło się. Nie mniej jednak należy docenić zawodników Wielkiej Brytanii, którzy postawili naszym południowym sąsiadom trudne warunki. Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim bramkarz Ben Bowns, który obronił aż 41 strzałów i ciekawy jestem jego postawy podczas dzisiejszej rywalizacji. Jego wsparcie będzie bardzo potrzebne, ponieważ rywale Brytyjczyków będą od samego napierać na jego bramkę. W tym miejscu należy jeszcze pochwalić Liama Kirka, a więc nadzieję tamtejszego hokeja na lodzie. Napastnik Sheffield Steelers, który był wydraftowany do NHL w 2018 roku jest prawdziwym liderem swojego zespołu i dwa trafienia na tym turnieju to tylko potwierdzają. Czy dzisiaj zdobędzie trzecie?

Po drugiej stronie barykady mamy Danię, która celuje w czołową czwórkę. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ wszystkie reprezentacje prócz Wielkiej Brytanii są na wyrównanym poziomie w grupie A i każda z nich chce zająć miejsce w fazie pucharowej. Formalni goście mają jednak dobrą pozycję startową i wygrana ze Szwecją dała nadzieję na osiągnięcie sukcesu na Łotwie. Szkoda tej minimalnej porażki ze Szwajcarią, ale z nią trzeba było się liczyć. Liderem jest napastnik Jokerit Helsinki Nicklas Jensen, który zdobył trzy trafienia w pojedynku z Trzema Koronami. Miał swoje sytuacje dwa dni temu, ale tym razem skuteczność nie dopisała. Czy w starciu z Brytyjczykami ponownie będzie o nim głośno?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 21:18.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Wielkiej Brytanii na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 1:2 z reprezentacją Słowacji
 • Wielka Brytania znajduje się na 8. miejscu w grupie A z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Danii na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 0:1 z reprezentacją Szwajcarii
 • Danie znajduje się na 5. miejscu w grupie A z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Danii 9:0
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Do AKO pobieram under 8.5 goli. Zaimponował mi bramkarz Wielkiej Brytanii Ben Bowns, który w rywalizacji ze Słowacją zaprezentował się świetnie. Mam nadzieję, że jego forma zostanie dzisiaj podtrzymana i ujrzymy mało trafień w meczu z Danią. Formalni goście mają jutro trudną przeprawę z Rosjanami i warto zachować siły. Korzystam z zakładów w Fortunie i do AKO Boost zabieram sobie wysoką linię bramek.

Fortuna
AKO BOOST
Poniżej 8.5 bramek

Wczoraj udało się ze strzelcem Yegorem Sharangovichem, tym razem celuje w najlepszego zawodnika Wielkiej Brytanii. Liam Kirk to jeden z największych talentów w historii tej dyscypliny w tej reprezentacji i pokazuje swoje umiejętności na turnieju w Łotwie. Zarówno z Rosją, jak i ze Słowacją popisał się bramką, w meczu z Danią również będzie miał swoje okazje. Liczę przede wszystkim na PP, bo to będzie wielka szansa dla naszego bohatera.

Betfan
4.90
Liam Kirk strzeli gola

Skorzystaj z kodu promocyjnego od Fortuny już dziś!

hokej

Finlandia vs Norwegia (25.05. godz. 19:15)

Nieco później, bo pod wieczór odbędzie się pojedynek pomiędzy Finlandią, a Norwegią. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że obrońcy tytułu mistrzowskiego sprzed dwóch lat zawiedli nieco w meczu z Kazachstanem. Wiele osób spodziewało się ich pewnego zwycięstwa, ale nie był to po prostu dzień Suomi. Formalni gospodarze dwoili się i troili, ale nic nie chciało wpadać do siatki. Dzisiaj przed nimi spotkanie prawdy, ponieważ ewentualna porażka z wtorkowymi przeciwnikami, może spowodować trochę nerwowości w szatni Finlandii. Naturalnie mają spore szanse, aby wyjść ze swojej grupy B, ale nie takie rzeczy oglądaliśmy w sporcie. Czy faworyci staną na wysokości zadania i sięgną po drugą wygraną na tym turnieju?

Norwegia wykonała po prostu swoje zadanie i pokonała Włochów. To był plan minimum, ponieważ Italia to dostarczyciel punktów i trzy oczka to jest mus w starciach z tą ekipą. To, co nie podoba mi się u formalnych gości to mało ruchu w ataku, przede wszystkim w PP. Nie dało się momentami oglądać ich występu sprzed dwóch dni, gdzie nie było obecnego ruchu i przeciwnicy potrafili na spokojnie wybronić grę w osłabieniu. Aby myśleć o przynajmniej jednym punkcie w spotkaniu z Finami, powinni ten element poprawić. Trzeba wykorzystywać najmniejsze okazje w pojedynku z takim przeciwnikiem, jakim jest Suomi. Czy Norwegowie wyciągnęli wnioski?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 21:18.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Finlandii na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 1:2 z reprezentacją Kazachstanu
 • Finlandia znajduje się na 4. miejscu w grupie B z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Norwegii na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 4:1 z reprezentacją Włoch
 • Norwegia znajduje się na 6. miejscu w grupie B z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Finlandii 7:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 5 wygranymi Finlandii

Co obstawiać?

Faworyci na tych Mistrzostwach Świata często zawodzą, ale tutaj jestem zdania, że obrońcy tytułu poradzą sobie z Norwegami. Z pewnością nie zlekceważą swojego przeciwnika i po przegranej z Kazachstanem będą chcieli wrócić na dobre tory. Formalni goście prezentują się mocno średnio na Łotwie i liczę na to, że Suomi pewnie pokonają swoich rywali. Do AKO Boost pobieram mały handicap.

Fortuna
AKO BOOST
Finlandia handicap -1.5

Szwajcaria vs Szwecja (25.05. godz. 19:15)

Ostatnim omawianym przeze mnie pojedynkiem będzie ten pomiędzy Szwajcarami a Szwedami. Formalni gospodarze mogą zostać czarnym koniem tego turnieju. Mają ciekawy skład, którego liderami są napastnicy z NHL. Takie nazwiska, jak Nico Hischier, Timo Meier nie trzeba nikomu przedstawiać i spisują się bardzo dobrze na Łotwie. Wygrane z Czechami i Danią dają pozytywnego kopa tej reprezentacji i ich celem jest jak najszybsze zapewnienie sobie miejsca w play-off. Jeżeli pokonają dzisiaj swoich przeciwników, to znacznie przybliżą się do tego osiągnięcia. Czy trzecia wygrana na tych Mistrzostwach Świata Elity stanie się faktem?

Trzy Korony zawodzą i to zdecydowanie. Mało kto spodziewał się porażek z Danią, a co dopiero z Białorusią. Niestety tutaj nie wszystko działa jak należy i problem zaczynaja się na obronie, a kończy w ataku. Sporo trzeba poprawić w grze Szwedów, a czasu jest przecież niewiele, bo to intensywny turniej. Skład, który jest obecny na Łotwie, można określić jako mocny i mamy tutaj wiele indywidualności, które nie są po prostu zespołem. Wygrana z takim rywalem, jak ten ze Szwajcarii może jednak pozytywnie wpłynąć na najbliższą przyszłość Trzech Koron. Czy formalni goście wreszcie się przełamią?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 21:18.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szwajcarii na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 1:0 z reprezentacją Danii
 • Szwajcaria znajduje się na 3. miejscu w grupie A z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szwecji na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 0:1 z reprezentacją Białorusi
 • Szwecja znajduje się na 7. miejscu w grupie A z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Szwecji 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 5 wygranymi Szwecji

Co obstawiać?

Krótko idę w stronę faworytów tego starcia. Szwedzi swoją grą mnie do tej pory nie przekonali i nie tworzą kolektywu. Zdecydowanie inaczej wygląda to u Szwajcarów i jestem zdania, że nie przegrają tego meczu w regulaminowym czasie. Tą propozycją zamykam swój AKO Boost.

Fortuna
AKO BOOST
Szwajcaria nie przegra w regulaminowym czasie

Specjalnie dla Was połączyliśmy trzy typy w jedno zdarzenie, które możecie zagrać z najwyższym kursem z polskich bukmacherów! Jak to zrobić? Jeśli jeszcze nie masz konta w Fortunie to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 2230PLNktóry daje Ci wiele dodatkowych korzyści.

Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do zakładki ‚zakłady bukmacherskie’. Następnie w pasku po lewej stronie odszukaj “Hokej-specjalne”. Właśnie tej zakładce znajduje się “Zagranie – zakład specjalny”. Odpowiadają Ci moje typy? Teraz masz szanse zagrać je po wyższym kursie!

hokej

MŚ 25.05. Fortuna zakład specjalny

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
 • Jednokrotny obrót bonusem
 • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

25.05. MŚ AKO Boost Fortuna

Hokej BETFAN na 25.05.

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

fot. Lukasz Laskowski

Zaloguj się aby dodawać komentarze