Wczoraj singiel 3.20 w hokeju trafiony, dzisiaj Szwecja z AKO 2.55 i każdy zadowolony!

Zawodnicy Farjestad

W piątek udało się trafić wysoki kurs na zwycięstwo Lwów z Frankfurtu, mam nadzieję, że dzisiejszy hokej na lodzie również będzie udany. Tym razem zameldujemy się w Szwecji, gdzie przed nami wiele rywalizacji i ja skupiłem się na dwóch odbywających się w Timrze oraz w Goteborgu. Stawiam na faworytów, którzy po ostatnich porażkach pragną wrócić na zwycięskie tory, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start 600 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Timra – Farjestad: typy i kursy bukmacherskie (01.10.2022)

Gospodarze to zespół, który w poprzedniej kampanii SHL zajął ostatnie miejsce po sezonie zasadniczym i w barażach z Djurgardens musiał walczyć o utrzymanie. To się gładko udało w czterech meczach i przed startem obecnych rozgrywek dołożono wszelkich starań, aby tego nie powtórzyć. Sprowadzono posiłki z KHL w osobach Antona Wedina, Jakoba Stenqvista, czy też Emila Petterssona. Szczególnie ten ostatni bardzo dobrze przyjął się w nowym otoczeniu i jest groźną bronią gospodarzy w PP. Nie zapominajmy o Antonie Landerze, którego doświadczenie ma pomóc w powrocie Timry do play-off. Transfer Jonathana Dahlena z NHL również się już spłaca i jak na warunki szwedzkiej ekstraklasy jest to naprawdę niezły roster. Z nazwiskami idą również wyniki i gospodarze tylko raz doznali smaku porażki. Czy dzisiaj uda im się powstrzymać aktualnego Mistrza SHL?

Farjestad to obrońca tytułu z poprzedniego sezonu, który początek nowych rozgrywek nie może uznać do udanych. Jest to projekt, który dzieli ligowe obowiązki z tymi międzynarodowymi i wydawało się, że po pierwszych starciach w hokejowej Lidze Mistrzów forma jest obecna w ekipie z Karlstad. Niestety szybko przyszła weryfikacja i trzy porażki z rzędu stały się faktem. Pomimo pogoni z Linkoping, większość punktów pozostała u przeciwnika, a dwa spotkania „back-to-back” ze Skelleftea to już popisy rywali. Czas się wreszcie obudzić i dzisiaj jest na to dobra okazja. Możemy spodziewać się zmiany w bramce i to na Mattcie Tomkinsie będzie spoczywała odpowiedzialność za strzały Timry. Czy Kanadyjczyk uchroni swój zespół przed porażką?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Timry w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:3 z HV 71
 • Timra znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie Farjestad w lidze zakończyło się porażką 4:6 ze Skelleftea
 • Farjestad znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Farjestad 6:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli we Timrze, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Ostatnie spotkania w wykonaniu przyjezdnych nie były najlepsze, ale jestem zdania, że dzisiaj nadejdzie przełamanie. Przede wszystkim w drugim starciu ze Skelleftea była widoczna poprawa w grze ofensywnej, niestety defensywa cały czas dopuszcza przeciwnika do wielu groźnych strzałów. Dwaj bramkarze Mistrza SHL również nie pomagają i mam nadzieję, że w tę sobotę pojawi się sportowa złość w obozie gości. Stawiam na końcowy triumf Farjestad. Przyjezdni z Timrą notują serię siedmiu wygranych z rzędu, ale tym razem forma jest po stronie gospodarzy. Niemniej jednak jest sporo jakości u ostatniego zwycięzcy szwedzkiej ekstraklasy i to dobry moment na powrót na zieloną ścieżkę. Kod promocyjny w Fortunie na Ciebie czeka!

Farjestad końcowe zwycięstwo

Zagranie hokej

Frolunda – Leksand: typy i kursy bukmacherskie (01.10.2022)

Nieco później rozpocznie się rywalizacja Frolundy z Leksand. Gospodarze od początku nowego sezonu przeplatają zwycięstwa, porażkami i co ciekawe przegrane nie są w regulaminowym czasie. Czy to dogrywka, czy rzuty karne powodują, że to przeciwnik sięga ostatecznie po komplet punktów. Przed rozpoczęciem obecnej kampanii do klubu z Goteburga przywędrował solidny bramkarz Lars Johansson, który nie zagrał jeszcze na 0 z tyłu i to może martwić trenerów Frolundy. Naturalnie nie wszystko zależy od GK i defensywa również musi się zgrać, aby dać zwiększać swoje szanse na wygraną i jest tutaj sporo do poprawy. Ofensywa za to bryluje i pod kątem strzelonych goli jest druga w stawce, zaraz za liderem Skelleftea. Czy gospodarze skorzystają z atutu własnej tafli?

Leksand na ten moment znajduje się na dole tabeli szwedzkiej ekstraklasy, ale ich występy nie są wcale złe. Praktycznie wszystkie z nich były na styku i mogły powędrować w stronę dzisiejszych gości. Często decydują detale, ale fani mogą być zadowoleni z popisów swoich ulubieńców. Pomimo tego, że w ostatnim starciu z Orebro Leksand przegrywał już 0:4, to był w stanie nawiązać kontakt na 3:4 i zabrakło sił, aby przede wszystkim czasu, aby doprowadzić do dogrywki. Był jednak widoczny charakter, który pozwala budować optymizm na najbliższą przyszłość. Jak spiszą się goście w Goteborgu?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Frolundy w lidze zakończyło się porażką 4:5 z Oskarshamn
 • Frolunda znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Leksand w lidze zakończyło się porażką 3:4 z Orebro
 • Leksand znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Frolundy 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Goteborgu, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tutaj również zdecydowałem się na zwycięstwo faworyta. W mojej opinii Frolunda znajduje się w lepszej dyspozycji od swojego przeciwnika. Gospodarze jeżeli przegrywają, to po dogrywkach i rzutach karnych, dlatego ważne będzie dla nich wygrana w regulaminowym czasie, aby nie dopuścić do dodatkowego czasu. Leksand to ekipa, która przed rozpoczęciem tej kampanii przeszła małą rewolucję i potrzebuje trochę czasu, aby się zgrać. Stawiam na bardziej doświadczony zespół. Skorzystaj z bonusów w Fortunie!

Frolunda końcowe zwycięstwo

600 PLN w Fortunie ZBR

01.10. Hokej Fortuna

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze