Wasyl Łomaczenko bardzo szybko wspiął się na wysokie lokaty rankingu bez podziału na kategorie wagowe. Ukrainiec kontynuuje swoją wspaniałą karierę w zawodowym boksie, pozostawiając każdego pod wrażeniem swojego stylu walki. Praktycznie już wyczyścił całą swoją kategorię wagową i brakuje dla niego wyzwań. Jest to tym bardziej zadziwiające jak spojrzymy, że dwukrotny mistrz z Igrzysk stoczył dopiero 9 walk w zawodowym pięściarstwie.

Kolejna walka Wasyla Łomaczenki już z soboty na niedzielę w Los Angeles. Jego przeciwnikiem będzie Miguel Marriaga. Kolumbijczyk to z pewnością nie jest rywal zadowalający kibiców oraz samego pięściarza. Ukrainiec jest ewenementem, ponieważ już w swojej drugiej zawodowej walce dostał szansę walki o pas mistrza świata. Gdyby nie głosy sprzeciwu, to pewnie stałoby się to już przy okazji jego debiutu. Nie ma się co dziwić, ponieważ pokazał swoje wysokie umiejętności już w karierze amatorskiej, co potwierdza jego dorobek – dwukrotny mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata. W swoich zawodowych występach zdążył już zdobyć pasy w dwóch różnych kategoriach wagowych. Nie osiągnął jeszcze dwucyfrowej liczby walk, jednak jest brany pod uwagę przy rankingach bez podziału na kategorie wagowe. Dla mnie Ukrainiec plasuje się na pierwszej pozycji. Wystarczy pooglądać jego pojedynki. Wspaniała praca stóp, zejścia, technika, spokój, inteligencja i mógłbym wymieniać. Mam nadzieję, że w ciągu kilku lat będzie na tyle dużym nazwiskiem, żeby jego rozpoznawalność i zarobki szły w parze z umiejętnościami. Jest perfekcyjnym pięściarzem do pokazywania młodym adeptom sztuk walki na całym świecie. Jego styl wyznaje zasadę – uderz i nie daj się uderzyć. Samo poruszanie się po ringu jest maestrią.

Bukmacherzy wystawili kurs 1,02 na Wasyla Łomaczenko. To pokazuje jak dużym faworytem jest Ukrainiec. Dominacja jednego z najlepszych pięściarzy na świecie jest dość pewna i walka może nie potrwać pełnego dystansu, na co jest kurs na poziomie 1,30. Możesz spróbować szczęścia wykorzystując bonus od LVBet, który przygotował dla nowych użytkowników 20PLN na start bez depozytu.

Problem Wasyla Łomaczenko to znajdowanie właściwych przeciwników. W zeszłym roku postanowił nawet pójść wagę wyżej, jednak nadal brakuje godnych pretendentów. Sam Ukrainiec pragnie wielkich walk, jednak promotorzy mają na razie inny pomysł. Sam mam nadzieję, że doczekamy wielu tzw. super-fightów z udziałem Wasyla Łomaczenki. Jest to możliwe, bo sam zainteresowany nikogo się nie boi i jest w stanie walczyć z każdym.

Dzisiejszy przeciwnik Wasyla Łomaczenki jest skazywany na porażkę. Po pierwsze, Miguel Marriaga staje naprzeciwko Ukraińca, który sprawia, że dobrzy pięściarze wypadają przy nim blado. Po drugie, Kolumbijczyk przystępuje do pojedynku po porażce. Przegrał już w swojej karierze dwie walki, za każdym razem przystępując do starcia o pas. Oboje mieli wspólnego przeciwnika – Nicholasa Waltersa. Marriaga przegrał ten bój, natomiast Łomaczenko zwyciężył w pewnym stylu. Wydaje się, że ta walka to będzie tylko i wyłącznie przedstawieniem Wasyla Łomaczenko.

Wasyl Łomaczenko wydaje się w tym momencie nie do pokonania, a przynajmniej w porównaniu do konkurencji w jego kategorii wagowej. Rozwiązaniem w celu znalezienia prawdziwego wyzwania może być pójście dywizję wyżej.

Bonus powitalny LvBetLVBet posiada największy bonus powitalny na rynku, który może wynieść do 1000PLN. Dodatkowo oferują darmowy zakład na start w wysokości 20PLN. LVBet może pochwalić się solidną ilością zdarzeń na zdarzenia bokserskie.