Nadszedł czas spotkań rewanżowych w League of Legends European Championship. Do play-offów jeszcze sporo czasu, ale niektóre drużyny już muszą szlifować formę, a inne obawiają się o to, czy w ogóle w nich zagrają. W takiej pozycji jest m.in. G2 Esports, czyli mistrz Europy, który ma fatalną passę czterech porażek z rzędu i bilans 4-5. Czy teraz uda się im odkuć? Typujemy piątkowe spotkania LEC, a na kuponie mamy AKO 2.22!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – Astralis: typy i kursy bukmacherskie (22.07.2022)

Pierwsze mecze League of Legends European Championship 2022 sprawiły, że wielu kibiców było przekonanych o tym, iż Samuraje bez żadnego problemu obronią mistrzowski tytuł i na mistrzostwa świata pojadą jako najlepsza drużyna Starego Kontynentu. Teraz jednak już mało kto w to wierzy, a przynajmniej dopóki nie wygrzebią się z kryzysu, który ewidentnie ich dopadł. Obecnie mają bilans 4-5 i są na siódmym miejscu w tabeli. Wpadli w kryzys, z którego może im być bardzo trudno wyjść, ale wystarczy, że dostaną się do play-offów i o mistrzostwo będą grać z czystą kartą.

Astralis teoretycznie ma taki sam bilans jak G2 Esports, czyli 4-5, ale dobrze wiemy, że jest to wypadkowa fatalnej gry G2 w ostatnich dwóch tygodniach, a nie dobrej postawy Astralis. Samuraje słusznie są tutaj uznawani za ogromnych faworytów, ponieważ najzwyczajniej w świecie są lepszą ekipą, mają mocniejszych zawodników, a do tego wiele statystyk za nimi przemawia. Astralis może szukać swojej szansy tylko w tym, że G2 ma obecnie kryzys. W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań G2 to cztery porażki i jedno zwycięstwo
  • Astralis ma taki sam bilans jak G2
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko trzy razy – za każdym razem G2 Esports było lepsze *
  • G2 na wiosnę wygrało ligę bez przegranej mapy w dolnej drabince play-offów

Co obstawiać?

Jak popatrzymy na statystyki obu drużyn, szczególnie te dotyczące bezpośrednich starć i formy w spring splicie, widzimy, że G2 wypada o wiele lepiej. W końcu jest to silna drużyna, która tylko trochę się pogubiła i ma obecnie kryzys. Jeżeli chce marzyć o play-offach i obronie tytułu, to nie powinna mieć dzisiaj problemów z ograniem Astralis. Kurs w Noblebet wynosi 1.33 i jest dobrym dodatkiem do AKO.

baner grupa zagranie 43k

Rogue – Fnatic: typy i kursy bukmacherskie (22.07.2022)

Hitem piątkowych meczów League of Legends European Championship będzie spotkanie Rogue z Fnatic. Lider podejmie trzecią drużynę tabeli i obie strony grają o dużą stawkę. Jeżeli Łotry wygrają, to odskoczą konkurencji i będą mogły już coraz spokojniej myśleć o play-offach League of Legends European Championship. Jeżeli FNC ulegnie, to z kolei spadnie na czwartą lokatę i sytuacja tej ekipy nieco się skomplikuje.

Ostatnim razem, gdy te ekipy zmierzyły się ze sobą, to byliśmy świadkami świetnego spotkania. Teraz także na to liczymy, a w dodatku spodziewamy się tutaj wygranej Rogue. Te wygrało 78 procent starć w tym splicie, co daje wynik o 22 procent lepszy niż ma fnatic. Do tego jeszcze RGE posiada lepszych i bardziej doświadczonych zawodników, a także widać, że skrupulatnie gra według obranej taktyki.

Statystyki:

  • Rogue wygrało w każdym z pięciu ostatnich meczów
  • Fnatic wygrało tylko trzy z pięciu ostatnich spotkań
  • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą cztery razy i trzy razy Rogue było lepsze *
  • Fnatic wygrało w tym splicie z Rogue (teraz spotkanie rewanżowe)

Co obstawiać?

Uważam, że różnica w umiejętnościach zawodników obu drużyn jest zbyt duża, żeby Fnatic było stać tutaj na zwycięstwo. Rogue ma lepszych graczy, którzy w dodatku są w gazie i regularnie ogrywają kolejne ekipy. Tego o FNC nie możemy powiedzieć, a do tego statystyki jasno wskazują na Łotrów. Kurs w Noblebet to 1.67, co daje nam spore value i dodajemy to na kupon, dzięki czemu mamy AKO 2.22!

zakłady w noblebet na LEC

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej.

fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze