Wczoraj udało się wreszcie przełamać w KHL, mam nadzieję, że to dobry prognostyk przed kolejnymi dniami. Dzisiaj zameldujemy się na taflach w Czelabińsku i w Niżniekamsku w poszukiwaniu szczęścia. Liczymy na jednego z liderów Traktora oraz skuteczność Wilków ze Smokami. Przygotowałem skromny dubel w Fortunie na podwojenie, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Traktor Czelabińsk – Vityaz Podolsk: typy i kursy bukmacherskie (01.11.2021)

Zanim o samych meczach to zapraszam do sprawdzenia kodu promocyjnego w Fortunie! Można rzec, że gospodarze zmietli z tafli jednego z głównych kandydatów do Pucharu Gagarina. Zwycięstwo smakuje podwójnie jeżeli spojrzymy na rezultat tego pojedynku. 5:0 i obronionych aż 41 strzałów przez krytykowanego przeze mnie Emila Garipova naprawdę robi wrażenie. Dodatkowo należy zobaczyć jeszcze na listę kontuzjowanych, która w Czelabińsku jest spora. Brakowało przecież Tomasa Hyki, Lawrence Piluta, a i tak udało się sięgnąć po wielki triumf. To z pewnością zbuduje tę drużynę na kolejne zmagania i należy oczekiwać od gospodarzy kolejnych wygranych. Oczekiwania w tym mieście są spore, a i przygotowania pod walkę o mistrzostwo trwają już kilka lat, ale wydaje się, że skład Traktora jest w tej kampanii naprawdę mocny. Drugie miejsce na wschodzie to potwierdza, a strata do lidera konferencji nie jest przecież tak długa. Czy uda się przybliżyć dzisiaj do Lisów?

Vityaz co roku przechodzi ogromne rewolucje i jest to projekt, który szuka stabilizacji. Nie jest to wcale bogaty klub jak na warunki KHL, ale potrafią znajdować perełki, które ciągną tę ekipę za uszy. Jednym z nich jest Niko Ojamaki, który wybitnie wybija się spośród swojego zespołu i kto wie, może za chwilę znajdzie angaż w lepszej drużynie, która pozwoli mu walczyć o wyższe cele. W klasyfikacji strzelców z 17 bramkami jest na ten moment liderem, a daleko za nim dwaj gracze z Dynama Moskwa. Do tego naturalnie dokłada oczka z asyst, ale nie zawsze przekłada się to na wygrane. Klub z Podolska liczy na to, że w końcu znajdzie się w strefie play-off i spełni marzenia garstki kibiców, która regularnie pojawia się na spotkaniach swoich ulubieńców. Aby tak się stało, należy regularnie punktować, a z tym jest problem w Vityazie. Czy przyjezdni będą w stanie postawić się dzisiaj Traktorowi?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się zwycięstwem 5:0 z Bars Kazań
 • Traktor Czelabińsk znajduje się na 2. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 38 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Vityazu Podolsk zakończyło się porażką 1:2 z Metallurgiem Magnitogorsk
 • Vityaz Podolsk znajduje się na 12. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Traktora Czelabińsk 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Traktora Czelabińsk, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że po takim występie w spotkaniu Traktora z Bars Kazań może pójść w następnym meczu w dwie strony. Albo gospodarze się rozluźnią i zlekceważą najbliższego przeciwnika, albo motywacja będzie ogromna i koncentracja pozwoli na kolejny sukces.

Wydaje się, że zwycięstwo gospodarzy jest tutaj logicznym posunięciem, ale ja po podobnym kursie znalazłem ciekawe rozwiązanie w punktacji kanadyjskiej. Stawiam na to, że Teemu Pulkkinen zdobędzie asystę bądź bramkę w rywalizacji z Vityazem. Nie ulega wątpliwości, że goście to jedna z najgorszych defensyw w całym KHL i tracą mnóstwo bramek. Traktor jest skuteczny, działa atak, jak i PP i oczekuje od tego, że Fin się w końcu przełamie. Ostatni raz Teemu zapunktował w rywalizacji z Saławat Jułajew Ufa, a od tego czasu nie radował się ze swojego osobistego osiągnięcia. Brak Tomasa Hyki i kilku kolegów z ofensywy powoduje, że trzeba wziąć ciężar na swoje barki i mam nadzieję, że napastnik nas nie zawiedzie. Przy kilku oczekiwanych trafieniach klubu z Czelabińska jest spora szansa na oczko Pulkkinena.

Fortuna
1.60
Teemu Pulkkinen powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej (wraz z dogrywką i decydującym rzutem karnym)

hokej

Nieftiechimik Niżniekamsk – Kunlun Red Star: typy i kursy bukmacherskie (01.11.2021)

Przenosimy się do Tatarstanu, gdzie czeka nas mecz pomiędzy dwoma drużynami z konferencji wschodniej. Wilki sprawiły sporą niespodziankę pokonując po dogrywce w Jarosławiu miejscowy Lokomotiv. Bardzo dobra gra w defensywie i przede wszystkim bramkarza Alexandera Sudnitsina pozwoliła myśleć o osiągnięciu sukcesu z przeciwnikiem z topu. Był tutaj problem z GK, ale najwyraźniej się już sam rozwiązał, zatrudniając ponownie doświadczonego gracza na tę ważną pozycję. O co walczy Nieftiechimik? Wydaje się, że tak jak zdecydowana większość drużyn w KHL o miejsce w play-off i wcale nie są na straconej pozycji. Konferencje szczególnie wschodnia się wyrównały i jak spojrzymy na tabelę to gospodarze mają jedynie pięć oczek straty do Avangardu Omsk. Czy ta strata po poniedziałku zostanie jeszcze zmniejszona?

Kunlun otrzymało solidną lekcję hokeja od Avtomobilista Jekaterynburg. Porażka aż 0:8 pokazuje miejsce w szeregu klubu z Chin. Ciekawy jestem, jakie są plany długofalowe tego projektu i czy pozostaną w KHL, będąc trochę pośmiewiskiem ligi. Oczywiście czasami udaje się przyjezdnym sprawiać niespodzianki, ale te przydarzają się może raz na miesiąc. Nie ma tutaj większych perspektyw na lepsze jutro i hokeiści zatrudniani są głównie z Kanady, aby zachęcić ich do gry w reprezentacji, ale tej z Azji. Wyjście z ostatniego miejsca na wschodzie będzie trudnym zadaniem, a play-offy to już w ogóle strefa marzeń. Dzisiaj Kunlun mierzy się z przeciwnikiem, który jest jedynie o półkę od nich wyżej, czy stać ich na przełamanie negatywnej serii?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Nieftiechemiku Niżniekamsk zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Lokomotivem Jarosław
 • Nieftiechimik Niżniekamsk znajduje się na 9. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 21 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Kunlun Red Star zakończyło się porażką 0:8 z Avtomobilistem Jekaterynburg
 • Kunlun Red Star znajduje się na 12. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Nieftiechemika Niżniekamsk 4:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Nieftiecheminka Niżniekamsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jak gra Kunlun to dalej już wiecie. Warto iść w bramki i taka też będzie moja propozycja. Oba kluby mierzyły się już w tym sezonie dwukrotnie i za każdym razem oglądaliśmy sześć trafień. Ja pobieram jednak linię o jeden niższą i mam nadzieję, że skuteczność zostanie podtrzymana. Wilki po sukcesie w Jarosławiu pragną pójść za ciosem, a sportowa złość u Smoków również będzie widoczna. Liczę na ofensywne widowisko, które okraszone będzie minimum pięcioma golami.

Fortuna
1.42
Powyżej 4.5 bramek (czas regulaminowy)

KHL Fortuna na 01.11.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze