Czym jest forBET bonus freebet? To nic innego, jak specjalna oferta promocyjna pozwalająca na zagranie darmowego zakładu. Musicie wiedzieć, że każda promocja składa się z kilku bonusów. Po zarejestrowaniu się za pośrednictwem naszej strony i użyciu naszego kodu promocyjnego możecie otrzymać dodatkowy bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, freebet oraz okazję zgarnięcia dodatkowych nagród w naszym typerskim konkursie – TYPOMANIA. Wyjaśniamy jak w forBET odebrać bonus w postaci freebeta. 

Freebet w Typomanii – odbierz 20 PLN

Dla nowych czytelników naszego serwisu wyjaśnimy, czym jest freebet. To darmowy zakład, który możecie wykorzystać do obstawienia bez używania swojej kasy. Rejestrujecie się u bukmachera forBET, wykorzystujecie nasz specjalny kod – 2350PLN – i zdobywacie możliwość zagrania na koszt operatora. Brzmi nieźle, prawda?

Pozwólcie, że przybliżymy Wam zasady odebrania dodatkowych 20 zł. Wyszczególnimy i krótko opiszemy każdą czynność, którą powinniście wykonać w celu uzyskania środków pieniężnych. Zaczynamy!

 1. ZAŁOŻENIE KONTA BUKMACHERSKIEGO W FORBET Z KODEM PROMOCYJNYM 2350PLN – pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji za pośrednictwem naszego portalu i użyciem kodu promocyjnego 2350PLN (sprawdź zasady wszystkich bonusów na start w forBET) . To pierwszy krok do uzyskania w forBET bonusu w postaci freebeta.
 2. ZAŁOŻENIE KONTA NA STRONIE TYPOMANIA – drugą czynnością, jaką trzeba dokonać jest utworzenie profilu na witrynie Typomania.net. Jest to konto, dzięki któremu możliwe będzie otrzymanie freebetu o wartości 20 zł oraz zagrania o ekstra nagrody rzeczowe! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Typomanii.
 3. POŁĄCZENIE KONTA BUKMACHERSKIEGO POD KONTO W TYPOMANII – aby móc ubiegać się o freebet do forBETa musisz teraz połączyć swoje konto u bukmachera z tym w Typomanii. Do otrzymania darmowego bonusu niezbędna jest pozytywna weryfikacja, która jest możliwa wyłącznie przy założeniu konta w forBET z naszym kodem promocyjnym.
 4. NAPISANIE DO NAS W CELU WERYFIKACJI KONTA I UZYSKANIA FREEBETU – jeśli dokonaliście już powyższych czynności, czas na napisanie do nas wiadomości e-mail, w której podacie nam informacje o loginach w forBET i Typomanii. Napisz na adres pomoc@typomania.net wpisując w tytule “Freebet za pozytywną weryfikację”.
 5. OTRZYMANIE W FORBET BONUSU FREEBET – Po dokonaniu powyższych kroków Twoje konto u bukmachera zostanie zasilone darmowym bonusem. Już możesz śmiało korzystać ze swojego freebetu u bukmachera forBET.

UWAGA!

Aby mieć pewność, że otrzymacie forBET bonus freebet konieczne jest utworzenie swojego konta bukmacherskiego z naszym unikalnym kodem promocyjnym. W przeciwnym razie prośba o nadanie freebetu zostanie rozpatrzona negatywnie. Dlaczego? Ponieważ pozytywna weryfikacja konta uzależniona jest od podania naszego kodu – 2350PLN. 

Uwaga, forBET bonus freebet – odwiedzaj naszą grupę i zgarniaj darmową gotówkę

Zgadza się, mamy dla Was coś specjalnego. Oprócz dodatkowego freebetu w Typomanii, macie okazję wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach publikowanych na naszej Grupie Zagranie. Przewidzianymi nagrodami są  między innymi Wasze ulubione freebety. Także te do wykorzystania u legalnego bukmachera forBET. W konkursach rozdajemy nawet kilkaset złotych! Nie zwlekaj, odwiedź naszą Grupę i wygrywaj już dziś.

Baner - skubiemy bukmachera

Jak odebrać forBET bonus freebet z kodem promocyjnym?

Legalny bukmacher forBET jest jednym z najnowszych i najprężniej działających operatorów na polskim rynku. Promocja na start oferowana przez bukmachera jest dostosowana do nawet najbardziej wymagających graczy. Jesteśmy przekonani, że promocjami zadowoleni będą zarówno nowi, jak i stali klienci tego operatora.

Jeśli jesteście zdecydowani na założenie nowego konta internetowego w forBET, koniecznie wykorzystajcie nasz KOD PROMOCYJNY 2350PLN. Związane z nim bonusy mogą być przydatne podczas typowania Waszych ulubionych lig.

 • Pierwsza promocja przygotowana dla nowych graczy obejmuje zdobycie bonusu od depozytu. Z naszym kodem uzyskasz nawet 2100 zł, jest to promocja naliczana od trzech pierwszych depozytów.
 • Drugą promocją jest zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Dzięki temu bonusowi możesz postawić bezpieczny zakład SOLO lub AKO i w przypadku nietrafienia wyniku otrzymać zwrot postawionej stawki.
 • Trzecia promocja dotyczy wyżej opisanego freebetu w Typomanii. Czyli dodatkowe 20 zł w przypadku połączenia swojego konta w forBET i nowo założonego profilu w Typomanii.

 

3 kroki, jak odebrać bonus w forBET

Na dobre rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi, mamy dla Was ofertę powitalną od operatora forBET. Na sam początek otrzymacie 100% od depozytu, a także inne bonusy na start. Zainteresowani odbiorem dodatkowych środków? W takim razie postępujcie na podstawie poniższej instrukcji.

 • KROK 1 – kliknijcie nasz kod promocyjny, który aktywuje otrzymanie bonusu.

  Informacje o kodzie promocyjnym 2350PLN
 • KROK 2 – klikając powyższy przycisk, zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę rejestracyjną forBET, gdzie konieczne będzie podanie kilku podstawowych danych o sobie oraz użycie naszego kodu promocyjnego.
 • KROK 3 – dokonanie pierwszego depozytu, na kwotę nie mniejszą od 100 zł. W przeciwnym razie niemożliwe będzie otrzymanie dodatkowych 50 zł do bonusu powitalnego.

Warunki otrzymania bonusu w forBET:

 • Wyłącznie użycie kodu 2350PLN upoważnia do zdobycia podwyższonego bonusu na start.
 • Graczu, aby otrzymać dodatkowe 50 zł do bonusu powitalnego konieczne jest przelanie depozytu na kwotę co najmniej 100 zł.
 • Wpisanie samego kodu promocyjnego nie upoważnia do odebrania dodatkowych 50 zł podczas rejestracji.
 • Maksymalna kwota bonusu od depozytu wynosi 2000 zł, jednak użycie kodu promocyjnego powiększa bonus do 2050 zł.
 • Wszystkie bonusu przewidziane w ofercie promocyjnej zostaną przyznane w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków uzyskania bonusu na start.
 • Konieczny jest czterokrotny obrót bonusem, po kursie minimalnym na zdarzenie 1,2 oraz kursem minimalnym kuponu 2,0.