W dwa dni trafiliśmy 7/7 typów z KHL ✅ AKO Boost 3.60 na dobry początek weekendu!

Zawodnicy Dynama Mińsk

Kto regularnie śledzi wpisy na temat KHL, ten wie, że w ostatnim czasie jest świetnie. Wczorajsza kanadyjka nie była nam straszna, a i Saławat Jułajew Ufa nie zawiodła. Dzisiaj mamy małą niespodziankę dla naszych czytelników i przygotowaliśmy wraz z Fortuną znany i lubiany AKO Boost u tego bukmachera. Omówimy sobie bliżej wydarzenia odbywające się w Mińsku oraz w Bałaszycha. Ciekawy? To zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start 600 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dynamo Mińsk – CSKA Moskwa: typy i kursy bukmacherskie (19.11.2021)

Sprawdź najpierw kod promocyjny do Fortuny! Nie jest to najlepszy okres w wykonaniu Dynama. Po pierwsze koronawirus nieco zahamował Żubry i pomimo tego, że udało się sięgnąć po wygraną ze Spartakiem, to poprzedziły je dwie porażki. Wydawało się, że przerwa reprezentacyjna będzie dla nich zbawienna, ale kolejne dwie przegrane pokazały, że tak nie jest. Boli przede wszystkim tylko jedno oczko zdobyte z Severstalem Czerepowiec, bo jest to ekipa na poziomie Białorusinów i była okazja, aby nieco się odbić. Dzisiaj przed gospodarzami bardzo wymagające zadanie, ale Dynamo znane jest z tego, że z najlepszymi potrafi rywalizować. Rytm meczowy oraz zgranie po wymuszonej przerwie spowodowanej koronawirusem powinno za chwilę procentować, a i kibice i własna hala to spory atut. Czy klub z Mińska będzie w stanie powstrzymać Wojskowych?

Wydaje się, że CSKA łapie powoli nić porozumienia z nowym szkoleniowcem i wyniki osiągane przez nich są coraz lepsze. Sam byłem zwolennikiem zwolnienia Sergeia Fedorova, ale wyniki go bronią. Może derby z Dynamo nie były najlepsze w wykonaniu przyjezdnych, ale walczyli do końca. Szczególnie spodobało mi się ryzykowne granie w dogrywce, gdzie przez dłuższy czas Wojskowi występowali z empty net i 4 vs 3 zamykali swoich przeciwników w ich tercji obronnej. Taka postawa może podobać się kibicom i obserwatorom KHL. Dzisiaj jadą na wymagający teren, ale będąc w takiej formie, jakiej są obecnie, to można liczyć na komplet punktów zdobytych w Mińsku. Czy Wojskowi szybko zapomną o przegranej w derbach stolicy?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 04:53, 27 listopada 2022 04:53.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się porażką 3:4 z Severstalem Czerepowiec
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 7. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 33 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie CSKA Moskwa zakończyło się porażką 2:3 z Dynamo Moskwa
 • CSKA Moskwa znajduje się na 4. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 38 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 9 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem CSKA Moskwa 4:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dynama Mińsk, zakończyły się 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jak możemy zauważyć po ostatnich wynikach Dynamo jest bardzo overowym zespołem. Jest to przede wszystkim spowodowane agresywnym podejściem do danego spotkania i gry na pograniczu faulu. Craig Woodcroft zapewne ustawi swoją drużynę dzisiaj bardziej defensywnie, ale to nie jest DNA Żubrów i gdy spotkanie nie będzie szło po ich myśli, to w szatni Kanadyjczyk zmieni nastawienie swojej ekipy. CSKA w defensywie również nie prezentuje się najlepiej i w mojej opinii możemy liczyć na gole. Stawiam na to, że każda z drużyn strzeli po minimum dwie bramki. Nawet h2h bezpośrednich rywalizacji pokazuje, że stać na to obie ekipy. Liczę na wiele PP i wykorzystywanie je przez poszczególne zespoły.

Każda drużyna zdobędzie 2+ bramek
Kurs: AKO BOOST
Zagraj w Fortunie!

hokej grupa

Avangard Omsk – Metallurg Magnitogorsk: typy i kursy bukmacherskie (19.11.2021)

O tej samej porze rozpocznie się hit wschodu pomiędzy Jastrzębiami a Lisami. Bob Hartley wykonał plan minimum podczas tych trzech ostatnich meczów i sięgnął po trzy wygrane z rzędu. Rywale byli z dolnej półki KHL, dlatego sześć oczek było po prostu musem. Poprawiło to ich miejsce w swojej konferencji i celem jest oczywiście podium na koniec sezonu regularnego, które pozwoli w play-off mieć przewagę własnej tafli. Avangard coraz lepiej czuje się także w defensywie i tylko jeden gol stracony po przerwie reprezentacyjnej może robić wrażenie. Ważną informacją jest fakt powrotu jednego z liderów Omska, a więc Sergeya Tolchinsky’ego. Od razu popisał się dwoma asystami, co tylko pokazuje, jak istotnym graczem jest dla Boba Hartleya. Jego inteligencja i talent będą potrzebne, aby podtrzymać zwycięską passę.

Po drugiej stronie barykady znajduje się Metallurg, który wreszcie się przełamał. Pamiętamy przecież ich znakomitą passę wielu wygranych z rzędu, ale coś szybko przychodzi i zaraz znika. Większe i mniejsze kryzysy przytrafiają się podczas tak długiej kampanii i nie ma co winić tutaj nikogo za kilka słabszych spotkań. Ważne jest, aby o tym jak najszybciej zapomnieć i wrócić do swojej świetnej dyspozycji. Najważniejsze starcia odbędą się od marca i wtedy warto dać z siebie nie 100%, a jeszcze więcej. Dobre rozgrywki w wykonaniu Metallurga stawiają ich w roli głównego kandydata do wygrania konferencji wschodniej. Do tego jeszcze daleka droga, ale atmosfera i zgranie zawodników, to wszystko widoczne jest w Magnitogorsku. Nawet uśpieni liderzy jak Josh Currie odnaleźli się w realiach KHL. Wielki młody talent Danił Yurov również się ogrywa na wyższym poziomie. Lisy zdobędą w końcu Bałaszycha?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 04:53, 27 listopada 2022 04:53.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Avangardu Omsk zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Kunlun Red Star
 • Avangard Omsk znajduje się na 5. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 35 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 11 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Metallurga Magnitogorsk zakończyło się zwycięstwem 5:2 z Amurem Chabarowsk
 • Metallurg Magnitogorsk znajduje się na 1. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 49 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 12 zwycięstw i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Metallurga Magnitogorsk 7:4
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na Avangardu Omsk, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Takie hitowe pojedynki często mogą być zdradliwe pod kątem bramek, ale jestem zdania, że je także ujrzymy w Bałaszycha. Przede wszystkim Avangard w ostatnim czasie mało goli tracił, ale to przez to, że mierzył się ze słabszymi przeciwnikami. Dzisiaj przychodzi dla tej drużyny prawdziwy test i nie jest tak łatwo przestawić się na inny poziom. Metallurg zlekceważył nieco Amur i musiał odrabiać straty po pierwszej tercji. Za wyjście z 0:2 na 5:2 należy się szacunek, ale też nagana, że doprowadzili do takiej sytuacji. Podobnie jak w meczu w Mińsku stawiam na to, że każda z ekip zdobędzie po dwa trafienia. Ich ostatnia rywalizacja w Magnitogorsku zakończyła się mocno overowym wynikiem, nie mam nic przeciwko, aby dzisiaj pojawiła się powtórka. U gospodarzy wrócił Sergey Tolchinsky, co daje dodatkową jakość w PP. Wymiana ciosów jak najbardziej wskazana.

Każda drużyna zdobędzie 2+ bramek
Kurs: AKO BOOST
Zagraj w Fortunie!

zakład specjalny hokej

19.11. Fortuna zakład specjalny KHL

AKO KHL Fortuna 19.11.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze