Wielki finał debla podczas French Open, a w nim zwycięzcy z US Open – Mate Pavić i Bruno Soares, którzy są w wyraźnym gazie. Dziś zmierzą się z obrońcami tytułu sprzed roku – Kevinem Krawietzem i Andreasem Miesem.

Mate Pavić/Bruno Soares – Kevin Krawietz/Andreas Mies, 10 10 2020, godz. 15:00 (godzina może ulec zmianie)

Reprezentanci Niemiec, Kevin Krawietz i Andreas Mies to odpowiednio 16 i 17 rakieta światowego rankingu deblowego na tą chwilę. Kevin najwyżej w swojej karierze zajmował 9 lokatę, Andreas był 11. Obaj mają na swoich kontach łącznie 35 tytułów deblowych, pierwszy z nich zgromadził ich 22, jego partner 13. To para, która broni tytułu wywalczonego w Paryżu w ubiegłym sezonie. Zarówno dla jednego, jak i drugiego to największy sukces w karierze, który chcieliby powtórzyć również w tym roku. Po ubiegłorocznym French Open byli jednak w stanie triumfować tylko w jednych zawodach, w Antwerpii. Kevin to wciąż czynny singlista, znajduje swoje miejsce w siódmej setce rankingu gry pojedynczej. Panowie w okresie zamrożenia rozgrywek nie występowali w spotkaniach pokazowych. Po wznowieniu rozgrywek nie prezentowali się zbyt dobrze, co najwyżej przeciętnie. Dotarli, co prawda, do ćwierćfinału turnieju ATP Cincinatti, jednak w US Open odpadli już w drugiej rundzie. Po przenosinach na korty ziemne nie było lepiej. Reprezentanci Niemiec przegrali w pierwszym spotkaniu w Rzymie, w Hamburgu natomiast udało im się zwyciężyć w jednym spotkaniu, w kolejnym musieli uznać wyższość swoich dzisiejszych rywali. Tu jest jednak sporo lepiej, są już w finale, a pokonywali kolejno – A. Bublika i M. Kukuszkina 6:2 6:3, F. Corię i D. S. Schwartzmana 6:2 6:0, B. Bonziego i A. Hoanga 6:4 1:6 7:6(5), J. Murraya i K. Skupskiego 6:4 6:4 oraz w półfinale W. Koolhofa i N. Mektica 6:3 7:5.

kk

Mate Pavić i Bruno Soares to para, która rozpoczęła wspólne starty w połowie zeszłego sezonu. To odpowiednio 11 i 18 rakieta deblowa świata w aktualnym rankingu. Chorwat był najwyżej trzeci w swojej karierze, Brazylijczyk to również była rakieta numer trzy światowych list deblowych. Mate Pavić ma na swoim koncie 28 tytułów deblowych mimo młodego wieku, natomiast reprezentant Brazylii tych tytułów uzbierał 33. Para brazylijsko-chorwacka gra ze sobą coraz lepiej, czego dowodem jest chociażby występ w tym turnieju, w którym spisują się świetnie, czy wygrana w niedawno rozegranym US Open. W okresie zamrożenia rozgrywek o światowe punkty nie występowali w spotkaniach pokazowych. Wystąpili w turnieju ATP Cincinatti, gdzie odpadli już w pierwszej rundzie po porażce z Łukaszem Kubotem i Marcelo Melo – 6:7(4) 6:3 5:10. W US Open spisali się jednak znakomicie, ogrywali kolejno M.Granollersa/H.Zeballosa 3:6 6:4 6:4, J.Socka/J.Withrowa 5:7 7:6(5) 6:4, J.Murraya/N.Skupskiego 6:2 7:6(4),J-J.Rojera/H.Tecau 6:4 7:5 oraz W.Koolhofa i N. Mektica 7:5 6:3. Przed French Open wystąpili w jednym turnieju na kortach ziemnych, było to Rzymie, gdzie odpadli w ¼ finału. Tu już jest lepiej, są w finale, a pokonywali kolejno M. Daniella i P. Oswalda 6:2 6:3, A. Molteniego i H. Nysa 7:5 6:4, J.J. Rojera i H. Tecau 7:5 1:6 6:3, R. Rama i J. Salisbury 4:6 6:4 7:5 oraz J.S. Cabala i R. Faraha 7:6(4) 7:5.

Mecze bezpośrednie

Obie pary spotkały się do tej pory raz, górą byli Pavić i Soares. 13 08 2019, ATP Cincinatti 1/16 finału (korty twarde), Mate Pavić/Bruno Soares – Kevin Krawietz/Andreas Mies 7:6(2) 4:6 10:7.

Co typuję?

Mate Pavić i Bruno Soares są w wyraźnym fazie, mają szanse na drugi wielkoszlemowy triumf z rzędu. Dominują w ostatnich tygodniach, potrafią znaleźć odpowiednią formę na najważniejsze zawody. Osobiście cenię ich umiejętności wyżej od pary niemieckiej i sądzę, że to oni sięgną po końcowy triumf w tym turnieju.

Typ: Mate Pavić i Bruno Soares wygrają 2:0

Kurs: 2,39

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

kupon tenis

Zaloguj się aby dodawać komentarze