Unibet to zagraniczny bukmacher należący do grupy hazardowej Kindred Group. Niegdyś działał w Polsce, ale od kilku lat jest nielegalnym bukmacherem w myśl polskiego prawa. To sprawia, że kod promocyjny Unibet również jest niedostępny dla użytkowników z Polski. W poszukiwaniu kodów promocyjnych na bonusy polecamy ofertę legalnych bukmacherów. Unibet na chwilę obecną, to temat zamknięty – przynajmniej z polskiej perspektywy.

Tak jak polscy, tak i zagraniczni bukmacherzy oferują kody promocyjne, które można wykorzystać podczas rejestracji konta. Specjalny kod rejestracyjny daje gwarancje zdobycia lepszego niż w standardzie bonusu powitalnego. Tak było w Unibet do roku 2017, kiedy to bukmacher ten był dostępny dla Polaków. Sytuacja ta uległa zmianie po 1 kwietnia 2017 roku, kiedy w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej. Nowe regulacje prawne określiły Unibet jako nielegalnego bukmachera, a gra u niego stała się niemożliwa, bo strona tego operatora trafiła do rejestru domen zakazanych.

legalni bukmacherzy

Unibet to jeden z największych bukmacherów w Europie, który posiada około siedem milionów zarejestrowanych użytkowników. Bukmacher ten, wywodzący się ze Szwecji, co roku otrzymuje nominacje i nagrody w prestiżowych plebiscytach branży bukmacherskiej m.in. magazynu EGR. Na chwilę obecną jest sponsorem angielskiego klubu piłkarskiego, Aston Villa.

Kod promocyjny Unibet – czy legalny w Polsce?

Wszelkie próby obchodzenia prawa i rejestrowania konta w Unibet są nielegalne, a to grozi karą grzywny. To poniekąd odpowiedź na pytanie: czy Unibet kod promocyjny jest legalny w Polsce? Nie, nie jest, bo Unibet nie posiada polskiej licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich, którą wydaje Ministerstwo Finansów. A jeśli operator nie ma takiej koncesji, to automatycznie w Polsce jest nielegalny.

Kod promocyjny Unibet nie jest dostępny dla użytkowników z Polski, bo byłoby to łamaniem prawa. Po wejściu w życie ustawy hazardowej branżowe media informowały, że Unibet wystosował wniosek o licencję w Polsce, ale jak na razie temat upadł, a bukmacher tak jak był nielegalny – tak pozostał.

Kody promocyjne od legalnych bukmacherów

Unibet i jego specjalna oferta to przeszłość, a teraźniejszość i przyszłość należy do legalnych bukmacherów. Polski rynek na przestrzeni ostatnich lat bardzo się rozwinął – przybyło nowych licencjonowanych bukmacherów, a tutejsze firmy znane od lat rozwinęły skrzydła. Pojawiła się konkurencja, na której korzystają klienci zakładów sportowych. Bukmacherzy online oferują coraz to lepsze kody promocyjne i bonusy, by zachęcić do siebie nowych typerów.

Kod promocyjny przy rejestracji dostępny jest u każdego wiodącego bukmachera w Polsce. Najczęściej odbiór kodu wiąże się z rejestracją konta i wpisaniem bonusowego vouchera w jedno z pól w formularzu rejestracyjnym.

Oto nasze kody promocyjne do legalnych bukmacherów:

  • STS kod promocyjny: 1299PLN
  • Fortuna kod promocyjny: 1145PLN
  • Betfan kod promocyjny: 3100PLN
  • Betclic kod promocyjny: 550PLN
  • LVBET kod promocyjny: 1500PLN
  • eWinner kod promocyjny: 655PLN
  • forBET kod promocyjny: 2350PLN
  • PZBUK kod bonusowy: 300PLN
  • Totolotek kod promocyjny: 574PLN

Poniżej zaprezentujemy trzy najlepsze kody promocyjne, z których najchętniej korzystają nasi użytkownicy:

STS kod promocyjny na bonusy 1259 PLN

W STS nasz kod promocyjny to: 1299PLN – hasło należy wpisać podczas rejestracji konta. Dzięki temu otrzymasz trzy bonusy powitalne w zakładach bukmacherskich: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

STS to największy bukmacher w Polsce, który gromadzi najwięcej typerów. Na korzyść tej firmy przemawia atrakcyjny kod promocyjny, stałe promocje, szeroka oferta i dodatkowe funkcje: STS TV, Cash out i mobilna aplikacja. STS został najwyżej oceniony w naszym rankingu legalnych bukmacherów – posiada ocenę 10/10.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny na bonusy 1145 PLN

Jeśli podczas rejestracji konta w Fortunie użyjesz nasz kod: 1145PLN – to po ukończeniu procesu rejestracyjnego będziesz mógł skorzystać z bonusów VIP. Kod promocyjny od zagranie w Fortunie gwarantuje ci: freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 125 PLN i bonus 100% do 1000 PLN.

Fortuna, obok STS, to lider na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Do największych plusów tego bukmachera zaliczyć można bogatą ofertę, wysokie kursy, transmisje live i aplikację mobile. Fortuna została oceniona w naszym rankingu na 9.2/10.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic kod promocyjny na bonusy 550 PLN

W Betclic nasz kod promocyjny to: 550PLN – dzięki niemu otrzymasz możliwość obstawienia bez ryzyka do kwoty 550 PLN. Jeśli przegrasz pierwszy zakład – Betclic zwróci ci pieniądze. Maksymalny zwrot może wynieść 550 złotych.

Betclic, podobnie jak Unibet, jest zagranicznym bukmacherem, który jednak z powodzeniem przeszedł proces licencyjny w Polsce i dołączył do grona legalnych bukmacherów. To europejska marka, która kojarzy się z profesjonalną ofertą, dobrymi kursami i sprawnymi narzędziami jak Betclic TV czy Cash out. Betclic został oceniony na 9.0/10 w rankingu bukmacherów online.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kody promocyjne u bukmacherów w UK

Unibet jest nielegalny w Polsce, ale dla przykładu w Wielkiej Brytanii ma się bardzo dobrze. Co prawda nie oferuje kodu promocyjnego dla Polaków w UK, ale za rejestrację konta z naszego linku promocyjnego można odebrać cashback do 40 funtów. Oferta jest dostępna tylko dla osób przebywających w Wielkiej Brytanii.

Bonusy bukmacherskie dla Polonii w UK

Innym bukmacherem, który legalnie działa w Anglii, to STSbet – znany z Polski STS. Kod bonusowy STSbet pozwala zdobyć bonus o wartości 40 funtów na zakłady sportowe. Oczywiście, jeśli piszemy o rynku bukmacherskim w UK, to musimy wspomnieć o największym bukmacherze na świecie, czyli bet365, który z kodem promocyjnym BONUS100 pozwala zyskać graczom w UK bonus o wartości 100% do 100 funtów.

Pozostali bukmacherzy w UK to: Betsson i Betsafe.

Czy kod promocyjny Unibet jest legalny?

Nie, ponieważ Unibet nie posiada polskiej licencji na zakłady bukmacherskie.

Jakie kody promocyjne na zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?

W Polsce można korzystać z kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. To bukmacherzy: STS, Fortuna, Betclic, Betfan, Totolotek, forBET, PZBUK, eWinner, Superbet, LVBET.

Czy w Wielkiej Brytanii Unibet jest legalny?

Tak, w Wielkiej Brytanii bukmacher Unibet jest legalny i dostępny dla tamtejszych mieszkańców.