W latach 2009 – 2017 Unibet działał w Polsce, a typerzy mogli korzystać z jego bonusu powitalnego. To jednak przeszłość, bo obecnie Unibet w Polsce jest nielegalny. Dlaczego? Bo nie posiada licencji polskiego Ministerstwa Finansów. A jeśli bukmacher jest nielegalny, to i bonus Unibet jest zablokowany. W poszukiwaniu bonusów bukmacherskich zachęcamy do skorzystania z oferty legalnych operatorów.

Unibet to szwedzki bukmacher, a jak mówi ustawa hazardowa w Polsce legalnie działać mogą tylko te firmy, które posiadają siedzibę na terenie Rzeczpospolitej, a dodatkowo uzyskały wymaganą zgodę od Ministra Finansów. Unibet nie spełnia tych kryteriów, a więc na próżno liczyć na bonus od tego bukmachera. Strona Unibet znajduje się w rejestrze domen zakazanych, a wszelkie próby gry u tego zagranicznego bukmachera są niezgodne z prawem i podlegają karze grzywny.

Jeszcze w latach 2009 – 2011 Unibet był sponsorem rozgrywek 1. ligi w Polsce. Wówczas umowę z tym bukmacherem podpisywał były już prezes PZPN, Grzegorz Lato. Obecnie firma Unibet widnieje na koszulkach klubu piłkarskiego Aston Villa. Szacuje się, że w Europie Unibet posiada około 7 milionów klientów.

Jakiś czas temu polskie serwisy branżowe spekulowały, że Unibet wystąpił o polską licencję. Jak na razie jednak brak informacji o licencji dla Unibet, a bukmacher ten jest cały czas w Polsce nielegalny.

ustawa hazardowa

Jaki był bonus w Unibet?

Unibet w czasach działania na polskim rynku żonglował bonusami powitalnymi. Sięgając pamięcią znamy tego bukmachera z bonusu 50% od depozytu do 200 PLN, a także cashbacku 50% do 123 PLN. Unibet nie był przywiązany do swojej promocji powitalnej i co jakiś czas ją modyfikował.

Co na pewno było warte odnotowania w Unibet to wiele promocji dla stałych graczy, a także okazjonalne bonusy na mecze, turnieje tenisowe oraz inne wydarzenia sportowe. Dodatkowo można było odebrać bonusy w mobilnej aplikacji.

Jak na aktualne standardy bonusy w Unibet nie robiły dużego wrażenia, bo dzisiejsze kwoty od legalnych bukmacherów są znacznie wyższe!

Bonus w Unibet? Skorzystaj z legalnych bukmacherów

Unibet nie ma licencji, a więc nie wiadomo kiedy pojawią się bonusy dla graczy z Polski. W oczekiwaniu na powrót Unibet – warto zapoznać się z bonusami od legalnych bukmacherów. Rynek polskich operatorów rośnie, a wraz z nim pojawiają się coraz to wyższe bonusy powitalne.

bonusy

Średnio kwoty bonusów od legalnych bukmacherów wahają się w granicach 1000 – 2000 złotych. Co jednak atrakcyjne, wraz z naszymi kodami promocyjnymi można odebrać kilka rodzajów bonusów w ramach powitalnego pakietu. Dzięki temu na start otrzymujesz freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

Co zamiast bonusu Unibet? Mamy kilka propozycji od legalnych bukmacherów:

STS bonus z kodem promocyjnym: 1299PLN

Bonusy STS to powitalna promocja, która z naszym kodem promocyjnym: 1299PLN oznacza dla graczy:

  • Darmowy zakład 29 PLN
  • Zakład bez ryzyka 30 PLN
  • Bonus 100% do 1200 PLN

To łączny pakiet bonusów o wartości 1259 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jeśli zdecydujesz się na bonus od STS, to najpierw zarejestruj konto, a to pozwoli ci zyskać freebet 29 PLN. Następnie dokonaj wpłaty na konto, a będziesz mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka. W kolejnym kroku otrzymasz bonus 100% od wpłaty do 1200 PLN. Obróć bonusowe środki x3 przy wygranych zakładach, a pieniędze będziesz mógł wypłacić z konta.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna bonus z kodem promocyjnym: 1145PLN

Trzy bonusy na start za nasz kod promocyjny otrzymasz nie tylko w STS, ale i Fortunie! Wpisując nasz kod: 1145PLN podczas rejestracji na efortuna.pl otrzymasz możliwość zagarnięcia trzech bonusów powitalnych:

  • Freebetu 20 PLN
  • Zakładu bez ryzyka 125 PLN
  • Bonusu 100% do 1000 PLN

Łącznie w Fortunie otrzymasz nawet 1145 złotych. Najpierw za rejestracje i weryfikacje konta Fortuna przyzna freebet w formie 2800 punktów FKP, a w dalszej kolejności po pierwszym depozycie – zakład bez ryzyka do 125 PLN i bonus 100% (po zrobieniu obrotu x4 wpłatą).

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan bonus z kodem promocyjnym: 3100PLN

W Betfan za nasz promocyjny jest nie trzy, ale dwa bonusy, co i tak jest super ofertą. Zakładając konto w serwisie Betfan i wpisując nasz kod bonusowy: 3100PLN możesz otrzymać:

  • Zakład bez ryzyka 100 PLN
  • Bonus od depozytów do 3000 PLN

Na powitanie w Betfan można odebrać maksymalnie 3100 PLN. W pierwszej kolejności po zrobieniu wpłaty mamy okazje zagrania bez ryzyka do kwoty 100 PLN – w razie porażki otrzymujemy zwrot na saldo główne. Następnie Betfan od trzech pierwszych wpłat daje bonus 10%, a po obrocie x5 przy przenoszeniu pieniędzy z salda bonusowego na konto główne mnoży wygrane x10, co znacznie powiększa nasz budżet.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Więcej bonusów bukmacherskich od legalnych bukmacherów znajdziesz na naszej stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/

Bonusy dla Polaków zagranicą w UK

Wiemy, że wielu polskich graczy przebywa w Wielkiej Brytanii. W UK rynek bukmacherski różni się od tego, jaki jest w Polsce. Klienci do wyboru mają szersze grono bukmacherów, którzy w Polsce są zakazani.

Bonusy bukmacherskie dla Polonii w UK

Czy będąc w Anglii możesz korzystać z tamtejszych legalnych bukmacherów? Tak. Dla przykładu w UK legalnie działa Unibet, który ofeurje bonus cashback do 40 funtów, jeśli założysz konto z naszym linkiem promocyjnym.

Co więcej, w Wielkiej Brytanii przede wszystkim jest bet365, a my posiadamy do niego kod promocyjny: BONUS100, dzięki któremu można otrzymać bonus 100% do 100 funtów. Inni bukmacherzy w UK, to STSbet (polski odpowiednik STS), który z kodem bonusowym daje 40 funtów.

Pozostałe marki z bonusami dla Polaków w UK to: Betsafe i Betsson.

Czy bonus Unibet jest legalny w Polsce?

Nie, bo bukmacher Unibet wciąż nie posiada polskiej licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich.

Jaki bonus wybrać zamiast Unibet?

Polecamy bonusy od legalnych bukmacherów z naszymi kodami promocyjnymi: STS, Fortuna i Betfan

Czy w Wielkiej Brytanii Unibet jest dostępny?

Tak, Unibet posiada brytyjską licencję i w UK jest legalnym operatorem.