fot. Xinhua

Listopad i grudzień to dwa najbardziej interesujące snookerowe miesiące. W niedzielę oglądaliśmy finał Northern Ireland Open, w którym Trump pokonał O’Sullivana, a w tym tygodniu możemy emocjonować się kolejnym niezwykle prestiżowym turniejem. UK Championship to pierwszy turniej, który zalicza się do cyklu trzech koron. Dzisiaj przyjrzałem się starciom Trumpa, Dinga i McGilla. Czy faworyci odniosą pewne zwycięstwa? Sprawdź moją analizę!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ding Junhui vs Jamie Curtis-Barrett

Moje dwie ostatnie propozycje z typami na snooker okazały się bardzo udane. 5/5 w typach, co przełożyło się na 620 PLN profitu. Mam nadzieję, że dzisiejsze typowanie UK Championship, czyli jednego z trzech najważniejszych turniejów w całym sezonie, będzie równie udane. Na pierwszy ogień idzie obrońca tego trofeum, czyli chiński zawodnik Ding Junhui. Jego rywalem będzie mało znany i niedoświadczony Jamie Curtis-Barrett.

W zeszłorocznym turnieju nikt nie dawał Dingowi żadnych szans. Chiński snookerzysta był w dołku, nie odnosił zwycięstw i grał po prostu bardzo słabo przez mniej więcej dwa sezony. Jego zwycięstwo było więc czymś całkowicie niespodziewanym, ale pokazało ono, że Ding nadal ma się dobrze i nie zamierza schodzić ze snookerowej sceny. Wiemy, że obrona tytułu jest trudniejsza, ale kto wie – może Ding wygra UK po raz trzeci w swojej karierze?

Jego pierwszym rywalem będzie Curtis-Barrett, który w tym sporcie niczym się jeszcze nie wyróżnił. Jamie nie jest zawodnikiem młodym, ale próżno szukać u niego jakiekolwiek sukcesu. 5 ostatnich meczów tego zawodnika to 5 porażek i tylko raz udało mu się zdobyć dwa frejmy. Moim zdaniem dzisiaj ta sztuka mu się nie uda i Ding wygra z przewagą 5 lub 6 partii. Ding notował ostatnio serię 6 zwycięstw z rzędu, którą przerwał dopiero Ronnie O’Sullivan. Chińczyk będzie dzisiaj bardzo zmotywowany i moim zdaniem odniesie on pewne zwycięstwo.

Nasz typ: Ding -4.5 frejma

Kurs: 1.58

grupa zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Anthony McGill vs Steven Hallworth

Drugim meczem, który znalazł się na moim kuponie jest potyczka McGilla z Hallworthem. Zdecydowanym faworytem i dużo lepszym zawodnikiem jest pierwszy z tej dwójki. McGill w tym roku doszedł do półfinału Mistrzostw Świata, w którym odpadł w dramatycznych okolicznościach. Turniej ten pokazał jednak, że czasami niedoceniany Anthony wszedł na wyższy poziom tej dyscypliny. McGill jest zawodnikiem spokojnym, który przykłada ogromną wagę do każdego zawodnika i który zawsze walczy do samego końca. Taka postawa może imponować i powinna ona wystarczyć do pokonania dzisiejszego rywala.

Hallworth jest zawodnikiem, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w profesjonalnym tourze. Próżno szukać w jego dorobku jakichkolwiek sukcesów, ale na uwagę zasługują niedawne zwycięstwa z Martinem Gouldem i Yanem Bingtao w ramach English Open. Steven stara się jak może, ale widać, że w kluczowych momentach brak mu pewności siebie i doświadczenia, które z całą pewnością posiada McGill. Moim zdaniem półfinalista odniesie dzisiaj zwycięstwo i będzie ono co najmniej dwufrejmowe. Dodajmy, że w 1. rundzie gramy do 6 wygranych partii. Dłuższy niż zazwyczaj pojedynek również powinien sprzyjać McGillowi.

Nasz typ: McGill -1.5 frejma

Kurs: 1.55

Judd Trump vs Paul Davison

Dzisiaj wieczorem do gry wkracza również główny faworyt do końcowego triumfu, czyli oczywiście Judd Trump. Naprawdę trudno opisać to, co w ostatnich miesiącach wyczynia ten zawodnik. Dosłownie w każdym turnieju prezentuje najwyższy snookerowy poziom, gra z polotem, jest niezwykle skuteczny i jeśli nie odnosi końcowego triumfu, to od razu jest to ogromna sensacja. W niedzielę Trump pokonał w finale Northern Ireland Open obecnego Mistrza Świata Ronniego O’Sullivana, a teraz staje do walki w kolejnym wielkim turnieju, gdzie ponownie celuje w zdobycie pucharu.

Judd wygrał już UK Championship, ale miało to miejsce w 2011 roku. Przez osiem kolejnych sezonów zawsze czegoś brakowało. Drugie zwycięstwo było bardzo blisko w 2014 roku, ale wtedy o jedną partię lepszy był nie kto inny jak wspominany już Ronnie O’Sullivan. Teraz Judd znajduje się w świetnej formie i to on według bukmacherów odniesie zwycięstwo.

W pierwszym meczu Trump zmierzy się z Paulem Davisonem. Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą dwukrotnie. 5:1 i 5:0 – takimi wynikami kończyły się te spotkania. Davison wygrał tylko 1 z ostatnich 8 swoich spotkań. Z kolei Trump wygrał 11 z 12 swoich meczów. Różnica jest zatem ogromna i moim zdaniem faworyt po raz kolejny potwierdzi swoje ogromne możliwości i świetną formę. 5 frejmów na korzyść bardziej utytułowanego zawodnika powinno być formalnością.

Nasz typ: Trump -4.5 frejma

Kurs: 1.44

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy snooker uk championship

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze