fbpx
https://zagranie.com 2017-12-20 22:31:57 2018-06-19 12:15:02

Najlepsze oferty bukmacherskie: PAŹDZIERNIK 2019


Kod rejestracyjny: 2120PLN
Kod rejestracyjny: 1259PLN
Kod rejestracyjny: 600PLN
Kod rejestracyjny: 1500PLN

Sprawdź darmowe typy na mundial 2018 i dołącz do grona pasjonatów Mistrzostw Świata. Tegoroczne typowanie odbędzie się na mundialu w Rosji. Na Zagranie znajdziesz codzienne artykułu pełne typów i analiz.

  1. Typy mundial 2018
  2. Typy Mistrzostwa Świata 2018
  3. Darmowe typy na Mistrzostwa Świata
  4. Analizy tekstowe i wideo
  5. Typowanie mundialu

 Pobierz darmowy Skarb Typera od Zagranie! Ponad 130 statystyki, typów i analiz na MŚ 2018.

Chcę Skarb Typera

1. Typy mundial 2018

Tegoroczne Mistrzostwa Świata zostaną rozegrane na rosyjskich boiskach. Po raz pierwszy najlepsze reprezentacje globu spotkają się w ramach mundialu w Europie Wschodniej.

Typy na mundial 2018 będą pojawiać się na naszej stronie codziennie. Będziemy dogłębnie analizować prawie wszystkie mecze, które odbędą się w ramach mundialu 2018. Nie zapewniamy naszych czytelników o 100% skuteczności naszych typów, bo takie typy na mundial ani na żaden inny turniej czy sport, po prostu nie istnieją.

Typowanie mundialu 2018 to miesiąc, w którym istnieje ogromna szansa na polepszeniu stanu swojego portfela, a w „najgorszym” razie, na wspaniałą zabawę. Ktoś, kiedyś powiedział, że Liga Mistrzów to taki mundial, tyle że trwa cały rok – teraz więc czeka nas crem de la creme, czyli mundial we własnej osobie.

Typowanie Mistrzostw Świata w Rosji
Na mecze Mistrzostw Świata zawsze są wystawiane stosunkowo wysokie kursy, ale jest to pewne zagrożenie – bukmacherzy wiedza, że na typy na mundial często są nietrafione przez wiele niespodzianek. Rozsądne podejście do tematu i bazowanie na wiedzy, statystykach oraz aktualnej formie zawodników występujących w danej reprezentacji może pozwolić na prawidłowe oszacowanie szans.

W dalszej części artykułu wskażemy najważniejsze czynniki, którymi należy się kierować przy typowaniu mundialu 2018. Każde Mistrzostwa Świata są specyficzne, te w Rosji także będą. Postaramy się wziąć pod uwagę wszystkie czynniki mogące wpłynąć na wyniki i przekazywać je czytelnikom Zagranie na bieżąco.

2. Typy Mistrzostwa Świata 2018

Sprawdźmy zatem jakie kursy zostały wystawione na poszczególne reprezentacje w kontekście wyniku końcowego. Kto jest faworytem według bukmacherów i kogo typują jako głównego kandydata do zdobycia tytułu Mistrza Świata:

faworyci mistrzostw świata 2018
Niemcy są typowani jako faworyt mundialu 2018 w Rosji – Fortuna za każdą postawioną złotówkę na naszych zachodnich sąsiadów płaci 5.5 PLN. W gronie faworytów znaleźli się także Brazylijczycy, Francuzi i Hiszpanie z kursami wystawionymi na poziomie kolejno: 6.0, 6.5 i 8.0. Duże szanse według Fortuny ma także Argentyna z przelicznikiem 10.0 oraz Belgia 12.0. Zwycięstwo Polaków jest wyceniane na kurs 40.0. Jeśli więc wytypujemy zwycięstwo reprezentacji Adama Nawałki i postawimy u bukmachera 100 PLN, to w razie wygranej naszych Orłów na Mistrzostwach Świata Fortuna wypłaci nam 4000 PLN.

Typy na mundial w Rosji

Typowanie polski na mundialu 2018 w Rosji

Polscy bukmacherzy już w tym momencie rozszerzyli ofertę na typowanie występu Polaków. Sprawdźmy, jak wycenia nasze szanse Fortuna:

typy na Polskę na mundial
Najbardziej prawdopodobnym wyjściem według Fortuny jest odpadnięcie Biało-Czerwonych w 1/8 finału, a więc zaraz po zmaganiach grupowych. Jest to jednak prawie tak samo typowane jak to, że odpadniemy już w grupie. Odpadnięcie w ¼ finału jest wyceniane na 4.5, w półfinale na 12, a zdobycie srebrnego medalu przez Polaków zostało wytypowane kursem 30. Bukmacherzy nie są dla nas łaskawi

3. Darmowe typy na Mistrzostwa Świata

Chcemy to powiedzieć jasno i już na samym początku. Typy na Zagranie nigdy nie były, nie są i nie będą płatne. Jesteśmy grupą pasjonatów sportu, którzy doradzają czytelnikom jak typować. Tak samo będziemy robić to na mundialu 2018. Nie zapewniamy naszych odbiorców, że typy na mundial będą w 100% skuteczne. Obstawianie traktujemy jako formę dobrej zabawy, ale nie chcemy na niej tracić, dlatego robimy wszystko, by nasze typowania były jak najlepsze.

Radzimy uważać na wiele powstających grup bukmacherskich, na których rzekomo zespoły eksperckie chcą pobierać opłaty za „pewne” typy. Są to co najwyżej grupy naciągaczy. Zawodowi gracze bukmacherscy istnieją, ale trzymają się razem i zapewniamy Was, że nie zakładają grup na Facebooku w celach zarobkowych. Zawodowi gracze nie mają na to czasu, bo obstawianie traktują jak pracę i większość dnia poświęcają na analizy.

Zastrzegamy także sobie zakaz kopiowana naszych typów i analiz. Wszystkie teksty zamieszczane na Zagranie to efekt naszej pracy, którą udostępniamy za darmo. Nie chcemy jednak, by doszło do sytuacji, w której ktoś będzie sprzedawał dalej nasze typy. Stale monitorujemy internet i zgłaszamy przypadki kradzieży naszych analiz, a następnie przestrzegamy przed takimi oszustami zwykłych graczy i oczywiście naszych czytelników.

4. Analizy tekstowe i wideo

Typy mundial 2018 będą pojawiać się na Zagranie codziennie. Tak jak do tej pory będą to obszerne teksty, które będziemy podsumowywać stworzonym kuponem. Typy na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji będą ukazywać się najpóźniej na kilka godzin przed spotkaniem – tak, aby każdy miał czas na spokojnie przeczytać analizę i samemu sprawdzić statystyki.

W tekstach będą zawierane statystyki, podteksty dotyczące danego meczu, aktualna forma, przesłanki pozasportowe oraz własna wiedza naszego zespołu redakcyjnego.

Analizy wideo

W ramach działań dla naszych czytelników rozpoczęliśmy inicjatywę pt. „Typy na weekend”, w której analizujemy i typujemy wybrane przez nas zdarzenie w piątki, soboty i niedziele.

Na wzór typów na weekend będziemy także realizować „Typy na mundial”. W formie wideo będziemy podawać typy na konkretne mecze, analizy będą ukazywać się częściej niż typy na weekend. Będziemy oczywiście liczyć naszą skuteczność, podamy bankroll i tak dalej.

Mamy nadzieję na interakcję z naszymi odbiorcami podczas typowania mundialu 2018. Zawsze chętni wysłuchamy opinii na temat naszych analiz, ale także chętnie poznajemy typy, które piszecie w komentarzach pod naszymi materiałami.

5. Jak typować mundial?

Typowanie mundialu znacznie różni się od standardowego typowania meczów. W końcu sezon np. Premier League trwa cały rok, zatem nie każdy mecz jest traktowany jak o życie. Ponadto, rozgrywki reprezentacyjne w ogóle są bardzo specyficzne. Piłkarze mają mało czasu, by się ze sobą zgrać. Czas jaki dostają na wspólne trenowanie to zaledwie kilka zgrupowań na mecze towarzyskie w ciągu roku oraz jeden, poważny obóz przygotowawczy przed turniejem np. Mistrzostwami Świata.

Wskazówki typerskie przed mundialem 2018:

  • Sprawdź aktualną formę zawodników danej reprezentacji – nie sugeruj się za bardzo dyspozycją z eliminacji. One skończyły się ponad pół roku temu…
  • Możesz jednak ustalić jak bramkostrzelna jest dana drużyna. Jeśli w eliminacjach strzelała dużo bramek, ale też traciła, to powinno się powtórzyć w samych Mistrzostwach Świata. Reprezentacje rzadko zmieniają styl gry z eliminacji
  • Poznaj DNA i historię danej reprezentacji. Za przykład weźmy grupowych rywali Polaków. Senegal na pierwszy mecz w turnieju wychodzi zawsze napompowany energią i z wielkimi ambicjami. W razie porażki, nie radzą sobie jednak z presją i mogą przegrać gładko pozostałe mecze. Japonia za to, może przegrać dwa mecze i grać o pietruszkę, ale i tak zagra na 100% – honorowo i z duchem walki.
  • Dokładnie śledź drabinkę w fazie pucharowej. Typowanie mundialu to także sprytne przewidywanie, kto na kogo chce trafić. Jeśli drabinka układa się tak, że wychodząc z pierwszego miejsca Polska zagrałaby z Anglią, a jeśli z drugiego to np. z Australią, no to na pewno zagra na 100% także w ostatnim meczu, by mieć łatwiej w drabince. Czasami jednak, bardziej opłaca się wyjść z drugiego miejsca, bo np. faworyt sąsiedniej grupy zawiódł.
  • Drabinka to deathmatch. Przegrywasz – odpadasz. To nie Liga Mistrzów, w której jest szansa na rewanż. Reprezentacje grają często dość zachowawczo. Wolą pilnować tyłów niż ryzykować i przekreślić swoje szanse błędami.
  • Kilka kontynentów, kilka stylów gry. Ekipy afrykańskie nie są najczęściej perfekcyjne taktycznie, ale nadrabiają fizycznością i wybieganiem oraz spontanicznością. Reprezentacje z Ameryki Południowej to wspaniali technicy, także poukładani taktycznie, ale z ogromną fantazją. Europejskie drużyny imponują taktyką, wiele z nich jest także niesamowita technicznie.
  • Gospodarz z reguły gra lepiej. Tu już nawet nie chodzi o pomoc ze strony sędziów. To jest po prostu ogromna motywacja i niesamowity doping kibiców. Na rosyjskich piłkarzach na pewno będzie ciążyć ogromna presja zajścia jak najdalej, szczególnie, że trafili na dość łatwą grupę.
  • Zawsze jest czarny koń, ale wygrywają Niemcy. Oczywiście nie wszystkie mundiale wygrali nasi zachodni sąsiedzi. Chciałbym jednak zauważyć, że na Mistrzostwach Świata typy na faworytów się sprawdzają. Od kilku dobrych turniejów czempionat dzielą między sobą Niemcy, Włosi, Brazylijczycy, Hiszpanie, Argentyńczycy. Pozostałe kraje jak Anglia, Urugwaj czy Francja także wygrywały, ale dawniej. Prawda jest taka, że w historii mundialu nie było jeszcze ogromnej niespodzianki w postaci zwycięstwa np. Polaków czy Belgów.

Mundial 2018

https://zagranie.com/author/damian-maniecki/ 2019-06-17 08:00:36 2019-07-21 14:09:16
Keanu Reeves poleca grupę Zagranie
WIADOMOŚĆ Z PRZYSZŁOŚCI

W 2077 roku Zagranie ma się nadal dobrze, a typerska grupa ciągle dostarcza więcej typów z analizami (walki robotów to jest coś!) oraz konkursów z fre…

Zobacz wszystkie newsy
Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu