Przed nami kolejny dzień zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów. Dzisiaj na parkiet wybiegną m.in. zawodnicy z Polski, którzy zagrają z Brazylią, a także USA. Te z kolei zmierzy się z Serbią. Biało-Czerwoni, podobnie, jak Serbowie, są faworytami, ale czy podołają tym trudnym spotkaniom? Sprawdź naszą analizę pod wysokie AKO, dostępne w Fortunie!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

USA – Serbia
(18:00 piątek, 11.06.2021)

USA przed startem Ligi Narodów miało realnie powalczyć o topowe miejsce, być może dostać się do półfinału, chociaż od początku było wiadomo, że akurat o to może być bardzo trudno, przy takim składzie, jaki mają zawodnicy za oceanu. Jednak dotychczasowe wyniki w turnieju wołają o pomstę do nieba. O ile porażki z Rosją i Polską, odpowiednio 1:3 oraz 0:3, można jeszcze wytłumaczyć tym, że zarówno nasi rodacy, jak i gracze ze wschodu, są po prostu lepsi, tak niepodjęcie żadnej walki z Iranem to postawa zdecydowanie poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Reprezentacja USA jest mocno niestabilna jeżeli chodzi o formę, co raz za razem pokazuje w tym turnieju.

Słabe występy, o których wspomniałem wyżej, przeplata z dobrą grą w spotkaniu z Australią, czy Niemcami. Aby było ciekawiej, nie były to wymęczone starcia, a pewne zwycięstwa 3:0 każdy z nich. Obserwując grę tej drużyny łatwo wysnuć wnioski, że poziom czołówki w LN jest dla nich za wysoki z taką kadrą. Set oraz point ratrio tej ekipy są na poziomie 1.00 i 1.04. To bardzo nisko, bo dla porównania pierwsza Polska ma odpowiednio 4.40 oraz 1.30. Gorzej chyba być nie może w przypadku USA.

Serbowie z kolei nie są w najlepszej sytuacji, ale też nie mają tragicznej. Obecnie znajdują się na piątym miejscu w tabeli Ligi Narodów, więc aby myśleć o play-offach, to muszą wygrać kolejne spotkania i liczyć na potknięcie kogoś z trójki Brazylia, Francja, Słowenia. Serbia na pięć ostatnich meczów wygrała aż cztery, ogrywając Iran, Niemcy, Francję i Japonię, a uległa tylko Brazylii (1:3). Problemem tej drużyny jest to, że nie potrafi szybko zamykać meczów. Z Iranem i Trójkolorowymi stoczyła pełne pięć setów, a to duży wysiłek, gdzie na tym etapie rozgrywek przyszły rotacje w składach.

Co obstawiać?

Forma Serbów wygląda o wiele lepiej niż zawodników z USA. Ich set ratio to 1.42, a point ratio wynosi 1.05, więc jest to wyższy wynik niż osiągnęli gracze za oceanu. Serbowie są mocnymi faworytami, co też widać po kursach bukmacherskich w Fortunie. To zespół, który prezentował się dotychczas znacznie lepiej, jak widzimy po statystykach forma tej drużyny jest wyższa, więc właśnie dlatego w stronę zwycięstwa Kapura i spółki bym poszedł. Kurs to 1.48, więc mamy dobry dodatek do AKO.

Fortuna
1.48
Serbia wygra mecz

Skarb typera

Dołącz do Grupy Zagranie i korzystaj z darmowych analiz!

Polska – Brazylia
(21:00 piątek, 11.06.2021)

Już dzisiaj wieczorem czeka nas wielki hit w postaci meczu Polski z Brazylią. Biało-Czerwoni są faworytami, ale Canarinhos też mają wysokie szanse na zwycięstwo, a podczas Ligi Narodów obie drużyny prezentują zbliżony poziom. Mecz Polaków z Brazylijczykami to starcie, na które czekało wielu fanów siatkówki. Obie reprezentacje zajmują najwyższe dwa miejsca w tabeli, a spotkanie pomiędzy nimi prawdopodobnie zadecyduje, kto obejmie fotel lidera już na stałe.

Nasi rodacy rozpędzili się w ostatnim czasie i wygrali każdy z pięciu ostatnich spotkań, wręcz dominując rywali. Cztery razy padł wynik 3:0 w setach (w meczach z Holandią, Bułgarią, USA oraz Australią) i raz 3:1 w rywalizacji z Rosją. Canarinhos również mogą pochwalić się świetną grą, bowiem wygrali cztery z pięciu starć, z czego trzy wynikiem 3:0 i raz 3:1. Jednak do tego dołożyli też porażką z Francją i trzeba przyznać, że było to we wręcz fatalnym stylu, bowiem Trójkolorowi zwyciężyli aż 3:0.

Niewątpliwie mocnym punktem Polaków jest Leon Wilfredo, który nie dość, że świetnie gra na siatce w ataku, to jeszcze zdobył aż 22 punkty z serwów i obok holenderskiego Nimira, jest to najlepszy wynik w Lidze Narodów. Brazylijczycy z kolei nie mogą się pochwalić żadnym zawodnikiem będącym w czołówce tych zestawień. Warto też pochwalić Mateusza Bieńka, bowiem jest to siódmy, najlepiej blokujący zawodników w turnieju (14 udanych prób w całych rozgrywkach).

Co obstawiać?

Po spotkaniu reprezentacji Polski z Brazylią możemy spodziewać się więc hitowego starcia, które będzie stało na wysokim poziomie. Obie reprezentacje na pewno nie pozwolą rywalom na rozpędzenie się, więc być może dojdzie do pięciu setów. Jednak jest to spotkanie z zawodnikami o takiej klasie, że równie dobrze może być 3:0, więc zamiast liczby setów poszedłbym w czyste zwycięstwo Biało-Czerwonych. Statystyki przemawiają za naszymi rodakami, a Ci po ostatnich dwóch porażkach z Canarinhos będą chcieli się odkuć. Kurs w zakładach bukmacherskich Fortuna to 1.70, więc mamy podstawę do AKO i łączny mnożnik na poziomie 2.52!

Fortuna
1.70
Polska wygra mecz

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

siatkówka typy 11.06.2021 liga narodów

Zdjęcie: Adam Starszynski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze